View Poll Results: Pronostic

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    6 16.22%
  • X

    4 10.81%
  • 2

    27 72.97%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 74

Thread: Etapa 28 : Oradea - Universitatea

  1. #22
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    "Anormal" a fost si cand a plecat Popa.Cred ca cel mai anrmal lucru care se putea intampla la Oradea.De fapt intreaga echipa e "anormala".
    FOrza Bihoru!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #23
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Stai cuminte ca nu dati voi nici un 3-0! Cu impetuosul Ples(c)an si ceilalti senztionali jucatori ofensivi care nu stiu cum arata poarta...n-as prea crede!

  3. #24
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Lasa-l pe azzuro sa viseze! Cre' ca i-a urcat caldura la cap!
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  4. #25
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    anormale sunt si egalurile acasa ale craiovei. dupa cum incepuse domnia lui rednic as fi spus ca sigur bate craiova, dar asa ma indoiesc. poate-si revin. teoretic oradea nu are multe sanse, dar cine stie. poate se trezesc de final. merg pe egal.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    In deplasare la ultimele patru partide Craiova are o medie de doua goluri pe meci....
    asa ca se pare ca nu aici sunt problemele , ci mai ales in lipsa de concentrare din anumite momente ale jocului.

  6. #27
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Siljanoski
    Stai cuminte ca nu dati voi nici un 3-0! Cu impetuosul Ples(c)an si ceilalti senztionali jucatori ofensivi care nu stiu cum arata poarta...n-as prea crede!
    Nu stiu cum arata poarta atacantii nostri? Ia uita-te in clasament...ce golaveraj are Craiova si ce golaveraj are oradea? Iti spun eu...noi avem +5 iar voi -9, noi suntem pe locul 4, voi sunteti lantarna rosie! Eu zic sa aveti grija la anu sa nu cadeti in C, la ce echipa aveti...va desfiintati in 2-3 ani...
    Quote Originally Posted by zuzubuoy
    Lasa-l pe azzuro sa viseze! Cre' ca i-a urcat caldura la cap!
    Probabil ca ai avut o iarna grea si nu ti-ai revenit...nu-i nimic mai e timp, speranta moare ultima...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  7. #28
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Da' tataie! A fost o iarna grea! Cu vin fiert langa semineu, un pahar cu sampanie cu femeia! hmmmm
    Da' amu'-i gata! A venit vremea buna, terase, beri(cu ALCOOL!!! ) cat cuprinde! Ce mai!

    PS: Tu mai bine bucurate ca nu te-au prins cu caseta-n sac!
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  8. #29
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zuzubuoy
    "Anormal" a fost, ca am pierdut cu Gloria si am facut egal cu Otelul...
    Nu stiu daca a fost asa anormal sa faceti egal cu Otelul. Se pare ca ati avut noroc ca ati luat un punct in fata noastra. Chiar daca ati atacat noi am fost mult mai periculosi pe contraatac.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  9. #30
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Ce a fost, a fost...
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  10. #31
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    OK. Mult succes in continuare.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  11. #32
    manager mariusc's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    vBulettin: location: field is empty.
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Taierea mieilor...

    Craiova tre' sa castige din cauza prestatiilor neconvingatoare din ultimele meciuri... si, imi pare rau sa o spun, dar Oradea este candidata perfecta la luat bataie...

    Oradea e mai mult ca sigur retrogradata, numai o minune ar putea-o salva ( si cum minunile sunt tot mai putine in vremurile moderne...

    Pe de alta parte, daca Stiinta se duce cu prejudecata ca este deja invingatoare, s-ar putea sa aiba o mare surpriza...

    Pronostic: 2 (Oradea 1 - 2 Universitatea)

    P.S.:
    Din cate am inteles, problema echipei a fost cauzata de fostul antrenor, care si-a batut joc de pregatirea fizica... pacat, mare pacat...

    ______________
    Fair-Play, Please!

  12. #33
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Nu stiu cum arata poarta atacantii nostri? Ia uita-te in clasament...ce golaveraj are Craiova si ce golaveraj are oradea? Iti spun eu...noi avem +5 iar voi -9, noi suntem pe locul 4, voi sunteti lantarna rosie! Eu zic sa aveti grija la anu sa nu cadeti in C, la ce echipa aveti...va desfiintati in 2-3 ani...

    Probabil ca ai avut o iarna grea si nu ti-ai revenit...nu-i nimic mai e timp, speranta moare ultima...
    Care iti e problema? Noi am marcat 34 de goluri, voi 36! dar se remediaza problema asta sambata!

  13. #34
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    eu cred ca bate craiova

  14. #35
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Mai Siljanoski mai, Plescan esti tu, nu un jucator de valoare ca Plesan. Ce va e necaz ca noi avem jucatori valorosi si voi nu? O sa luati o bataie "ca la hotii de cai", asta asa, ca sa va bagati mintile in cap si sa nu mai jigniti in stanga si in dreapta ca niste somalezi! Ai inteles?
    OLTEAN PE VECIE!

  15. #36
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Pronostic: Oradea - Craiova 2-4
    Goluri: Lutu 2, Papura, Bundea

  16. #37
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zuzubuoy
    Da' tataie! A fost o iarna grea! Cu vin fiert langa semineu, un pahar cu sampanie cu femeia! hmmmm
    Da' amu'-i gata! A venit vremea buna, terase, beri(cu ALCOOL!!! ) cat cuprinde! Ce mai!

    PS: Tu mai bine bucurate ca nu te-au prins cu caseta-n sac!
    Spre tristetea ta nu m-a prins nimeni, dar pe tine s-ar putea sa te prinda garda la cat alcool bei...ai grija de buburaza...s-ar putea sa-ti scape....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #38
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Parca vad deznodamantul partidei: meci dominat "anormal" de oradeni, care castiga "surprinzator" in fata oaspetilor din Craiova. hmmm

    PS: Insemna, ca ai avut noroc...
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  18. #39
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by frentzolteanu
    Mai Siljanoski mai, Plescan esti tu, nu un jucator de valoare ca Plesan. Ce va e necaz ca noi avem jucatori valorosi si voi nu? O sa luati o bataie "ca la hotii de cai", asta asa, ca sa va bagati mintile in cap si sa nu mai jigniti in stanga si in dreapta ca niste somalezi! Ai inteles?
    Deci cum e cu Ples(c)an care vrea sa plece si a refuzat sa faca deplasarea la Oradea? Nu mai am ce spune. Am demonstrat ceea ce era de demonstrat!

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu s-a demonstrat nimic...probabil se va demonstra maine pe teren... unde este posibil sa-l vedeti si pe Plesan...oricum nu este problema voastra daca noi nu vrem un milion de dolari... poate vom obtine de trei ori mai mult , cine stie....
    Problema voastra este sa vedeti cu ce lot veti incepe editia de la anul , mai ales ca si vrajitoarea este pe picior de plecare.... altfel nu o sa ne mai reintalnim prina A si zau , mi-ar parea rau....

  20. #41
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Nu s-a demonstrat nimic...probabil se va demonstra maine pe teren... unde este posibil sa-l vedeti si pe Plesan...oricum nu este problema voastra daca noi nu vrem un milion de dolari... poate vom obtine de trei ori mai mult , cine stie....
    Problema voastra este sa vedeti cu ce lot veti incepe editia de la anul , mai ales ca si vrajitoarea este pe picior de plecare.... altfel nu o sa ne mai reintalnim prina A si zau , mi-ar parea rau....
    Nu a venit Plesan, iti zic eu sigur!

  21. #42
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Va bateam si fara el!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •