View Poll Results: Ajunge Steaua in grupe?

Voters
228. You may not vote on this poll
Page 61 of 61 FirstFirst ... 1151596061
Results 1,261 to 1,273 of 1273

Thread: Steaua - Galatasaray

  1. #1261
    incepator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Citind ultimele posturi de pe topicul asta și văzând reacția moderatorului ma bușește rasul.
    Dar ca sa fiu ontopic, ma uit la semnatura moderatorului si inteleg de ce nu l-a banat si pe celalalt. Asta e un fel de blat? Si aici ati ajuns sa faceti blaturi?
    Jignirile care au intrecut orice masura sunt si de partea cealalta? Domnule moderator, nu pot sa cred ca aveti o gandire foarte limitata (am vazut ca va place termenul) incat sa nu vedeti cand se jigneste.
    Cleverly disguised as a responsible adult

  2. #1262
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    baiatu', adica, Aurel e dinamovist si atunci se gaseste explicatia la banarea lui Gica si de ce nu l-a banat pe celalalt, pe antonescu
    Atata satisfactie sa aiba si ei ...ca topicul Steaua-Galatasaray chiar ii deprima pe caini... de calificam a n-a oara in UCL... si ei se pregatesc inca pentru UCL de aproape un deceniu. LOL ce mai pregatire asidua...

  3. #1263
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Daca nu vreti sa intelegeti ce am spus mai sus, este treaba voastra . Si daca nu cunoasteti conditiile de moderare, macar abtineti-va de la comentarii aiurea in tramvai....

  4. #1264
    incepator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Daca nu vreti sa intelegeti ce am spus mai sus, este treaba voastra . Si daca nu cunoasteti conditiile de moderare, macar abtineti-va de la comentarii aiurea in tramvai....
    6.1 Incalcarea regulilor de mai sus va duce la penalizari, dupa cum urmeaza:

    - avertisment pe Lista Neagra (pentru postari repetate, mesaje consecutive inutile, nerespectarea formatarilor, citate inutile etc)
    - suspendare 3 zile (injurii, ignoranta avertismentelor si persistarea voita in greseala). Suspendarea se anunta pe Lista Neagra.
    - suspendare 7 zile (recidive ale motivelor care au dus la suspendari de 3 zile). Suspendarea se anunta pe Lista Neagra.
    - suspendare definitiva (recidive ale suspendarilor de mai sus, clone etc). Suspendarea se anunta pe Lista Neagra.
    Anuntarea sanctiunilor prin PM catre utilizatorul avertizat sau suspendat nu este obligatorie, insa este recomandata.

    Vezi ca aici e regulamentul forumului, asa ca tu ca moderator ar trebui sa-l cunosti.
    Dar cred ca un dinamovist, pe un topic despre Steaua nu poate fi obiectiv. Mai ales cand e vorba despre Steaua care a ajuns in liga a 3-a oara iar dinamo se pregateste de ani buni si nu poate ajunge.
    "lasa-ti-ne sa ne pregatim de liga campionilor" - va lasam, dar pana cand sa va lasam?
    Cleverly disguised as a responsible adult

  5. #1265
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Mai avocatul miopilor de pretutindeni, Aurel D. l-a suspendat pe Chioru pentru ''intrega lui actvitate'' din ultima perioada, desi initial atrecut cu vederea de anumite derapaje, a vazut ca nu se potoleste si l-a ''palit''. Te bagi ca Mița Baston in salon Doamnei Recamier si faci pe ombudsmanu' p'aici.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #1266
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by just_injust View Post
    "lasa-ti-ne sa ne pregatim de liga campionilor" - va lasam, dar pana cand sa va lasam?
    pana cand invatati sa vorbiti corect

    Apoi eu tot sper ca Steaua sa JOACE in CL ... nu stiu daca pricepi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #1267
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Delaparis, banuiesc ca tu in postul de mai sus ai fost avocatul limbii romane, ma insel?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #1268
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    habar n-am ... dar sigur nu-mi place ce citesc acolo
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #1269
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    o calificare obtinuta cam cu forcepsul , cu un arbitraj de partea stelei ....ce pot sa spun .....oricum nu faceti mai mult de 1p in Liga
    și am avut dreptate
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  10. #1270
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    dar si mai frumos ar fi o grupa Manchester , Bayern , Steaua ,Fiorentina , 0 puncte , 0 goluri marcate
    hihi am nimerit 3 din 4 echipe din grupa stelei
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  11. #1271
    senior
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Sighet-City
    Posts
    186
    Reputatie
    1
    steaua a castigat cu golul lui nicolita din opsaid.....dar am castigat ce mai conteaza.....

  12. #1272
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    cred ca fusese hopsaid
    If you get in trouble, just go back in time!

  13. #1273
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    Cand omul nu are ce face deschide un subiect incheiat cu 10 ani in urma
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •