Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 126 of 126

Thread: A luat-o razna forumul sau mi se pare mie?

  1. #106
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    uite... sa-i raspund umbrei, poate isi ia jucariile si se duce naibii...

    1. nu mai tin minte, nu imi incarc memoria cu lucruri nesemnificative. Dar sunt sigura ca ai meritat-o iar pedeapsa a fost mult prea moale.
    2. eu nu-mi bat joc de nimeni, iar cu pariorii n-am chiar absolut nicio problema.

    Acum cara-teeeeeeeeee!!!!!
    mai bine pune-l moderator pe Diverse

  2. #107
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Prome View Post
    Esti foarte amuzant ...... NOT
    Uite sunt major/moderator de ~ un an.
    bravo ! Felicitari ! Uite un tanar promitator , putem dormi linistiti ,patria e pa maini bune !!!

  3. #108
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Baxi dragă, am vrut să citesc Idiotul lui Dostoievski, dar dacă tot am intrat pe OLS, la ce să mă mai complic?
    Am draci! Caut exorcist.

  4. #109
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    1. nu mai tin minte, nu imi incarc memoria cu lucruri nesemnificative. Dar sunt sigura ca ai meritat-o iar pedeapsa a fost mult prea moale.
    2. eu nu-mi bat joc de nimeni, iar cu pariorii n-am chiar absolut nicio problema.

    Acum cara-teeeeeeeeee!!!!!
    deci astea sunt raspunsurile tale ?

    1.http://www.onlinesport.ro/forum/show...postcount=1823
    au fost 3 zile....iti aduc eu aminte daca stai prost cu memoria si mai iti aduc aminte ca trebuia sa sanctionezi persoana care m-a jignit si nu pe mine.

    2.Le-ai scris la pariori pe threadul unde au vrut sa isi aleaga moderatorul :"Eu v-am zis cum se procedeaza pe acest forum cand se alege un moderator" ?
    Le-ai scris la aia de pe wrestling pe threadul unde au vrut sa isi aleaga moderatorul: ""eventual puteti face un nou poll cu primii 3-4" ?

    tu iti bati joc de uesri prin raspunsurile pe care le dai..si prin faptul ca regulamentul il respecti doar cand vrei tu....vezi ce scrie la punctul nr 2.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  5. #110
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    ... singura lui preocupare e sa dea in moderatori, indiferenta daca are sau nu dreptate, daca are sau nu rost, el ii da inainte cu razbunarea lui tampita
    Usor cu subiectivismele, domnisoara. Ai dovedit de cateva ori pe aici ca nu sti sa faci diferenta intre tampit/destept sau prieten/inamic. Nu ai reusit sa cunosti omul nici macar atunci cand l-ai cunoscut din copilarie, l-ai vazut aproape zilnic, l-ai crezut prieten si te-a si cerut in casatorie. Si acum ne spui ca dupa cateva posturi (fie ele chiar si mii), tu poti categorisi pe toata lumea in tampiti/restul?

    Ti s-a urcat moderarea la cap, cucoana. Fa-ti treaba si abtine-te de la comentari malitioase.
    Last edited by Benny; 17th July 2008 at 17:38.

  6. #111
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Baxi dragă, am vrut să citesc Idiotul lui Dostoievski, dar dacă tot am intrat pe OLS, la ce să mă mai complic?
    mai bine l-ai citi ...sa zic ? nu mai zic , totusi esti o doamna ! Eu nu stiu ,ti-am spus doar ca m-am fript [virtual ] cu o alta luluta care era lulutoi .Deci , baga de seama ..deci sunt idiot? ! Ok ! De aia ne intelegem atat de bine , draga mea ??

  7. #112
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Benny View Post
    Usor cu subiectivismele, domnisoara. Ai dovedit de cateva ori pe aici ca nu sti sa faci diferenta intre tampit/destept sau prieten/inamic. Nu ai reusit sa cunosti omul nici macar atunci cand l-ai cunoscut din copilarie, l-ai vazut aproape zilnic, l-ai crezut prieten si te-a si cerut in casatorie. Si acum ne spui ca dupa cateva posturi (fie ele chiar si mii), tu poti categorisi pe toata lumea in tampiti/restul?

    Ti s-a urcat moderarea la cap, cucoana. Fa-ti treaba si abtine-te de la comentare malitioase.
    da , are dreptate benny ...Eu nu credeam, ca , cum ii zice ,sa nu gresesc ,yoyoyoi e femeie ...atunci inteleg intransigenta ..femeile nu prea au bine dezvoltat simtul umorului ..si o mica intrebare discreta ..yoyoyoi e ...strigatul de lupta ??yoyoyoi de jo volt ? ..pinge ,mah !!!

  8. #113
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Mna, acuma daca te simti...
    Tu ai făcut greșeala că te-ai luat de mine fix de-a lela. La o replica care nu-ți era adresata, mai exact.
    Am draci! Caut exorcist.

  9. #114
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Mna, acuma daca te simti...
    Tu ai făcut greșeala că te-ai luat de mine fix de-a lela. La o replica care nu-ți era adresata, mai exact.
    da?? nu am stiut , eu am impresia ca oridecateori scrie cineva idiot ,tampit , etc ,ca se refera la mine !!!

  10. #115
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Nici eu n-o puteam spune mai bine.
    Am draci! Caut exorcist.

  11. #116
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Benny, nu l-am facut tampit. Esti destul de inteligent ca sa intelegi ce inseamna "razbunare tampita"... cred

    In rest, ai dreptate, nu poti sa-i cunosti nici pe oamenii cu care traiesti zilnic, ce sa mai zicem de cei virtuali? Ceea ce inseamna ca nici tu nu poti sa emiti judecati de valoare despre mine sau altii...
    Comentariile malitioase sunt doar o forma de raspuns la o razbunare tampita (ma vad nevoita sa repet expresia).

  12. #117
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Nici eu n-o puteam spune mai bine.
    ei vezi , cand nu stii ,intreaba-ma pe mine ! Stiu replica ,plus ca-mi cunosc limitele ...se apropie ele de infinit dar ..ma descurc eu !!!

  13. #118
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Benny, nu l-am facut tampit. Esti destul de inteligent ca sa intelegi ce inseamna "razbunare tampita"... cred
    nu ai inteles nimic...e vb ca discuti intotdeauna fara sa te bazezi pe absolut nici o dovada...pe nimic.."razbunare tampita"....tu nu ai fost in stare sa raspunzi la 2 intrebari simple si vorbesti aici de "razbunare tampita"

    si eu nu cred ca ti-am scris niciodata ceva de genul asta

    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Acum cara-teeeeeeeeee!!!!!
    in fine....noi sa fim sanatosi...
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #119
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    ti-am raspuns ma, ce tot vrei?.... este ultima data cand te mai bag in seama... esti ingrozitor de plictisitor

  15. #120
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    de ce nu le-ai spus la cei de pe "wrestling" ca moderatorul se alege in alta parte asa ..cum ai facut pe "pariuri sportive" ?

    am vazut ce ai raspuns la intrebare..........

    si am vazut ce ai raspuns si la intrebarea nr 1

    foarte bine faci..nici sa nu mai ma bagi in seama..pt ca nici eu nu am sa o mai fac cu persoanele care ma trimit naibii si care imi spun sa ma car

    e vb de putin respect pt o persona pe care ..chiar daca nu ai vazut-o niciodata trebuia sa o respecti macar asa putin si hai sa iti spun de ce....chiar daca nu te-am cunoscut personal si nu am vb cu tine niciodata la telefon sau altundeva.. am dat telefon atunci la politie cand toti au crezut ca ai patit ceva, de ce nu au facut-o alte persoane care erau la ora aia pe forum ?..si iti spun eu ca erau destul de multe care au intrebat de tine....stii de ce ?.....pt ca multi vorbesc dar sunt putini cei care trec la fapte...... e bine de stiut un lucru in viata asta.....omul bun e luat de fraier si nu oricine merita sa fie respectat...cat timp respectul nu e reciproc atunci chiar ca nu mai are rost sa
    continui sa respecti o persoana si cel mai bine e sa nu o bagi in seama...sa o ignori...

    numai bine
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  16. #121
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Baxi dragă, am vrut să citesc Idiotul lui Dostoievski, dar dacă tot am intrat pe OLS, la ce să mă mai complic?
    bumbi nu te-a invatat ca nu trebuie sa devii personajele din cartile citite?
    ma rog nici el nu a reusit sa inteleaga asta...
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  17. #122
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    WS: "e vb de putin respect pt o persona pe care ..chiar daca nu ai vazut-o niciodata trebuia sa o respecti "

    Ai meritul ca o spui direct

    Atunci au fost mai multi care au dat telefoane ... Vadim, Hard, eu si inca altii care nu au anuntat pe forum ... hai nu mai face pe eroul national anti-comunist


    Ontopic:
    Daca nimeni nu mai are ceva de spus pe subiect , thd se va inchide
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #123
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    nu il inchide
    da-i voie evei
    nu fii rau
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  19. #124
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    inchide-l

  20. #125
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    WS: "e vb de putin respect pt o persona pe care ..chiar daca nu ai vazut-o niciodata trebuia sa o respecti "

    Ai meritul ca o spui direct

    Atunci au fost mai multi care au dat telefoane ... Vadim, Hard, eu si inca altii care nu au anuntat pe forum ... hai nu mai face pe eroul national anti-comunist
    la ora aia doar tu ai dat telefon si politistul mi-a spus ca a sunat o persoana inaintea mea care a avut un accent ciudat si care a intrebat de aceeasi persoana..dupa aia nu mai ma intereseaza ce s-a intamplat si cine a mai sunat a doua zii....dar hai sa nu mai rascolim trecutul pt ca habar nu ai despre ce vorbesti....

    deci hai las-o balta..si inchide threadul
    Last edited by White Shadow; 17th July 2008 at 18:40.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  21. #126
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Balaci View Post
    A luat-o razna forumul sau mi se pare mie?
    habar n-am ...

    thd inchis
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •