View Poll Results: Pronostic

Voters
91. You may not vote on this poll
  • 1

    48 52.75%
  • X

    11 12.09%
  • 2

    32 35.16%
Page 1 of 27 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 550

Thread: Etapa 28 : Poli - Dinamo

  1. #1
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1

    Etapa 28 : Poli - Dinamo

    Etapa 28 : Poli - Dinamo
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    Free Sevilla!!!!

  2. #2
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    tinand cont de enorma diferenta de valoare intre cele 2 echipe, dinamo va castiga lejer!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #3
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    incep prin a raspunde suporterilor polisti care vor incepe cu macelarit si eutanasiere. Va recomand sincer sa va apucati de macelarit si sa lasati fotbaulu in seama alora care se pricep. Va multumesc!


    Sa vedem daca blatul cu rapid a fost de ajuns pentru jucatorii lui Poli. Acum ca sunt odihniti si motivati de dorinta lor, a conducatorilor si a publicului de a o face pe Steaua campiona, ar trebuii sa se transforme in Barcelona. Din pacate nu au cum pentru ca spre disperarea lor si celor din loje si tribune nu au valoarea necesara ca sa bata pe Dinamo. Cand o echipa ia bataie acasa cu 8-1 si vrea sa emita pretentii la o victorie impotriva echipei de pe locul unu nu iti ramane decat sa razi. Poate insa ajutorul corsicanilor si poate niste dineros de la jiji o sa impinga echipa spre victoria mult dorita. Insa cand valoare nu e nimic nu e.

    In orice caz ramane atitudinea de sclavi a celor din conducerea echipei atitudine care face Timisoara de rusine insa atitudine care, ciudat, ii face mandri pe majoritatea timisorenilor.
    Last edited by ieppy; 17th May 2004 at 16:13.

  4. #4
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    tinand cont de enorma diferenta de valoare intre cele 2 echipe, dinamo va castiga lejer!
    Diferenta de valoare enorma este si intra Steaua si Otelul sau intre Steaua Si Ceahlaul si ai vazut ce sa intimplat....nu se stie niciodata :p
    De ce sunt sigur...este faptul ca polisti vor da totul pe teren impotriva lui Dinamo
    Free Sevilla!!!!

  5. #5
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    timisorenii se tot pling ca au fost furati anul trecut! atmosfera meciului a fost creata de declaratiile unora inainte de meci. rezultatul: jucatorii se simteau obligati sa lupte pt. spiritul timisoarei. dar ce treaba aveau ei cu spiritul asta? majoritatea erau veniti cu dobos de la aek. dintr-o data i-a apucat plinsul si si-au jurat razbunare, asa ca sa-i vada publicul ce sufletisti sunt ei. ce a iesit: "fotbalistii" lui poli aek faceau crize pe teren, ca vezi doamne, iar ii fura dinamovistii! toata lumea era preocupata sa injure, si se mai mira ca i-am batut! faceti va rog la fel si simbata!
    toti fanii timisoreni uita ca echipa lor joaca de fapt in "c". sa va fie rusine! echipa aia are in palmares participarile in cupele europene, nu poli aek, care e un altoi, adus de dobos impreuna cu o droaie de jucatori( care nici nu au auzit de chinezul sau ripensia). ma apuca risul cind ii vad pe fani cum scandeaza numele unei echipe din grecia(aek). baieti, ochiul la divizia c!

  6. #6
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1

    Thumbs up POLI 2-1 Dinamo

    Quote Originally Posted by bob
    timisorenii se tot pling ca au fost furati anul trecut!
    normal ca am fost furati... din moment ce am avut 4 jucatori eliminati (daca imi aduc aminte bine) si golul 3 al dinamovistilor a fost marcat incorect (in loc sa bata aut, au batut fault si de acolo un jucator polist a respins din careu iar tames a sutat si a dat gol)

    sper sa ne razbunam acum pe ei (poate ne ajuta si pe noi arbitrul) sa vada si ei cum este
    Last edited by iulian; 17th May 2004 at 17:39. Reason: Data viitoare iei avertisment
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  7. #7
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    v-am mai spus: sa comentati meciurile cu jimbolia si sinnicolau, ca aia e echipa voastra! am dreptate?

  8. #8
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    scor final 1-3.

    Sper intr-un meci frumos, spectaculos! Cat despre suporteri poate vedem si de data asta un model de civilizatie, fara jigniri (de ambele parti)
    ...always look on the bright side of life...

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    TM
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    sper ca POLI sa fie sambata un fel de KNATSPYRNUFELLAG pt dinamo nu de alta, da in C.L. mai sunt si infrangeri si trebuie sa va antrenati si pt. astea!

  10. #10
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Tu ar trebuii sa speri sa nu mai luati opt ca iar o sa cantati ca fraierii cand castiga alta echipa cu un scor de maidan.

  11. #11
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    cred ca nu ajungem in liga, dar macar incercam!

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    TM
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    mai iepurasule, asa, ca sa te supar, sa stii ca una-i steaua si alta nu-i! acuma iar o sa incepi cu imbecilitatile cu sclavii stelei! suspiciunile astea cu conspiratiile au ramas la voi, ********ii, de la raposatu, cu agenturili straine. oricum recunoaste ca am atins o coarda sensibila(aia cu una-i steaua).
    P.S. pt IULIAN si ceilalti stelisti: sa nu cumva sa credeti ca am vreo simpatie pt steaua, da' imi place sa irit canii cu ea!

  13. #13
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Poli va castiga la scor in duelul galeriilor. Cat despre meciul din teren, hm. Eu merg pe X.

  14. #14
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    cine sa-i dea gol lui dinamo? ba(t)d ala? gloabele de balace, soltuz, buia? in afara de public, aek nu exista! v-a rupt steaua in bataie! lasati fotbalul pe seama altora!

  15. #15
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pt. Ieppy si Iulian:
    Diferenta de valoare nu este atat de mare intre Steaua&Dinamo si restul echipelor. Cam oricine are cojones si nu pleaca spinarea poate sa le incurce pe ambele. Asta bineinteles daca nu-si dau in petec si arbitrii (mai discret sau pe fata). Daca nu ar exista manevre de culise am fi avut de la Revolutie si cel putin o campioana din provincie, asa cum s-a petrecut in tarile ex-comuniste mai civilizate.

  16. #16
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Pt. Ieppy si Iulian:
    Daca nu ar exista manevre de culise am fi avut de la Revolutie si cel putin o campioana din provincie, asa cum s-a petrecut in tarile ex-comuniste mai civilizate.
    am avut prietene : UNIVERSITATEA CRAIOVA ! in sezonul 90/91
    cu Sorin Cartu la "timona"
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  17. #17
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    am avut prietene : UNIVERSITATEA CRAIOVA ! in sezonul 90/91
    cu Sorin Cartu la "timona"

    Ai dreptate. Mea culpa

  18. #18
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    de ce se vorbeste de razbunare mereu? pentru ce? ce e de razbunat? e un paradox,pe de o parte se face caz de civilizatie si pe de alta parte se jura razbunare,vendete etc!

  19. #19
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    cu o rectificare, meciul este la 20.15
    sper sa castigam! si m-as bucura sa nu ia campionatul nici steaua nici dinamo, dar din pacate nu se poate..

    http://www.poliaektimisoara.ro/arhiv...OLI-Dinamo.jpg
    ugtm

  20. #20
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    la afise sunteti cei mai tari !
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #21
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Sper ca Dinamo sa demonstreze camerita sa fie Campioana !
    Pronostic 2
    [B][COLOR=Red]Microb[/COLOR] [COLOR=Blue]Otzelul[/COLOR] [COLOR=White]!!![/COLOR] [/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •