Results 1 to 4 of 4

Thread: Basket la Olimpiada

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    24
    Reputatie
    1

    Basket la Olimpiada

    Chiar daca nu o sa tina atat de mult Threadul asta eu zic ca merita sa scriem ceva si despre basketul de la olimpiada. Din pacate TVR-ul nu prea transmite toate meciurile. Aseara a transmis meciul Grecia - USA. A fost un meci super, din pacate insa ambele echipe au gresit mult. Parerea mea e ca puteau mai mult americanii (erau doar jucatori din NBA)(au mai si pierdut cu Puerto Rico) dar Grecia a jucat superbine. Chiar nu ma asteptam sa ii umileasca pe americani la unele faze. Pacat si ca nu a jucat James mai mult, oricum cat a stat in teren a dat vreo 3 dunk-uri. Sper sa mai avem ocazia sa vedem meciuri de la Olimpiada.

  2. #2
    manager Nightfly's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Vezi ca e deja descis un thread pe tema asta in cadru sectiunii despre olimpiada

  3. #3
    ardelean eddy_jozsa's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Sibiu, Romania
    Posts
    996
    Reputatie
    1
    Pentru cei care vor sa vada mai mult baschet: Cautati pe Astra Digital la 19,2° E in buchetul de programe ARD/ZDF (nemti) postul "Athen 4". E axat pe sporturile de echipa la olimpiada, si da destule meciuri de baschet. (azi am vazut SUA - Australia... slamuri misto / pacat ca australienii s-au pierdut pe final)
    [B]CSU Sibiu[/B] Peste tot jucam ca acasa!

  4. #4
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Eu zic ca e destul subiectul despre basket de pe sub-forumul dedicat Olimpiadei. Nu mai are rost sa vorbim si aici.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •