Results 1 to 5 of 5

Thread: edgar vs vialli

  1. #1
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1

    Angry edgar vs vialli

    deschid aceasta discutie , nu disputa pentru ca sint curios si eu cum imi dai mie avertisment pentru ce ti-am spus in mesajele private cand tu mi-ai spus vrute si nevrute cu alta ocazie tot in mesaje private si atunci vadim a ridicat din umeri.

    Nu crezi ca iti ermiti cam multe ? n-am scris pe forum nici un mesaj urat si cu toate astea ma trezesc ca primesc avertisment de la unul ca tine, nici de numarat voturile nu te mai ocupi, marele tau merit ....

  2. #2
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Sunt curios ce ti-am scris eu jignitor in mesajele mele private!
    Daca mai tii minte ce s-a intamplat atunci: tu m-ai facut alcoolic (tudose poate confirma) si pentru asta ai primit avertisment - jignisei un utilizator al forumului. Tu atunci ai sarit ca ars, ai spus ca am un singur scop: sa vanez olteni pe forum. Arata-mi te rog ce ti-am scris eu jignitor in mesajele pe care ti le-am trimis.
    Apoi, dupa ce l-am avertizat pe Pacala pentru jigniri aduse suporterilor echipei Dinamo, el mi-a raspuns cu obscenitati - daca esti curios postez aici mesajul. Pentru asta a primit ban - asa au hotarat mai multi moderatori. Banuiesc ca Pacala te-a anuntat ca a primit avertisment si normal ca m-ati vazut pe mine capul rautatilor, vanatorul de olteni si hop! un mesaj obscen pe PM. Absolut din senin! E o diferenta cand e o discutie aprinsa prin PM-uri si cu totul alta mancare de peste cand sicanezi utilizatorii forumului cu mesaje obscene.
    Alte nelamuriri?
    Iar pronosticurile (nu voturile!) nu le mai numar tocmai pentru a nu avea conflicte cu alti olteni. Am renuntat si la postul de moderator, dar au fost oameni care au insistat sa revin. Cam asta ar fi.

  3. #3
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    nu-mi spune ca esti curios a stii foarte bine cate mi-ai spus atunci , nu reactionam din nimic si atunci s-a spus ca mesajele private nu privesc ceilalti, am tacat si nu ti-am mai raspuns

    nu-l lua pe tdose martor ca s-ar putea sa te dai de gol, nu te-am facut betiv, am folosit o expresie mult mai moale desi sensul....

    de fapt nu ma intereseaza sa spalam lucrurile in public, eu am sters porcariile pe care mi le-ai scris, daca tu vrei sa le faci publice ,n-ai decat. Nu am deschis aceasta disput ca sa ne injuram in vazul tuturor sau sa luam voturi, am o parere extrem de proasta despre arena, am cerut aici lamuriri pentru ca eram convins ca-mi vei sterge mesajul si vei spune ca te-ai adresat injurii pe forum, te cred in stare.
    daca nu recunosti ca mi-ai adresat atatea mizerii in trecut prin pm, esti capabil si de asta.

    Eu vreau doar sa te intreb, crezi ca e normal ca tu sa-i jignesti pe altii in mesaje private iar cand altii te jignesc sa le dai avertismente?
    Tu ce parere ai avea despre cineva care ti-ar face tie asta?

    NU discut despre avertismentul primit de pacala ca deja orice discutii devin fara sens, n-a spus nimic, cred ca nici nu ai priceput ce scrie desi ai publicat mesajul.

  4. #4
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    o alta remarca penibila, ai renuntat sa numeri pronosticurile din cauza oltenilor?
    n-am vzut pe nimeni acuzandu-te de ceva, alta afirmatie nerusinata
    ce caracter ....

  5. #5
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Threadul este inchis. Vialli nu se mai poate apara, a fost banat pentrui o saptamana.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •