Results 1 to 4 of 4

Thread: Gigel Bucur, omul momentului in B

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Gigel Bucur, omul momentului in B

    Gigel Bucur (jucatorul de la Sportul, nu cel de pe forumul nostru) a marcat in ultima etapa in Divizia B trei goluri in trei minute. O performanta care nu merita trecuta cu vederea. Bucur are 29 de goluri in acest sezon, din 26 de partide... Este fara indoiala un jucator de Divizia A. Sa vedem ce va face sezonul viitor cu Sportul, in A.

  2. #2
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    eu nu prea cred ca va mai ramane la Sportul in sezonul urmator; granzii s-au luptat pt. el si in iarna, si in perspectiva participarii in cupele europene au nevoie de un atacant cu eficacitatea lui;

  3. #3
    manager JUVENTUS_1's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bacau
    Posts
    266
    Reputatie
    1
    Gigel Bucur pleaca de Sportul din vara.
    [SIZE="5"][B]F[COLOR="Silver"]O[/COLOR]R[COLOR="Silver"]Z[/COLOR]A [COLOR="Silver"]J[/COLOR]U[COLOR="Silver"]V[/COLOR]E[COLOR="Silver"]N[/COLOR]T[COLOR="Silver"]U[/COLOR]S [COLOR="Silver"]![/COLOR]![COLOR="Silver"]![/COLOR][/B][/SIZE]

  4. #4
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Gigel Bucur mai are 2 ani jumatate de contract si nu are clauza de reziliere. Asa ca cine il va dori trebuie sa sara cu banu'. Pana acum Siman a fost la mana altora, da' se pare ca s-a intors roata si acum samsaru' dicteaza pretul. Din cate am ajuns sa il cunosc cred ca sub 1,5 mil.$ nici nu va discuta. Pretul oficial va fi bineinteles mai mic. Da' pe Sile il intereseaza banii negri. Albi si negri.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •