View Poll Results: Este Dinamo deja campioana?

Voters
30. You may not vote on this poll
  • Da

    8 26.67%
  • Nu

    22 73.33%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 37 of 37

Thread: Este Dinamo campioana?

  1. #22
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    cred ca am fost destul de clar ... se vede ca tre sa vii mai des in tara
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #23
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    se prea poate, se prea poate.

  3. #24
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    niciodata , avand in vedere ca la anul ne vom sterge "bombeurile" de la ghete cu voi
    Tipic oltenesc....dupa 3 meciuri bune bateti tot si in campionat si in liga campionilor
    Mai trebuie sa curga multa apa pe Olt pina sa va stergeti "bombeurile" contra Stelei sau Dinamo pupavas
    Free Sevilla!!!!

  4. #25
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    bey, se cunoste ca sunteti "gemeni" ....in ultimii ani steaua a cam fost clienta noastra
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #26
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    ia scrie tu in primul rind Steaua cu S mare...ca este nume propriu si asa e frumos...eu am scris totdeauna Stiita,Craiova,Universitatea...nu mai cu litere mari
    Free Sevilla!!!!

  6. #27
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Daca nu castiga Steaua in seara asta, atunci cu sigurantza Dinamo va fi campionana.
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  7. #28
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    ia scrie tu in primul rind Steaua cu S mare...ca este nume propriu si asa e frumos...eu am scris totdeauna Stiita,Craiova,Universitatea...nu mai cu litere mari
    STEAUA ROSIE BELGRAD

    esti multumit ?
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #29
    microbist Tamy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    NU. pentru ca va lua bataie la timisoara si steaua va castiga toate meciurile
    !!!
    [COLOR=DarkOrchid]POLI[/COLOR] [COLOR=Blue]&[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]VALENCIA[/COLOR] [COLOR=Blue]for [/COLOR][COLOR=Red]ever!!![/COLOR]

  9. #30
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Nu cred. Desi dupa cum zice Georgel, "Dinamo are mijloace specifice", totusi nu cred.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #31
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    dinamo nu tre sa se bucure inca de castigarea campionatului,mai sunt patru etape si nimeni nu stie ce se poate intampla!
    insa asa cum se stie de veci 100% va apela la blaturi"de tort"!
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  11. 14th May 2004, 20:18

  12. #32
    Siempre Barēa! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    daca tot cobim ca dinamo ''nu'' ca dinamo ''da'' ma tem ca se va intampla dezastrul
    dar lasati ca poli ii va fura campionatul lui dinamo si il va darui stelei
    [B]TOTS UNITS FEM FORĒA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  13. #33
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Nu , pentru ca li se vor termina banii publici pentru murdarii
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  14. #34
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1

    Anunturi Sportive Diverse

     Giovanni din Giulesti multumesc Mamei Sultana din Ferentari care, cu ajutorul harului sau divin, m-a vindecat de betia succesului. Timp de 15 ani am dus aceasta povara, acaparasem tot fotbalul romānesc, dar dānsa m-a readus cu picioarele pe pamānt. Apelat i strada Esecului nr. 3.

    CUMPARARI  Ultras īnfocat cumpar arbitru corect pentru meciul lui Dinamo de la Timisoara. Ofer cāt mi se cere, īntrucāt īmi recuperez toti banii de la Borcea. Ca bonus, ofer doua butelii goale, precum si un trabuc cubanez de la Mister.

    VANZARI  Vānd catel de rasa si gata dresat, l-am poreclit Corbu, golgeter si cu un simt ascutit al portii. Pedigri- ul sau īl recomanda si poate fi achizitionat cu un milion de dolari. Musca din adversari, se enerveaza cānd rateaza, dar este util cānd doresti sa treci Strada Performantei. Astept telefoane la numerele lui Cristi Borcea, Cornel Dinu, Gigi Netoiu, Nicolae Badea.

    SCHIMBURI  Selectioner agramat cumpar urgent DEX pentru a nu ma mai face de rās si īn campania electorala. Ofer īn schimb iconite gata pupate de Parintele Argatu si de mine. Loc de īntālnire, īn fata la Casa Fotbalului, voi avea trei trandafiri īn māna si o cas- cheta pe cap.

    OFERTE  Presedinte FRF ofer votul meu candidatului la Primaria Capitalei Dumitru Dragomir, doar ca sa-l vad plecat de la Liga. Chiar daca o sa mute Gara de Nord la Chitila, tot īl stampilez pentru binele fotbalului romā nesc.  Antrenor Puriu ofer doi indisciplinati si ratangii fara nici o pretentie. Pentru cei interesati, din vara, īmi ofer serviciile orica rei echipe care īmi da mai mult decāt Dinel, cu conditia sa primesc banii īnca de acum. Cer si ofer discretie, chestia cu Anderlecht a fost doar un accident de memorie.

    COMEMORARI  Copiii lui Nea Jean, subalternii Remus Vlad si Horoba anunta cu durere sufleteasca si duioase amintiri scurgerea a trei zile de cānd Gloria a deCEDAT toate punctele lui Dinamo. Nu vom uita niciodata!
    Free Sevilla!!!!

  15. #35
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1

    Exclamation

    poli e prea mica inca in fotbalul romanesc de sus ,dar chiar mas bucura sa ii poata fura lui dinamo campionatul! si pentru craiova daca ar fi pe trei ar fi un folos !mai intai sa vedem daca poli bate rapidul si apoi vedem si pe dinamo!
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  16. #36
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Parerea mea ca campionatul s-a terminat in privinta castigatoarei. Nu cred ca Poli mai poate pune probleme lui Dinamo in drumul spre titlu.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  17. #37
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    De ce ?
    Doar nu joaca cu Real Madrid ... sau poate ma insel ?
    O fi Dinamo asa galactica ca Sereanu , Altamaiereanu , Corpodeanu , Helesteanu nici nu mai trebuie sa greseasca omeneste ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •