Page 104 of 397 FirstFirst ... 45494102103104105106114154204 ... LastLast
Results 2,164 to 2,184 of 8337

Thread: Discutii intre DINAMOVISTI si prieteni

  1. #2164
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Astazi nu-ti convine nimic, Dario, numai obiectii ai facut peste tot.

  2. #2165
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    din contra sunt foarte bine dispus.
    te rog sa nu-mi raspunzi pentru a fi discutia incheiata.

  3. #2166
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Daca ma rogi se schimba situatia .

  4. #2167
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Ce-aveti bre, se acumula stresul in voi inainte de concediu?
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  5. #2168
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lexus. View Post
    E luni, lumea se duce la servici sau are tot felul de activitati sociale...numai sarmanul tractorist din baragan e singur si trist, toti il ignora in viata reala iar pe net se baga singur in seama refulandu-si durerosul complex de inferioritate

    Cand o incepe treieratu' porumbului in baragan?...ca e mare plictis la urziceni
    tu ce activitati sociale ai vladutz ori ce servici? te-au expulzat in suturi de pe trei forumuri, au facut misto de tine deschizandu-ti threaduri... cat mai poti inghiti?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  6. #2169
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Pana la concediu ,mai am un pic.

  7. #2170
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Lexus, nu este Vlad.

  8. #2171
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    lasa ca stiu ce spun, i-au facut pe 365 un thread special ca sa faca misto de elcum naiba oriunde se duce e luat de "prostul clasei"?:
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  9. #2172
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Nu stiu despre ce vorbesti.

  10. #2173
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Nu vorbeste el, vorbeste alzheimerul...

  11. #2174
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    ulyses...ce vrei suferindule ?
    nu o mai arde aiurea batranelule...lasa naibii netul in pace...nu te mai sparge .....sa-ti aduc aminte ca atunci cand ai venit la oras si ti-am propus sa ne vedem la o bere sa ma jignesti face 2 face ai fugit invocand tot felul de motive stupide...adica ca tine ?
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  12. 30th June 2009, 16:57
    Reason
    jigniri

  13. #2175
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    Uly,nu ma bag in discutia voastra ca nu e de mine,dar mai usor fratilor cu jignirile,nu va mai provocati,nu va aduce nimic bun

    Beti o ce naiba
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  14. #2176
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    imbecilule, ce motive am invocat ma si cand?mie imi trebuie justificari pentru un cretin spalator de parbrize? marsh ma cu berea ta cu tot de analfabet
    norocosule, ai mancat tot din oala de noapte?
    Auzi, bai, Codrut, las-o mai usor....Ai ajuns la batranete si ai trecut degeaba prin viata, ti-ai constientizat ratarea absoluta si acum faci spume aici din disperare. In loc sa-ti cresti copiii si sa te bucuri de anii care ti-au mai ramas, o arzi penibil pe net incercand sa pozezi in intelectual. Nu prea iti iese, te faci de ras in fiecare zi in incercarea ta de a parea un om cult. Nu ai ce sa-i faci, paznic la padure te-ai nascut, asa vei muri. S-a terminat treaba in codru de pierzi timpul non stop pe net sau Slobozia (micul " Dallas" cum spunea un forumist ols) e asa de avansata incat ai net wireles in padure?? Vezi ca iti fura fratii tai balauri lemnele si iar nu iei salariu...ramai fara medicamente, ce te faci cu Alzheimerul ala ?

  15. 30th June 2009, 18:35
    Reason
    jigniri

  16. #2177
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Tataie, ai grija la mizeriile pe care le debitezi, poate ramai fara dinti intr-o zi, desi cred ca deja esti chel in gura, de la stilul de viata. Nu eu sunt cel care o arde la varsta a 3-a penibil pe net, nu eu sunt cel care are copii de crescut dar isi pierde timpul pe forumuri incercand sa pozeze intr-un om cult, nu eu sunt cel pe care l-a prins batranetea paznic la padure. Deci, mai gandeste-te inainte de a aduce ratarea in discutie. Vad ca ai tot felul de vise si fantezii erotice, esti chinuit rau, n-ai avut parte de nimic bun in viata asta dura. *
    Last edited by leodacin; 30th June 2009 at 19:05. Reason: *fara

  17. 30th June 2009, 20:23
    Reason
    ajunge cu mizeriile

  18. #2178
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    leo, daca ziceam eu asa ma certai
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  19. #2179
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Este vorba despre jucatori. Merita mult mal multe din partea noastra.

  20. #2180
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    tu ce activitati sociale ai vladutz ori ce servici? te-au expulzat in suturi de pe trei forumuri, au facut misto de tine deschizandu-ti threaduri... cat mai poti inghiti?
    Alo, complexatul...iar ai avut o zi anosta in singuratatea ta de "om" marginalizat in viata reala, si crezi ca iti poti "scoate parleala" pe net?:

    OK, daca tot vrei sa te bagi in seama, zi ceva despre ce te pricepi...cat mai e dubla de porumb la vai de ei, la voi in ialomitza?

  21. #2181
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    lasa ca stiu ce spun, i-au facut pe 365 un thread special ca sa faca misto de elcum naiba oriunde se duce e luat de "prostul clasei"?
    Ce nu-mi e clar e: de ce prostul clasei (si al tuturor forumurilor) care-i linge in pe tudose si ai lui isi pierde "pretiosul: timp pe aici?...saracul complexat ar manca orice rahat (indiferent cat de mare) numai sa-l bage lumea in seama

    Vai de ei=>comuna din ialomitza, locul de bastina al stramosilor, stramosilor complexatului...asta explica denumirea vagaunii...li se potriveste ca o manusa

    ulysses, stiu ca te doare rau complexul asta de inferioritate de care suferi, da' consoleaza-te si tu ideea ca Dumnezeu a lasat toate taratorele pe pamantul asta cu un scop...scopul tau este sa fii "hidrantul din baragan" pentru cazul in care cainii au nevoi fiziologice

  22. #2182
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    bai (b)ulisse, la felul in care te comporti, tu sigur n-ai ramas cu mintea la varsta copilariei, ca regele popului decedat recent, sau...ai ajuns deja la acea varsta la care dai in mintea copiilor??

  23. 1st July 2009, 00:31

  24. #2183
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    probabil ca a chemat si ceva vanatori si alti padurari care erau prin preajma si au pus-o de-un gang bang, la cat de complexat pare

  25. #2184
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    gata ... i-ati raspuns pe drept si indesat deci acum ne potolim.

    Ulysses te rog frumos sa nu mai provoci aici deci trivial sa complici activitatea moderatorilor colegi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •