Results 1 to 5 of 5

Thread: Spania, Anglia, Franta, Germania si Italia - acasa

  1. #1
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1

    Spania, Anglia, Franta, Germania si Italia - acasa

    Multa lume spune ca aceste echipe au plecat mai deveme acasa pentru ca au jucatorii obositi din campionatele prea lungi si obositoare in care joaca.
    eu nu sustin aceasta parere, majoritatea jucatorilor de la EURO joaca iin aceste campioante sua oricum in campionate obositoare.
    Parerea mea e ca au iesit pentru ca au aratat mai putin fotbal decat echipele cu care s-au confruntat.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. #2
    Senior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    467
    Reputatie
    1
    DA, asta cam asa e: mare majoritate nu joaca in campionatul intern... ci tot in capionatele puternice. Cred ca au ajuns sus "echipele", cele care s-au "sudat" mai bine, care au avut mai multa inspiratie si poate si un gram de noroc...

  3. #3
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    au plecat rusinos toate cele cinci echipe favorite!
    rusinica!rusinica!
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  4. #4
    junior daydreamer's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    58
    Reputatie
    1
    nu toate au plecat rusinos: de exemplu Anglia a jucat bine la Euro, a pierdut doar la penaltiuri cu Portugalia

  5. #5
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    asa le trebuie la toate
    intr-un campionat de acest nivel nu exista niciodata favorite
    putea sa castige campionatul european franta asa cum putea sa castige si letonia (acesta il va castiga CEHIA )

    acum toti antrenorii echipelor ''mari'' spun ca selectionatele lor nu au dat randament pt. ca jucatorii erau obositi (abureli )
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •