View Poll Results: Pronostic

Voters
32. You may not vote on this poll
  • 1

    21 65.63%
  • X

    7 21.88%
  • 2

    4 12.50%
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 111 of 111

Thread: Etapa 27: Dinamo - Petrolul

  1. #106
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timiŗoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1

    Red face

    Quote Originally Posted by marianraicu
    sa vedeti si voi un meci adevarat.
    Ce noroc pe noi ca vine Dinamo sa ne-nvete fotbal, ca altfel muream prosti.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  2. #107
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    ATENTIE TIMISOARA, VENIM !
    "... v-am pregatit un loc la noi in... peluza "


    (e un citat, tot de pe acest forum... nu mai stiu cui ii apartine, dar e beton)
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  3. #108
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Mai polistilor. Numai gura e de voi, cu fotbalul mai putin... Timisoara are galerie, nu si echipa. O sa faca instructie Dinamo cu Poli. La Timisoara doar atmosfera o sa fie la inaltime, pt. ca pe teren o sa fie doar o echipa, Dinamo. Mi sa par infinit mai grele meciurile cu Apulum si cu Ceahlaul.
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  4. #109
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    Īntīmplare reală din istoria nescrisă a vestiarului echipei naţionale. Īnaintea meciului cu Germania, Cristi Chivu dă mīna cu fiecare dintre "tricolori". Ajunge la Florentin Petre şi se opreşte. I se pune un nod īn gīt şi toate gīndurile īi fug din minte.
    "Cīnd ne-am atins, am simţit urmele arsurilor profunde de pe mīna lui Florentin. Mi s-a ridicat părul pe braţe şi m-am gīndit ce om extraordinar trebuie să fie din moment ce s-a ridicat de două ori, īntīi bolnav de hepatită şi apoi electrocutat, şi cīt şi-a dorit să revină la echipa naţională! M-am abţinut să nu-mi dea lacrimile, pentru că eram căpitanul echipei", a mărturisit Chivu unui apropiat.
    E un moment care explică rezistenţa de caracter a lui Dinamo şi dă răspunsul īntrebării tribale: "să joace la naţională cei din ţară sau cei din afară?".

    Este un citat din gazeta sp., care se potriveste spiritului de echipa de la dinamo, anul asta. dinamo a avut constanta in joc, spre deosbire de steaua, care a jucat in unele momente sclipitor dar a avut niste greseli flagrante in aparare. cum a zis borcea, ar trebui premiat si radoi!

  5. #110
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Super misto. am citit si eu...
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  6. #111
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Cam avetzi dreptate aici, dar poate va revanshatzi shi voi la capitolul "gresheli" in ultimele 3 etape. Sa fie strans la toate capitolele.
    ex-alpopa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •