Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 30 of 30

Thread: Transferuri-Cine vine?/Cine pleaca?

  1. #22
    manager scorpiuta's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    262
    Reputatie
    1
    Ca sa revenim in prima divizie trebuie sa mai aducem cativa jucatori valorosi...

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Cred ca ar fi bine sa se pregateasca chiar PINALTY poate pe post de atacant,ca are abilitati chiar pugilistice.

  3. #24
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ceahlaul in b.....parerea mea...

  4. #25
    junior ^matrix^'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    nu mai pot de parerea ta....... O SINGURA IUBIRE FC CEAHLAUL PIATRA NEAMT

  5. #26
    RED DOGS SILVIU99's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ARGES
    Posts
    804
    Reputatie
    1
    Au venit: Ionuţ Curcă (portar, Rapid II Bucureşti), Ştefan Apostol (fundaş, Dighenis Morphou), Daniel Iftimie (fundaş, Callatis Mangalia), Ciprian Focşăneanu (portar, Cetatea Suceava), Cosmin Văsîie (fundaş, CFR Cluj-Napoca), Marian Zeciu (fundaş, Rapid II Bucureşti), Cristi Turcu (atacant, CFR Cluj-Napoca), Valentin Patrichi (atacant, NK Sabomor), Arman Karamian -Armenia- (atacant, FC Braşov)
    Au plecat: Senis Feizula (mijlocaş, Laminorul Roman), Mihai Baicu (atacant, s-a retras), Sorin Mocanu (mijlocaş, Cetatea Suceava), Cristian Petrache (atacant, Callatis Mangalia)

  6. #27
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Smile transferurii

    Quote Originally Posted by baubau View Post
    Puteti sa postati aici despre eventualele transferuri: sigure sau zvonuri!
    Go!
    Primele transferuri la Ceahlaul au fost: Sum, Raducan si Hizo ca antrenor.
    In primul rand s-ai spunem noului antrenor Viorel Hizo un BINE ATI VENIT la Piatra Neamt si sa dea Dumnezeu sa faceti treaba la Ceahlaul.
    La conferinta de presa de Vineri, Hizo a declarat: "Am venit la Piatra pentru ca aici am multi prieteni si am avut cele mai bune rezultate din cariera mea de antrenor, am gasit o baza moderna cu tot ce trebuie pentru a face performanta, insa trebuie sa facem si o echipa competitiva cu care acest oras sa se mandreasca"
    Gelu Cracana

  7. #28
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,638
    Reputatie
    0
    au mai venit Marius Iordache ,Mircea Oprea si Rares Soporan ,Voika Vranikovic ,Lucian Goian

    ne mai trebuie 2 atacanti de valoare nume vehiculate fiind :Anca ,V.Frunza ,L.Ganea

    Costel Ilei s-a predat azi-noapte la 0.45 , la Politia Municipiul Piatra-Neamt

  8. #29
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,638
    Reputatie
    0
    Viorel Frunza si Octavian Chihaia au semnat cu Ceahlaul ,Alexandru Golvan de la Eintracht II Frankfurt e in probe la Ceahlaul

  9. #30
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Czernoch a semnat cu Ceahlaul
    Fostul atacant ceh al Politehnicii Iasi, Martin Czernoch, a semnat un contract cu Ceahlăul Piatra Neamț. Czernoch va ajunge duminica seara in cantonamentul nemtenilor din Antalya.

    Antrenorul Viorel Hizo a dezvaluit ca Ceahlaul va mai achizitiona un jucator strain, un portughez, insa nu a vrut sa ofere detalii privitoare la acest fotbalist.
    http://www.prosport.ro/articole/czer...ceahlaul/75839

    Viorel Frunza, spre PAOK Salonic
    Pus pe lista de transferuri de echipa nemteana, atacantul împrumutat de la CFR Cluj pâna în vara este aproape sa semneze un contract pe sase luni cu echipa elena, cu posibilitate de prelungire pe înca doi ani. ”M-as bucura sa joc acolo”, a comentat Frunza, aflat în cantonament cu nationala Moldovei. Daca va semna cu PAOK, Frunza va încasa un salariu de 50.000 de euro pe sase luni. Ca sa-l cumpere pe Frunza de la CFR, grecii trebuie sa achite în vara 350.000 de euro.
    http://www.prosport.ro/articole/vior...-salonic/75815
    Last edited by ducus; 3rd February 2008 at 20:40. Reason: Am uitat de Viorel :P

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •