View Poll Results: merita edmond sa fie moderator la universitatea craiova?

Voters
21. You may not vote on this poll
  • da

    10 47.62%
  • nu

    8 38.10%
  • nu-mi pasa

    3 14.29%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 53

Thread: merita edmond sa fie moderator la universitatea craiova?

  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Posts
    30
    Reputatie
    0

    merita edmond sa fie moderator la universitatea craiova?

    eu am votat nu pentru ca mi-au fost sterse nejustificat si rusinos mesaje care nu trebuia sterse

    vreau sa stiu cine este acest edmond de isi permite sa stearga mesajele cum bunul plac chiar daca ele sint mesaje decente.Cine este acest moderator? este normal sa fie moderator? exista un cod de conduita al moderatorilor?
    am mai scris niste mesaje dar din motive neclare mi-au fost sterse.
    Am sa reformulez ideile cat mai frumos posibil pentru ca vreau totusi o explicatie asupra acestor mesaje sterse

    - tot stadionul a vazut blatul
    rusine frf si liga pentru ca permite blaturile
    rusine dinel staicu si jucatorilor ca le fac
    rusine moderatorului care nu lase suporterii craiovei sa-si exprime punctul de vedere

    propun ca la urmatorul meci, galeria sa afiseze mesaje la protest la adresa blaturilor si a politizarii la care asistam in ultimul timp pe central

    propun ca suporterii craiovei de pe forum sa vorteze daca edmond trebuie sa ramana. Am observat cand un suporter advers ne-a zis ciocu mic si cand un criovean i-a raspuns sa zica ciocul mic la altcine, edmond l-a atentioant pe craiovean.

    sper ca am fost foarte decent in exprimare chiar daca parerile mele nu coincid cu cele ale lui edmond

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pentru ca te-ai linistit am sa-ti raspund, insa nu voi purta un dialog cu tine din motivele pe care le vei gasi in ceea ce voi scrie.

    = Majoritatea mesajelor "sterse" le vei gasi la thread-ul " In afara subiectului " ( impreuna cu cartonasele rosii pe care mi le-ai adresat ).

    = Nu ma voi obosi sa verific si nici nu are rost. Indiferent de unde intri , din punctul meu de vedere nu esti decat o clona a lui Ryder care la randul lui este si el o clona a unui utilizator mai vechi pe acest forum si care nu ma indoiesc , probabil va aparea si el pe aici.

    = Ai aparut aici , ca suporter infocat al Craiovei , in noaptea asta , la foarte putin timp dupa ce am sters un mesaj al lui Ryder si l-am atentionat asupra unor exprimari mai neortodoxe. Nici macar nu stim daca esti sau nu suporter al Universitatii. Ai aparut aici in noaptea asta si inainte de a te intreba cine este acest "edmond" ai putea sa ne lamuresti cine esti de fapt tu si in ce scop ai fost " nascut" in aceasta noapte , cine sunt practic parintii tai....

    = " Ciocul mic " este o expresie folosita frecvent pe forum ( intreaba-l pe Ady , daca nu ma crezi .. ) si nu s-a considerat ca ar fi jignitoare. Suporterul respectiv ( timisorean ) nu a jignit pe nimeni intrand aici , a avut postari pe care le pot considera ca fiind normale. Raspunsul tau ( sau ma rog , al lui Ryder ) in schimb l-am considerat jignitor.

    = Am sa las deschis acest thread cateva zile desi nu ai nici un drept ( "moral sau intelectual " - parca asta este exprimarea ta ) sa ceri schimbarea moderatorului pe un forum la care nu ti-ai adus nici o contributie in afara mesajelor din aceasta noapte.
    Sau poate ca ti-ai adus fiind ,( sub un alt nume ), cel care cerea cu un timp in urma
    suporterilor olteni sa boicoteze onlinesport ?!

    = Daca tot ai deschis acest thread ar fi bine sa vii si cu o propunere concreta ..cam cine sa fie noul moderator ..poate , daca am sa consider ca este o propunere buna am sa o sprijin chiar eu.

    = Pana una alta vreau sa retii ca moderatorii de pe online fac aceasta activitate doar din pasiune si eventual din iubire pentru echipa favorita. Daca au anumite obligatii au si drepturi si unul dintre ele ar fi sa nu accepte ca oricine sa le strice ziua cu tot felul de aiureli sau sa stea sa faca curatenie in urma vizitelor unei anumite categorii de utilizatori. Asa ca daca vei continua sa postezi la infinit mesaje cu acelasi continut pe forumul Craiovei este posibil sa nu mai ai posibilitatea tehnica sa o faci.
    Sper ca am fost destul de clar.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Posts
    30
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Pentru ca te-ai linistit am sa-ti raspund, insa nu voi purta un dialog cu tine din motivele pe care le vei gasi in ceea ce voi scrie..
    sint linistit, am insistat pentru ca vreau sa stiu de ce mi-ai sters mesajele, nu vorbisem urat

    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Majoritatea mesajelor "sterse" le vei gasi la thread-ul " In afara subiectului " ( impreuna cu cartonasele rosii pe care mi le-ai adresat )...
    minti, acolo ai pus doar cateva, ai sters multe mai scurte in care ti-am cerut explicatii si tot te-am intrebat de ce le stergi
    Nu ma voi obosi sa verific si nici nu are rost. Indiferent de unde intri , din punctul meu de vedere nu esti decat o clona a lui Ryder care la randul lui este si el o clona a unui utilizator mai vechi pe acest forum si care nu ma indoiesc , probabil va aparea si el pe aici. Ai aparut aici , ca suporter infocat al Craiovei , in noaptea asta , la foarte putin timp dupa ce am sters un mesaj al lui Ryder si l-am atentionat asupra unor exprimari mai neortodoxe. Nici macar nu stim daca esti sau nu suporter al Universitatii. Ai aparut aici in noaptea asta si inainte de a te intreba cine este acest "edmond" ai putea sa ne lamuresti cine esti de fapt tu si in ce scop ai fost " nascut" in aceasta noapte , cine sunt practic parintii tai.... )...[/QUOTE]inca o dovada ca esti mincinos si rau intentionat.Uite-te la ip si nu mai umple forumul de aberatii

    "
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Ciocul mic " este o expresie folosita frecvent pe forum ( intreaba-l pe Ady , daca nu ma crezi .. ) si nu s-a considerat ca ar fi jignitoare. Suporterul respectiv ( timisorean ) nu a jignit pe nimeni intrand aici , a avut postari pe care le pot considera ca fiind normale. Raspunsul tau ( sau ma rog , al lui Ryder ) in schimb l-am considerat jignitor.)...
    adica cum, a devenit ciocul mic expresie frumoasa care trebuie tolerata si daca i se spune sa i-o spuna la altcine e jignire? eu fac pariu ca tu esti un prefacut si nu tii cu craiova. nu se poate asa ceva.

    "
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Am sa las deschis acest thread cateva zile desi nu ai nici un drept ( "moral sau intelectual " - parca asta este exprimarea ta ) sa ceri schimbarea moderatorului pe un forum la care nu ti-ai adus nici o contributie in afara mesajelor din aceasta noapte..)...
    crezi ca daca ai aparut mai demult pe forumul asta sau esti moderator esti mai destept sau mai suporter al Craiovei ca mine?
    nu ti-am spus ca n-ai dreptul, ti-am spus ca nu merit sa fii moderator daca te porti in felul asta

    "
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Sau poate ca ti-ai adus fiind ,( sub un alt nume ), cel care cerea cu un timp in urma
    suporterilor olteni sa boicoteze onlinesport ?! ..)...
    asta devine manie la tine sau poate ca esti fratele militianului dinel sau chiar el
    da nu te uiti ba o data la ip si nu mai balmaji aici toate aiurelile.

    "
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Pana una alta vreau sa retii ca moderatorii de pe online fac aceasta activitate doar din pasiune si eventual din iubire pentru echipa favorita. Daca au anumite obligatii au si drepturi si unul dintre ele ar fi sa nu accepte ca oricine sa le strice ziua cu tot felul de aiureli sau sa stea sa faca curatenie in urma vizitelor unei anumite categorii de utilizatori. Asa ca daca vei continua sa postezi la infinit mesaje cu acelasi continut pe forumul Craiovei este posibil sa nu mai ai posibilitatea tehnica sa o faci.
    Sper ca am fost destul de clar.
    eu cred ca tu esti moderator ca sa te daui rechin in lighean.Si bate-te peste gura inainte de a zice sa nu o sa mai am posibilitatea tehnica sa o fac ca poate iti demonstrez ca nu stii nimic ,sper ca am fost clar.

    adica de aia imi stergi tu mesajele ca crezi ca sint altul , iar minti.Stii ca nu sint ala si nu stii ce motiv sa gasesti. unde era dinel staicu si lumea nu stia....invatasi si tu la calculator

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Posts
    30
    Reputatie
    0
    ia spune edmond,esti tare in calculatoare?

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Posts
    30
    Reputatie
    0
    ti-am pus o singura intrebare , si cred ca eram indreptatit sa-mi raspunzi din moment ce mi-ai sters atatea mesaje.

    de ce mi-ai sters mesajele? ce contineau mesajele alea atat de urat de meritau sterse?

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu am nevoie sa ma uit la ip ... este suficient stilul in care postezi si contextul in care ai aparut.... nici nu ma intereseaza ip-ul in cazul tau. Probabil ca maine vei mai avea mesaje sterse si pe alte forumuri , am vazut cateva din operele tele pe alte sectiuni si sunt edificatoare . Iti doresc succes in noaptea asta. Probabil ca micul tau moment de "glorie " se va sfarsi maine. Eu plec la culcare . Am pierdut destul timp cu aberatiile tele . Nu ma mai interesezi in nici un fel.
    Last edited by EDMOND_; 18th May 2004 at 04:12.

  7. #7
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    esti dus cu pluta edmoande
    n-ai tu nici o legatura cu nimic. Mori de oftica nu -ti acorda lumea importanta pe care ai vrea tu s-o ai
    mi-e scarba de oameni de felul tau.Esti meschin si inganfat
    Oamenii minusculi cand capata si ei o data in viata un mic avantaj fata de ceilalti, nu pierd niciodata prilejul sa le arata ce putere au ei. Amenintarea ta la adresa mea si a altor forumisti este gestul lui juma de tabla din armata care uraste studentii stiind ca este sansa vietii lui de a-si bate joc de unii cu 1000 de ani in fata lui
    Last edited by Pacala; 18th May 2004 at 04:28.

  8. #8
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1
    Threadul e o aberatie.
    Am sa scriu totusi cateva cuvinte, nu pentru oltean4ever, ci pentru Edmond si ceilalti care mai intra pe acest thread.
    In primul rand sunt de apreciat toti cei care sunt moderatori si in general oamenii care lucreaza la acest site. O fac benevol si fara nici un castig, isi pierd timpul (si nervii, cu unii ca oltean4ever) pentru ca noi sa putem avea un dialog civilizat. Inutil sa spun ce ar fi un forum fara moderatori. Toti si-ar baga si si-ar scoate pe aici incat cei cu bun simt nici nu ar mai inta pe site.
    De ce este Edmond potrivit pentru postul de moderator?
    Pentru ca a dovedit calm si chibzuinta in momente dificile. Cand cu plecarea lui napoli, bataia cu Lacatus, etc, toata lumea fierbea, numai el a spus sa avem rabdare, sa asteptam cateva zile si sa ascultam versiunile tuturor partilor implicate in conflict. Chiar eu nu am fost de acord cu el cand mi s-a parut ca il apara excesiv pe Staicu, dar dupa o vreme i-am dat dreptate: bun, rau, militian, ceausist nostalgic, tine Stiinta pe banii lui. Daca maine pleaca, o sa dea oltean4ever bani pentru contractele jucatorilor? Nu-mi spuneti ca Staicu castiga bani de pe urma Craiovei; cu exceptia lui Dinamo (care vand pe capete) sunt convins ca toate cluburile din Romania merg in pierdere. Asadar Edmond a avut dreptate si sustinandu-l pe Staicu. Credeti ca stelistii se mandresc cu ciobanul lor? Sau dinamovistii cu Borcea? Astia sunt oamenii cu bani din Romania, dispusi sa investeasca in fotbal. Pe astia ii avem, cu astia defilam.
    Oltean4ever, tu nu poti sa legi doua replici coerente (asta inseamna care poate fi inteles, - traducere pentru tine) si il judeci pe Edmond?
    Nu vreau sa acord prea mare atentie acestui personaj, care isi mai si zice oltean.
    Edmond, sper ca nu te-ai suparat prea tare. Stiai cand ai acceptat sa fii moderator ca o sa ai de-a face si cu indivizi de teapa astuia. Singura masura pe care trebuie sa o iei este sa ii stergi in continuare mesajele pe care tu consideri ca trebuiesc sterse, eventual dandu-i o scurta explicatie pe privat. Si eventual un ban definitiv.
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  9. #9
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    eu sint total de acord cu olteanul,asta inseamna ca mai sint inca suporteri ai Stiintei cu verticalitate
    ti s-a parut normal cand m-a amenitat desi nu spusem nimic urat aluia care ne zice ciocu mic?
    daca gasesti normal sa-l votam si sa-l apreciem pe un militian care ataca niste tineri cu sabiile ..... indiferent cat ar fi scuipat sau ar fi injurat acei copii, nu avea dreptul asta. Explicatiile pe care le dai sint lipsite de demnitate.
    N-am sa fiu niciodata de acord cu un moderator care-si permite sa provoace certuri cu suporterii echipei favorite din nimic.Ce a facut el este josnic
    Iar dinel este un personaj lugubru

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Am incercat tot timpul sa mentin o atmosfera buna aici ..... am considerat mereu ca astfel imi pot aduce o contributie la cauza echipei cu care tin cu mult inainte de a iubi prima fata.... Voi continua acest lucru atat timp cat voi avea timpul si energia necesare. Nu-mi fac probleme din cauza unora care doresc o atmosfera urata aici , care din dorinta de a arata ca sunt cei mai destepti si cei mai tari ajung sa jigneasca alti utilizatori ...pentru acesti oameni dorinta de scandal cu orice pret inseamna uneori
    mult mai mult decat iubirea pentru echipa cu care tin....
    Ryder , oltean4ever vin de fapt din aceeasi directie ... idei si exprimare identica cu alti utilizatori care au mai trecut pe aici sub alte identitati si care au incercat la un moment dat sa distruga forumul Universitatii de pe Onlinesport mai ales din cauza ambitiilor personale.... Sa ne vedem de treaba noastra si sa speram in reusitele viitoare ale echipei noastre de suflet.

  11. #11
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    Eu zic ca discutia asta nu are sens !!! Desi am observat la Edmond prea multa obiectivitate fata de provocarile unor suporteri (vezi ULTRAAlba) cred ca sa fii moderator implica mult timp pierdut si o gandire serioasa. Daca tineti cu Craiova lasati subiectul asta idiot si la treaba pe celelalte threaduri !!!
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

  12. #12
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    mesajul tau de la topicul referitor la meciul cu argesul a fost deliberat provocator.
    Nu mi-ai lasat nici dreptul la replica, m-ai acuzat si mi-am explicat pozitia dar tu mi-ai sters mesajul.Asta e o dovada de lasitate

    redau mai jos raspunsul meu indreptatit.L-am salvat. Cand acuzi pe cineva, lasa-l sa-si spuna spuna si el parerea.

    ''
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    " capsunare, ciocul mic sa-i zici ******* ".
    nu cred ca merit explicatii , le dau pentru alti forumisti.
    tipul imi spuse ciocu mic, nu consider raspunsul meu mai dur ca replica lui

    Quote Originally Posted by EDMOND_
    " "Nu stiu cat de prosti sinteti dupa loc si parcusul din retur...."
    tipul spusese ca numai prostii ar fi facut asa si pe dincolo. i-am spus ca nu stiu

    Quote Originally Posted by EDMOND_
    "eu cred ca esti obosit sau mai incet la minte "
    ceilati cititi contextul in care au fost spuse si dupa ce mesaj a fost
    spus. Am vazut mesaje mult mai dure care au trecut neobservate dar cand acest mesaj este atentionat de unul care sustine ca este suporterul Craiovei, imi pun intrebarea daca nu are ceva cu mine

    Quote Originally Posted by EDMOND_
    "p.s.: poli, nu eu ti-am zis ciocu mic, eu doar ti-am spus cui sa zici asta
    te duce capul sa pricepi cine , cui zice ? sau e greu pentru tine ?
    concentreaza-te, poate pricepi cand vorbesti in plus
    de fapt te cam bagi in seama aiurea. N-ai nici o treaba tu cu meciul asta "
    aici ce nu i-o fi convenit ?


    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Trec peste faptul ca nu hotarasti tu cine are treaba cu un meci sau altul si nici cine are dreptul sa scrie pe acest forum sau nu. Am postat aici cateva citate din mesajele tele..sunt exemple de postare agresiva pe care eu nu o agreez aici , mai ales cand jigneste inutil niste utilizatori.
    consider ca am acelasi drept ca si tine sa agreez anumite persane aici. Am tot dreptul sa-i spun cuiva ca se baga in seama aiurea

    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Ti-am sters mesajul ( destul de lung ) pe care mi l-ai adresat pentru ca nu voi face un dialog cu tine pe vreunul din thread-uri .... iti sugerez de acum inainte sa folosesti pm-ul deoarece voi sterge astfel de mesaje .
    cand mai stergi replici, sterge-ti si mesajul tau care a generat replica daca esti si om cu bun simt

    nu am nici un motiv sa doresc o atmosfera urata aici si nici sa distrug cum zici tu un forum, dar ma simt obligat sa raspund daca sint atacat.

    ne acuzi de clone desi esti foarte departe de adevar pe care oricum nu merit sa ti se explice ca nu pricepi.
    ciudat insa ca tu te ofuschezi la altceva, atunci cand il laud pe cartu si il critic pe dinel staicu.Am observat asta. De aici au plecat toate disputele tale cu suporterii craiovei.
    atitudinea asta de lingau s-ar putea sa-ti aduca un os

  13. #13
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    cred ca la edmond nu e vorba de superbiectivitate , e vorba de rea intintie la adresa suporterilor craiovei si slugarnicie la adresa lui staicu.
    de fapt el l-a atacat pe sorin in momentul in care s-a certat cu staicu, l-a aparat pe staicu cand s-a certat cu suporterii .
    ar face orice ca imaginea hada a militianului sa para cat mai cosmetizata.
    cand ii vad pe babalicii aia dpoi, staicu si bulucea cu parasutele electorale si alte mizerii cum se folosesc de imaginea Universitatii .....
    si cand il vad de hedmond cum se lupta cu unii suporteri pentru el, mai ca si-ar dori din tot sufletul sa disparem si sa nu se mai auda decat cantece patriotice ceausiste
    Last edited by Pacala; 18th May 2004 at 10:02.

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Sub ce identitate erai aici Ryder cand am avut discutia despre Cartu si Staicu.?.. ca sa pun lucrurile la punct , ai mers prea departe cu acuzatiile si jigniriile inclusiv in mesajul adresat pe pm. Tu esti de fapt domnul " Nimeni " , nu ai curajul sa-ti spui parerea direct si recurgi la tot felul de identitati , pentru a avea posibilitatea mai multor opinii fara sa te acuze cineva de duplicitate! Cine este las ? Eu care intru sub aceasta identitate si imi apar opiniile cinstit si corect ( admit ca uneori pot sa ma insel si sa nu am dreptate ) sau tu , care nu ai curajul unei singure identitati si a unei singure opinii. Crezi ca mai pacalesti pe cineva , chiar crezi ca mai inseli pe cineva solicitand insistent sa verificam ip-urile . Nu ma intereseaza Ryder sau cum te mai cheama. Ramai domnul Nimeni , ascunde-te sub mereu o noua identitate ( probabil ca uneori te saturi si tu de tine si simti nevoia sa fii altul ) mai fa-ne cate o vizita si scuza-ne ca in curand probabil nu vom mai fi nici unul sa-ti spunem multumesc ca ai trecut pe aici.
    Ryder , si inca ceva ..ai avut tot timpul drept la replica..citeste acest thread si vezi ca spui in dreptul tau la replica acelasi lucru care il spuneai cu doua mesaje mai devreme prin "prietenul" tau oltean4ever. Am inchis acest subiect. Consider ca ti-am dat destule sanse sa-ti expui punctele de vedere. Eu am inchis aici orice discutie cu tine.

  15. #15
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Sub ce identitate erai aici Ryder cand am avut discutia despre Cartu si Staicu.?.. ca sa pun lucrurile la punct , ai mers prea departe cu acuzatiile si jigniriile inclusiv in mesajul adresat pe pm. Tu esti de fapt domnul " Nimeni " , nu ai curajul sa-ti spui parerea direct si recurgi la tot felul de identitati , pentru a avea posibilitatea mai multor opinii fara sa te acuze cineva de duplicitate! Cine este las ? Eu care intru sub aceasta identitate si imi apar opiniile cinstit si corect ( admit ca uneori pot sa ma insel si sa nu am dreptate ) sau tu , care nu ai curajul unei singure identitati si a unei singure opinii. Crezi ca mai pacalesti pe cineva , chiar crezi ca mai inseli pe cineva solicitand insistent sa verificam ip-urile . Nu ma intereseaza Ryder sau cum te mai cheama. Ramai domnul Nimeni , ascunde-te sub mereu o noua identitate ( probabil ca uneori te saturi si tu de tine si simti nevoia sa fii altul ) mai fa-ne cate o vizita si scuza-ne ca in curand probabil nu vom mai fi nici unul sa-ti spunem multumesc ca ai trecut pe aici..
    raspunsul tau se limiteaza la un delir, ti-am spus ca nu sint olteanu, ce mai vrei? esti un mincinos josnic

    Quote Originally Posted by EDMOND_
    ..ai avut tot timpul drept la replica..citeste acest thread si vezi ca spui in dreptul tau la replica acelasi lucru care il spuneai cu doua mesaje mai devreme prin "prietenul" tau oltean4ever. .
    la tine minciuna este cronica. M-ai atacat pe topicul despre meciul argesului
    si cand ti-am raspuns acuzatiei ,ai sters mesajul dar ti-ai lasa acuza dementa
    a observat si prietenul meu cat de aberant a fost momentul.Au observat multi, stai fara grija.In afara unor minciuni ieftine si de a-l lingusi pe dinel ce mai stii sa faci?
    sa copiezi articole si sa provoci iritare in randurile suporterilor craioveni
    intradevar nu meriti sa fii moderator aici dar nu meriti nici sa fii primit intre suporterii craioveni.Te vei mai lovi de mine nu numai aici pentru imi displac maniacii,mincinosii si lingaii iar tu ai toate calitatile

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Voi lasa deschis acest thread , dar voi cere banarea pe trei zile pentru Ryder si oltean4ever pentru jigniri . Pe viitor , daca doriti sa contribuiti la bunul mers al acestui forum va rog sa fiti mai ponderati ...

  17. #17
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    Edmond ai suportul meu
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #18
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Oltean4ever si Ryder, va rog sa va limitati la a scrie pe forum fara a judeca un moderator. EDMOND_, la fel ca ceilalti moderatori si administratori, poate sterge mesaje cind vrea fara sa explice. Va rog sa cititi regulamentul. Dupa cum ati vazut, pe forum se adopta un limbaj curat, pentru ca sint multi membri, multe echipe, multe orgolii. A discuta pe acest forum nu insemna sa improsti cu noroi alte echipe si, indirect, pe unii membrii ai forumului. Repet, lucrurile astea sint scrise in regulament, in alta forma. Ideea conteaza.

    Ryder, ai luat suspendare 3 zile la sugestia lui Edmond_. Repet, a scrie pe forum nu inseamna a jigni si a contesta deciziile unui moderator. Cine are dubii legate de moderatori poate trimite un PM sau raporta postul. Altfel se pierde vremea, ceea ce fac si eu acum.

    Pentru alte lamuriri, consider ca si postul lui Adrian este de bun-simt. Normal, toate lumea greseste, a gresit si Gica Popescu... Insa treaba pe care o fac moderatorii si administratorii, asa cum sint ei, reflecta buna calitate a acestui forum. Luati-o asa si, daca puteti, mergeti mai departe fara probleme.

  19. #19
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    daca a ajuns moderator .. inseamna ca a meritat .. deci nu vad cu ce ar putea gresi
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Se pare ca vom asista la un episod din filmul de mare succes " Asaltul Clonelor "....
    ryder, oltean4ever,viali , ninel taicu...sunt primii veniti ..numele grele nu au aparut inca... dar in mod sigur nu vor intarzia sa apara... este felul lor dragut in a ne ajuta in incercarea de a mentine acest forum foarte animat ...de asemenea este clar ca nu ne va mai putea prinde nimeni din urma la nr. de mesaje ...probabil va urma o adevarata "explozie" ... Este o schimbare clara de tactica , dupa ce incercarea lor de izolare a forumului Craiovei nu a reusit.... insa cu cat vor posta mai mult cu atat mai tare va fi pozitia mea..ca doar Vadim nu va schimba un moderator care are asa succes... Bagati , baieti ! Si nu va suparati ca mai sterg si eu pe ici pe colo , mai dau cate un avertisment , mai solicit cate o banare.... Asa este jocul , sa creada lumea ca nu ne simpatizam....

  21. #21
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Eu am votat pro - Edmond.
    Am verificat si eu: ninel_taicu si vialli sunt una si aceiasi persoana, oltean4ever& Ryder la fel.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •