Page 105 of 397 FirstFirst ... 55595103104105106107115155205 ... LastLast
Results 2,185 to 2,205 of 8337

Thread: Discutii intre DINAMOVISTI si prieteni

  1. #2185
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    aiurea. crezi ca rezista? maine intra iar. stau insa si ma intreb cat mai trebuie sa provoace si sa jingneasca pentru a-i ridica functia de moderator
    nu va este clar ca asta isi revarsa frustrarile zilnic sub paravanul functiei de moderator? un user de rand cred ca era banat multiplu pana acum, probabil pe o perioada lunga in cele din urma

  2. #2186
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    El este stelist deci ataca aici ... e de inteles. Nu e corect, asta e clar deoarece aici este sectia dinamovistilor.
    Dar ... cei care ataca un forum intreg, jignesc pe toti, apoi se posteaza in victima, cum facem ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #2187
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    eu nu am atacat un forum intreg, fiindca nu cred ca m-ai vazut sa intru pe tot felul de threaduri si sa ma iau de persoanele de acolo.
    mi-am spus o parere doar, ceea e cu totul altceva decat un atac

    insa eu sunt un user normal, el ca moderator chiar nu are voie sa faca asa ceva. pe orice forum normal ii este ridicata functia in secunda urmatoare daca face asa ceva. mai sunt si alti stelisit pe forum, unii au provocat si ei cateva zile pe aici, marea majoritate nu intra deloc. insa handicapatu asta nu cred ca mai are alta ocupatie.
    sa inteleg ca daca eu ma duc pe sectiunea lor si incep sa provoc zilnic pe acolo, se poate spune ca este de inteles deoarece sunt dinamovist?? voi fi oare scutit si de sanctiuni din acest motiv??
    Last edited by cinebelu; 1st July 2009 at 01:16.

  4. #2188
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    gata ... i-ati raspuns pe drept si indesat deci acum ne potolim.

    Ulysses te rog frumos sa nu mai provoci aici deci trivial sa complici activitatea moderatorilor colegi
    Daca el nu-si mai varsa frustrarile complexate promit sa nu mai aduc vorba de el.

    Daca posteaza civilizat, promit sa-i raspund civilizat la randul meu sau sa nu-i raspund deloc...

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    El este stelist deci ataca aici ... e de inteles. Nu e corect, asta e clar deoarece aici este sectia dinamovistilor.
    Dar ... cei care ataca un forum intreg, jignesc pe toti, apoi se posteaza in victima, cum facem ?
    Mesajele lui postate de un dinamovist pe un thread moderat de amicul lui marius, vorba lui cinebelu, ar fi insemnat PRONTO un ban pe o perioada lunga

    Eu inca nu sunt inca hotarat "sa-mi iau vacanta", dar mi-am propus ca la un moment dat sa folosesc citatele (nici un cuvant mai mult, nici un cuvant mai putin) clonelor "hingheru", "novac", "dardar" sau "ulysses"...pe sectiunile steliste: pe pariu ca voi primi ban instantaneu...sau o caruta de

  5. #2189
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    (b)ulisse e moderator, nu poate fi sanctionat. insa nici userilor normali, ca hingheru sau novac, nu li se dau sanctiuni cu aceeasi usurinta cu care se impart rosiile altora

  6. #2190
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Copii, incercati sa nu mai bagati in seama toti gandaceii care se mai pripasesc pe aici, calcati-i si curmati-le suferinta, nu incercati sa dialogati cu ei. Nu aveti cu cine.
    Ce dialog sa purtati cu suporterii echipei ce a inventat MIZERIA si a dus-o la rang de arta, cu patron ARESTAT?
    Un scuipat si cateva........."scapari" dupa o portie de fasole le este deajuns.
    Asa si?

  7. 1st July 2009, 09:19
    Reason
    nu prezinti interes, numai jigniri si provocari

  8. #2191
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Ulysses, ai reusit sa convingi pe toata lumea de ''bunele'' tale intentii. Sper ca acest post sters de mine pt jignirile care le faci sa fie ultimul pe aceasta sectiune.
    Iti doresc o viata plina de impliniri pe plan sportiv. In ultimii doi ani , ai dus lipsa.

  9. #2192
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    corecta lu' peste, mi-e mila de tine ca esti in aceeasi barca cu flegmatii astia carora le stergi balele amestecate cu venin si rahat
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  10. #2193
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    De ce ma jignesti ?

  11. #2194
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    corecta lu' peste, mi-e mila de tine ca esti in aceeasi barca cu flegmatii astia carora le stergi balele amestecate cu venin si rahat
    Complexatule, la voi acolo la vai-de-ei in ialomitza tu chiar asa de tare suferi ca nu te baga lumea in seama in viata reala, ca te auto-propui aici pe post de hidrant pentru caini?

    Daca asta vrei...ia si de la baiatu' ca tocmai am baut o bere...bea-o cat e calda

  12. #2195
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Pt toate provocarile lui Ulysses de zi cu zi, merita aceste ironii din partea voastra. Dar, eu zic ca......... ce este prea mult nu-i sanatos, deci va rog nu mai insistati sa-i raspundeti.
    Avem subiecte destule de dezbatut din ograda noastra.

  13. #2196
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Pt toate provocarile lui Ulysses de zi cu zi, merita aceste ironii din partea voastra. Dar, eu zic ca......... ce este prea mult nu-i sanatos, deci va rog nu mai insistati sa-i raspundeti.
    Avem subiecte destule de dezbatut din ograda noastra.
    Leo esti sadica de-a dreptul Pai pe refuzatul asta de societate in viata reala daca nu-l bagam, nici macar aici pe forum, in seama...unde dracu' sa se mai duca? se sinucide saracu' si nu ti-e mila de el...si de bietii caini rataciti prin baragan in cautarea unui...hidrant?

    P.S. Dupa cum ai vazut, i-am promis lui delaparis ca nu mai zic nimic de el, daca ierbivorul nu-si mai behaie frustrarea generata de complexul de inferioritate care-l macina zi si noapte...dar se pare ca cinebelu a avut dreptate, nu a rezistat mai mult de o zi sa mai ia o portie in bot, de cainii care-l "iubesc"...ca pe capra

    L.E. Daca nu-si mai lasa balele de tarator pe aici, promit sa uit de el...asa cum, in viata reala, toata lumea a uitat de saracul complexat care sufera...sufera...
    Last edited by Lexus.; 1st July 2009 at 11:07.

  14. #2197
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Lexus. View Post
    Cand ati vazut voi, in ultimii ani, o stire obiectiva si care sa nu denigreze Dinamo (sau dauneze clubului si jucatorilor) in mass-media de kkt a romaniei?
    welcome to the club!
    in schimb, maine apare la stiri cum a taiat tanti mama lui Lovin porcu' intarziat de craciun...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  15. #2198
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    De ce ma jignesti ?
    De prost?
    Asa si?

  16. #2199
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    corecta lu' peste, mi-e mila de tine ca esti in aceeasi barca cu flegmatii astia carora le stergi balele amestecate cu venin si rahat
    rahatul e pt tine batrane....sa ai o masa copioasa...enjoy !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  17. 1st July 2009, 15:48
    Reason
    numai jigniri

  18. #2200
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    bai, scatofag de slobozia, ai venit la masa? doar la rahat ti-e gandul.

  19. #2201
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    ulyses spurcat = stelist...asadar esti o spurcaciune...nu mai jigni mizerie pe net ..."barbatule" ...face 2 face ai fugit...pe net esti tare...
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  20. #2202
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Chiar nu-l opreste nimeni pe acest ulises_
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  21. #2203
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Au stigmatul de spurcati pe ei, padurarul o arde aiurea, ca de obicei.

  22. #2204
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    sa o arda aiurea ..da nu aici....
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  23. #2205
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    sunt curios, daca n-ar fi ulysses, despre ce s-ar vorbi pe-aici?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •