Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 85 to 105 of 126

Thread: A luat-o razna forumul sau mi se pare mie?

  1. #85
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aaxi View Post
    Stii ce.......foloseste cu incredere ceea ce tot recomanda Delaparis:IGNORE.Pune-ne pe toti pe ignori si apoi.......dispari
    http://onlinesport.ro/forum/showpost...3&postcount=49

    No comment
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  2. #86
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Prome View Post
    Regulamentar este sa fi sanctionat pana iti vei schimba semnatura.
    Regulamentar este ca 5/10 posturi de pe all abs. sa fie sanctionate pentru limbaj mirc sau double-post.

    Asa ca lasa-ma shadow cu regulamentul.
    inseamna ca nu ai vazut cateva semnaturi ale unor moderatori daca te legi de semnatura mea.....cand o vor schimba ei atunci am sa o schimb si eu

    pai sanctioneaza daca tu consideri ca ei nu respecta regulamentul dar nu posta aici propozitii de genul "specimene ca nu stiu cine"..

    daca tu consideri ca ei nu respecta regulamentul si foloses un limbaj mirc sau double post atunci discuta aceste lucruri cu alti moderatori pe Area 51 unde posteaza doar moderatorii si rezolvati aceasta mare problema a superbului forum ols acolo intre voi.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  3. #87
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    @ shadow acum serios vorbind..de ce naiba esti tu atat de revoltat intotdeauna?..chiar trebuie sa fii atat de vehement si in problemele care nu te privesc in mod direct?
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  4. #88
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    @ shadow acum serios vorbind..de ce naiba esti tu atat de revoltat intotdeauna?..chiar trebuie sa fii atat de vehement si in problemele care nu te privesc in mod direct?
    dar de ce naiba va credeti voi asa de perfecti si va legati de toate lucrurile nesemnificative ?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  5. #89
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1
    @ shadow
    nu ii voi sanctiona niciodata pe acesti distinsi domni, deoarece consider ca nu este vina lor, ci a moderatorilor care chiar au incurajat astfel de nereguli pe threadul lor.

    nu se crede nimeni perfect ba din contra. insa persistatul intr-o greseala, insotit de o atitudine negativa asupra celor care vor sa te ajute, chiar nu este bun.
    Last edited by Prome; 17th July 2008 at 16:54.

  6. #90
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    din cauza moderatorilor au luat-o razna userii....si era ceva normal sa se intample acest lucru cat timp regulamentul nu e pt toata lumea.

    umbro@ parca ai fost si tu moderator in cateva mandate

    acum serios, de unde uraaaaaaaa asta fata de moderatoriiiiiiiii?

    parca in trecut erai altfel, ma faci sa-mi schimb parerea despre tine
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  7. #91
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    dar de ce naiba va credeti voi asa de perfecti ?
    cine se crede perfect?(inafara de mine) daca tie iti place cum posteaza unii useri despre care se vb pe aici,atunci chiar nu am ce sa iti raspund
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  8. #92
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    umbro@ parca ai fost si tu moderator in cateva mandate

    acum serios, de unde uraaaaaaaa asta fata de moderatoriiiiiiiii?

    parca in trecut erai altfel, ma faci sa-mi schimb parerea despre tine
    Resita....nu e vb de ura fatza de moderatori....e vb ca aceste lucruri nu se discuta aici...aceste lucruri se discuta intre voi....voi faceti doar sa provocati cu aceste discutii...

    Si e vb ca exista moderatori pe sectiunea "diverse" si daca ei considera ca acele persoane folosesc un limbaj de mirc atunci ei trebuie sa-i sanctioneze

    nu stiu ce treaba au moderatorii de pe "pariuri" cu cei care posteaza pe sectiunea "diverse"

    eu cand am fost moderator ..absolut nici un moderator nu avea voie sa se bage pe sectiunea unde moderam eu si lasam discutiile mult mai libere..nu am avut acea gandire comunista....prima data discutam frumos cu userul si daca vedeam ca nici atunci nu intelegea ..atunci il sanctionam.

    nu iti schimba parerea despre mine....trebuie sa ai aceasi parere buna despre mine..cum am si eu fatza de tine
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  9. #93
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    nu stiu ce treaba au moderatorii de pe "pariuri" cu cei care posteaza pe sectiunea "diverse"
    pentru ca orice user/moderator are dreptul sa posteze pe orice sectiune a forumului!!!

    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    eu cand am fost moderator ..absolut nici un moderator nu avea voie sa se bage pe sectiunea unde moderam eu si lasam discutiile mult mai libere..nu am avut acea gandire comunista....prima data discutam frumos cu userul si daca vedeam ca nici atunci nu intelegea ..atunci il sanctionam.
    probabil tot eu sunt de vina ca le-am atras atentia intr-un mod politicos si nu am dat report post(sau chiar sanctionat)

  10. #94
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Prome View Post
    pentru ca orice user/moderator are dreptul sa posteze pe orice sectiune a forumului!!!



    probabil tot eu sunt de vina ca le-am atras atentia intr-un mod politicos si nu am dat report post(sau chiar sanctionat)
    o intrebare , minorii pot fi moderatori ??

  11. #95
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    hai sa o luam treptat

    1. tu ataci toti moderatorii
    PHP Code:
    dar de ce naiba va credeti voi asa de perfecti 
    2. nu cred ca in afara de supermoderatori au intervenit alti moderatori pe diverse decat in situatile cand nici un moderator de diverse nu era online

    Si e vb ca exista moderatori pe sectiunea "diverse" si daca ei considera ca acele persoane folosesc un limbaj de mirc atunci ei trebuie sa-i sanctioneze

    nu stiu ce treaba au moderatorii de pe "pariuri" cu cei care posteaza pe sectiunea "diverse"
    3.
    eu cand am fost moderator ..absolut nici un moderator nu avea voie sa se bage pe sectiunea unde moderam eu si lasam discutiile mult mai libere..nu am avut acea gandire comunista....prima data discutam frumos cu userul si daca vedeam ca nici atunci nu intelegea ..atunci il sanctionam
    pai si acum cum se intampla? pe pariuri doar supermoderatorii au sanctionat si cred ca atunci nu era online nici roby si nici prome

    4.
    nu iti schimba parerea despre mine....trebuie sa ai aceasi parere buna despre mine..cum am si eu fatza de tine


    daca vrei mai spre seara continuam discutia la un pahar de bere pe cafenea
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  12. #96
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    ce-l roade pe umbra ca nu mai e mod

    de cand nu mai e mod, singura lui preocupare e sa dea in moderatori, indiferenta daca are sau nu dreptate, daca are sau nu rost, el ii da inainte cu razbunarea lui tampita

  13. #97
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baxi View Post
    o intrebare , minorii pot fi moderatori ??
    Da normal.
    Daca se vroia o aluzie la adresa mea, recunosc sunt minor dupa legile din USA.

  14. #98
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Prome View Post
    Da normal.
    Daca se vroia o aluzie la adresa mea, recunosc sunt minor dupa legile din USA.
    poate ca a fost o aluzie ..sau numai o iluzie ..ok ..decat timp esti moderator ? De cat timp esti major ?[dupa legile romanesti ] ..Intrebam de curiozitate , vroiam sa-l bag si pe micutul meu ca moderator ,de aia ma intereseaza .

  15. #99
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Baxi, manca-te-ar ciuma, statu' știe că exiști? Nu cred, altfel nu-mi explic cum de încă ești liber!

    Yoyo, nu mai inchide threadurile. El o cautat-o acu' câteva zile. Acuma, dacă vrea mumu, să-i dau, zic.
    Am draci! Caut exorcist.

  16. #100
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Lula... da-le pace ca nu-s cu toate tiglele pe casa

  17. #101
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Prome View Post
    pentru ca orice user/moderator are dreptul sa posteze pe orice sectiune a forumului!!!
    are dreptul sa posteze dar nu sa se lege de felul in care posteaza anumiti useri

    daca nu iti convine ceva..nu trebuie sa le spui lor....trimite pm-uri la Elphax, Ice Man, Utilizator si Kerosene ..adica moderatorii de pe "diverse" si scrie in pm : "faceti ceva cu cei care posteaza pe "All absurdities" folosesc un limbaj de mirc si nu mai stiu eu ce"...niciodata un om nu se va schimba doar ca iti doresti tu acest lucru sau daca ii spui tu sa o faca......du-te la un boschetar si intreaba-l de ce nu se duce la lucru sa castige un ban cinstit si sa vezi ce iti raspunde......

    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    ce-l roade pe umbra ca nu mai e mod

    de cand nu mai e mod, singura lui preocupare e sa dea in moderatori, indiferenta daca are sau nu dreptate, daca are sau nu rost, el ii da inainte cu razbunarea lui tampita
    ce intelegi tu prin "sa dea in moderatori" ?

    de ce nu m-am legat niciodata de Resita sau alti moderatori ?

    e asa grav sa comunici cu o persoana ?..........sau sa incerci sa comunici cu o persoana...trebuie sa fim intotdeauna de acord cu voi ?

    tu nu esti in stare sa imi aduci niste raspunsuri..eu intotdeauna am raspuns la intrebari prin argumente...tu de ce nu o faci...am 2 intrebari pt tine

    1.De ce s-a prelungit banul de la 3 zile ...la 3 saptamani ?
    2.De ce iti bati joc de userii care posteaza pe "pariuri" ?
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...1&postcount=48

    eu nu dau in voi...tu dai in noi
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  18. #102
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Lula... da-le pace ca nu-s cu toate tiglele pe casa
    De dragul tău i-aș lăsa. Dar parcă i-aș mai pișca oleacă.
    Am draci! Caut exorcist.

  19. #103
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baxi View Post
    poate ca a fost o aluzie ..sau numai o iluzie ..ok ..decat timp esti moderator ? De cat timp esti major ?[dupa legile romanesti ] ..Intrebam de curiozitate , vroiam sa-l bag si pe micutul meu ca moderator ,de aia ma intereseaza .
    Esti foarte amuzant ...... NOT
    Uite sunt major/moderator de ~ un an.

  20. #104
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    uite... sa-i raspund umbrei, poate isi ia jucariile si se duce naibii...

    1. nu mai tin minte, nu imi incarc memoria cu lucruri nesemnificative. Dar sunt sigura ca ai meritat-o iar pedeapsa a fost mult prea moale.
    2. eu nu-mi bat joc de nimeni, iar cu pariorii n-am chiar absolut nicio problema.

    Acum cara-teeeeeeeeee!!!!!

  21. #105
    ARISTOCRAT Vincitor's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ARAD
    Posts
    4,030
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Baxi, manca-te-ar ciuma, statu' știe că exiști? Nu cred, altfel nu-mi explic cum de încă ești liber!

    Yoyo, nu mai inchide threadurile. El o cautat-o acu' câteva zile.
    hai sa schimbam abordarea !

    Ce filme ai mai vazut ,lula draga ? ce-ai mai citit in ultima vreme ? Ce parere ai despre asertiunile domnului Andre Glucksmann ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •