View Poll Results: Romania - Bulgaria

Voters
209. You may not vote on this poll
  • 1

    175 83.73%
  • X

    15 7.18%
  • 2

    19 9.09%
Page 1 of 44 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 915

Thread: Romania - Bulgaria 2-2 (02.09.2006)

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Romania - Bulgaria 2-2 (02.09.2006)

    Romania incepe campania de calificare la EURO 2008 cu Bulgaria. Comentarii pe marginea partidei Romania - Bulgaria, aici, inainte si dupa meci.

  2. #2
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    1-0 scurt. sper ca adrian mutu sä joace cum joacä la fiorentina.

  3. #3
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    cu bulgaroii ne batem pt locul 2
    asa ca trebuie sa le aratam fotbal de la inceput, sa stie si ei care e treaba....
    daca pierdem primul meci (si acasa pe deasupra) o sa trebuie de la inceput sa stam la mana altora
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  4. #4
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    eu cred cä,pentru a juca cu adevärat la Euro 2008 Österreich/Schweiz,aveti nevoie de mentalitate de invingätori,ceea ce inseamnä 100% putere ,muncä pt a atinge locul 1.

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Romania - Bulgaria ?

    Eu cred ca nu miercuri incepe Romania campania de calificari. Miercuri e un meci de pregatire cu Cipru si nicidecum cu Bulgaria. Cu Bulgaria o sa se joace simbata 2 septembrie!!
    BRAVO ONLINESPORT (in sensul ca deloc)!

  6. #6
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    he he...miercuri Romania joaca un super amical cu cipru...pana la bulgaria mai este vreme
    dar, daca tot a deschis acest thread mai devreme, sa zicem ca Romania ar trebui sa castige
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  7. #7
    manager
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    309
    Reputatie
    1

    Stupid

    Sunteti penibili....



    Miercuri se joaca cu Cipru nu cu Bulgaria, se joaca un amical, nu sunt preliminarii, etc.


    Ce ati patit de v-a pacalit cineva in halul asta
    Tennis @ the MAXX

  8. #8
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Daca nu cashtiga romania nu mai tin cu ei
    Hai 5-0 pt romania

    ................Mutu..........Niculae............. ....
    .................................................. .........
    .Munteanu...Codrea...Dica..........Contra.....
    .................................................. ........
    .....Rat.......Chivu......Tamas.......P.Marin....
    .................................................. .........
    ........................Coman..................... .....

    asha sa fie formula de start
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    14 nefericiti au si votat....

  10. #10
    incepator
    Join Date
    May 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Schimbati mai repede articolul asta ca este penibil : )

  11. #11
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1
    Onlinesport deschide pe prima pagina stirile cu un amical al formatiei Romaniei.....cu Bulgaria!?!?!?!?!?!?!?!?
    Sunt curios cand isi vor da seama de eroarea facuta....
    o intrebare......: redactorul acelui articol are testele antidrog efectuate la zi????

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    sunteti un pic dusi cu pluta

    fratilor, voi sunteti normali?
    cu cine joaca miercuri romania? cu bulgaria?
    Ia faceti bine si mai documentati-va...

  13. #13
    junior shisho777's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    53
    Reputatie
    1
    cu Bulgaria???? dar in cat suntem? mama cat am dormit ultima oara???? fratilor in ce ....luna suntem?
    Trup si suflet pentru culori...

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Romania joca cu Cipru !
    Nu va suparati dar Romania joaca cu Cipru miercuri

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    amman , JORDAN
    Posts
    388
    Reputatie
    1
    ----------
    Amical / Tara Galilor - Bulgaria, în direct pe TV Sport, mîine de la ora 21:45
    ----------

  16. #16
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Bulgarii nu mi s-au parut deloc de speriat(cel putin in prima repriza, cat am vazut eu). Practic stau in Martin Petrov si Berbatov. In rest, doar Stilian Petrov ce e mai periculos, dar mi s-a parut destul de usor de neutralizat. In rest, joc slab la mijloc, au tinut greu de minge, iar in aparare au fost dezastru. Asta in meci cu Tara Galilor.
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  17. #17
    sports fan NY_giants05's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    563
    Reputatie
    1
    Nu au jucat rau bulgarii...au avut multe ocazii de a inscrie, insa Berbatov nu a prins o zi prea buna..a ratat mult.
    oricum, a fost un meci amical. adevarata valoare a bulgarilor se va vedea in meciurile pt calificari.

    daca ii batem bine pe bulgari aici, eu zic ca avem locul 2 asigurat. 3-0 pt romania ( am cam exagerat dar cine stie...poate prindem o zi buna ).
    [I] [SIZE="2"]"Exista doua lucruri infinite : universul si prostia omeneasca"[/SIZE] [/I]

  18. #18
    didUknow? claudio25ro's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    CTA
    Posts
    543
    Reputatie
    1
    batem cu 2-0 sau 3-1 asa ca sa avem golaveraj...
    o [COLOR="Silver"]oaie[/COLOR], doua [COLOR="Silver"]oi[/COLOR], trei [COLOR="Silver"]oi[/COLOR] ... [SIZE="5"][COLOR="Red"]4-2![COLOR="White"]![/COLOR]![/COLOR][/SIZE]

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Ce gandire au si selectionerii astia . Piturca vede Ciprul ca o copie in miniatura a Bulgariei. Asta in timp ce Stoichkov vede In Tara Galilor o copie fidela a Romaniei. Am innebunit noi au ei? Cum sa compari Romania cu o tara care practica un stil britanic? Ar putea spune ca joaca in acelasi sistem , bla-bla , dar e o diferenta enorma intre stilul de joc al nostru si cel al britanicilor.
    Imi permit sa spun ca este un avantaj pentru noi ca Stoichkov este antrenorul Bulgariei . In 90% din cazuri ,marii jucatori nu ajung mari antrenori , iar eu l-as compara pe bulgar cu Hagi al nostru . Asteptari mari in meseria de antrenor insa contraperformante in rezultate si nervozitate exagerata. Isi mai aduce cineva aminte cum Stoichkov il acuza acum un an pe Johannson - seful UEFA - ca a complotat ca Bulgaria sa nu se califice la CM?

    Jenei: Cum să semene Cipru cu Bulgaria? Echipele anglo-saxoane poate seamănă cu bulgarii, nicidecum echipe neînsemnate precum Cipru.
    Last edited by Liviu; 17th August 2006 at 16:05.

  20. #20
    manager
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    320
    Reputatie
    1
    [QUOTE=MisterLiviu;759044]Ce gandire au si selectionerii astia . Piturca vede Ciprul ca o copie in miniatura a Bulgariei. Asta in timp ce Stoichkov vede In Tara Galilor o copie fidela a Romaniei. Am innebunit noi sau ei? ....]

    Raspuns corect: Da. Adica noi. Sau ei. Sau si noi si ei.
    Pai, sa ne dam seama cam ce si cum ar fi in meciul nostru cu bulgarii, ar trebui sa ii punem pe ciprioti sa joace un meci cu galezii. Omologam rezultatul, nu ne mai obosim jucatorii...

  21. #21
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    Hai ca-i batem pe bulgarii astia, nu mai sunt ce-au fost odata. Nici nu prea au jucatori care sa joace la mari cluburi in Europa. Nici noi nu prea mai avem.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •