View Poll Results: Este Dinamo deja campioana?

Voters
30. You may not vote on this poll
  • Da

    8 26.67%
  • Nu

    22 73.33%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 37

Thread: Este Dinamo campioana?

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Este Dinamo campioana?

    Mai sint cinci etape pina la finalul campionatului 2003/2004. Dupa ce a trecut de hopul Rapid, credeti ca Dinamo mai poate pierde titlul? Pareri si voturi.

  2. #2
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Mai are cel putin 2 meciuri extrem de grele
    1 cu Poli si cel de-al 2 lea cu Pinalty...care daca cumva ajunge in ultima etapa sa aiba nevoie de puncte (nu prea cred ...dar e posibil) nu ii vad bine deloc pe dinamovisti
    Free Sevilla!!!!

  3. #3
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Asta spre diferenta de Steaua care are doua meciuri usoare acasa cu National(prietenii stiu de ce) si Bacau(astia daca retrogradeaza le cumpara Seche locul inapoi). Singurul meci mai greu ar fi cu Galati dar poate in memoria lui meme se face mai usor.


    Un lucru e clar insa, Dinamo nu e inca campionana.

  4. #4
    senior leveu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Germania
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Va pierde pozitia de lider la Timisoara cu siguranta. FORTZA VIOLA JOS CATEI
    [COLOR=Purple]COMMANDO VIOLA ULTRA CURVA SUD[/COLOR]

  5. #5
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    in proportie de 90% e cam terminat campionatul ..
    nu cred ca se va "impiedica" Dinamo acuma pe final :p
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  6. #6
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ADelPiero
    nu cred ca se va "impiedica" Dinamo acuma pe final :p
    ba da se va impiedica chiar la TIMISOARA
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  7. #7
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Dinamo nu e deja campioana, mai sunt 5 etape in care se va incurca sigur!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #8
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    bine fratilor si eu imi doresc ... la fel dar .. dupa cum se stie Dinamo cunoaste "jocul" si nu va avea probleme .. parerea mea ...
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Parca postasem si eu ceva pe aici ...despre Dinamo..de dormit nu dormeam , de metaxa inca nu era vorba ( era prea devreme )..concluzia e ca mesajul a fost sters ... sa fie Iulian , sa fie Ieppy , sa fie Vadim...cum naiba sa-mi dau seama ca nu am primit nici o notificare.... pai probabil am sa -l postez din nou , pe restricted area sau chiar pe off-topic la Craiova...acolo il vor putea sterge doar Vadim sau Tudose... daca nu va fi sters inseamna ca ar trebui sa privesc spre Iulian si Ieppy... si zau ca nu stiu de ce , era un mesaj mic si nevinovat despre Dinamo....

    Problema este ca daca mesajul a fost sters inseamna ca am incalcat regulile forumului si merit un cartonas rosu , un avertisment acolo.... macar o notificare... insa sunt satisfacut , cine l-a sters a vrut sa nu-l vada lumea... de obicei adevarul supara... beau un metaxa in cinstea lui !

  10. #10
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Totul e posibil. In Spania din cate imi aduc aminte tot asa s-a intamplat. Real a inceput sa piarda cand mai erau 5 etape din campionat. Dinamo mai are la Timisoara. Dupa parerea mea acolo se disputa soarta campionatului. Poli nu mai poate suferi inca o rusine.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  11. #11
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Parca postasem si eu ceva pe aici ...despre Dinamo..de dormit nu dormeam , de metaxa inca nu era vorba ( era prea devreme )..concluzia e ca mesajul a fost sters ... sa fie Iulian , sa fie Ieppy , sa fie Vadim...cum naiba sa-mi dau seama ca nu am primit nici o notificare.... pai probabil am sa -l postez din nou , pe restricted area sau chiar pe off-topic la Craiova...acolo il vor putea sterge doar Vadim sau Tudose... daca nu va fi sters inseamna ca ar trebui sa privesc spre Iulian si Ieppy... si zau ca nu stiu de ce , era un mesaj mic si nevinovat despre Dinamo....

    Problema este ca daca mesajul a fost sters inseamna ca am incalcat regulile forumului si merit un cartonas rosu , un avertisment acolo.... macar o notificare... insa sunt satisfacut , cine l-a sters a vrut sa nu-l vada lumea... de obicei adevarul supara... beau un metaxa in cinstea lui !
    Eu nu am sters nimic...mai ales daca era despre Dinamo
    Free Sevilla!!!!

  12. #12
    manager
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    Mai are cel putin 2 meciuri extrem de grele
    1 cu Poli si cel de-al 2 lea cu Pinalty...care daca cumva ajunge in ultima etapa sa aiba nevoie de puncte (nu prea cred ...dar e posibil) nu ii vad bine deloc pe dinamovisti
    Mai pune si meciul cu Petrolul din Stefan cel Mare...
    Si totusi eu cred ca Dinamo are prima sansa...
    In proportie de 80% au castigat campionatul...

  13. #13
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Edmond, eu nu am mai intrat pe forum de la ora 16:00 ora Vienei. Ca sa fiu exact 15:59. Asa ca nu stiu despre ce mesaj vorbesti. Te rog de acum incolo sa nu mai dai vina automat pe stelist sau dinamovist. OK?

  14. #14
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Parca postasem si eu ceva pe aici ...despre Dinamo..de dormit nu dormeam , de metaxa inca nu era vorba ( era prea devreme )..concluzia e ca mesajul a fost sters ... sa fie Iulian , sa fie Ieppy , sa fie Vadim...cum naiba sa-mi dau seama ca nu am primit nici o notificare.... pai probabil am sa -l postez din nou , pe restricted area sau chiar pe off-topic la Craiova...acolo il vor putea sterge doar Vadim sau Tudose... daca nu va fi sters inseamna ca ar trebui sa privesc spre Iulian si Ieppy... si zau ca nu stiu de ce , era un mesaj mic si nevinovat despre Dinamo....

    Problema este ca daca mesajul a fost sters inseamna ca am incalcat regulile forumului si merit un cartonas rosu , un avertisment acolo.... macar o notificare... insa sunt satisfacut , cine l-a sters a vrut sa nu-l vada lumea... de obicei adevarul supara... beau un metaxa in cinstea lui !
    Edmond....nu cred ca l-a sters nimeni.....
    Am patit si eu saptamana trecuta sa pierd vreo 4 mesaje si culmea la inceput am vazut ca lipsesc doar unele mesaje mai acide despre Steaua si Dinamo....(la fel ca si tine am banuit pe cine nu trebuia )m-am enervat si am vrut sa deschid un thread pe restricted ,apoi am intrat pe extern si am vazut ca lipsesc doua mesaje postate in aceeasi zi ,care sigur nu suparau pe nimeni.La fel si cu niste PM-uri trimise, care nu au mai ajuns la destinatie..... .

    Desigur se poate sa se fi intamplat si cum ai presupus tu dar nu cred.....vreau sa cred ca Ieppy si Iulian prefera sa lupte cinstit.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  15. #15
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Mai baieti...terminati cu insinuarile astea cum ca eu sau ieppy am fi sters ceva de pe aici ...nici eu nici ieppy nu putem sterge definitiv un post...asa ca cel mai bine ar fi sa-l intrebati pe Vadim daca vede vreun post sters din cele sau cel la care se face referire.
    Deci informare pentru orice user de pe forum ..numai Vadim sau Tudose pot sterge definitiv un mesaj...si oricine se considera nedreptatit il rog chiar sa ii contacteze pe ei
    Free Sevilla!!!!

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ce sariti mah ca arsi....uite Tudose si Vadim nu spun nimic , si voi va dati de ceasul mortii...eu nu am acuzat pe nimeni , am facut niste presupuneri.... : )Insa uite , cred ca eram cu gandul la sticla de Metaxa care trebuia sa-mi ajunga din Grecia si probabil am tastat gresit...si am anulat mesajul ! Acum este bine , da !?

    Ieppy : "Te rog de acum incolo sa nu mai dai vina automat pe stelist sau dinamovist. OK? " Ieppy sa stii ca sunt impresionat...Ai facut progrese enorme..mai ai putin si il iei in brate si-l pupi pe amandoi obrajii pe Iulian.... Cata pace si armonie..

  17. #17
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Ieppy sa stii ca sunt impresionat...Ai facut progrese enorme..mai ai putin si il iei in brate si-l pupi pe amandoi obrajii pe Iulian.... Cata pace si armonie..
    se "reuneste" marea familie bucuresteana
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #18
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    se "reuneste" marea familie bucuresteana
    Chiar daca Dinamo nu iese campioana eu ramin tot prieten cu ieppy ....si ce intere ? iti pare rau ?
    Free Sevilla!!!!

  19. #19
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Dinamo are prima sansa la a lua campionatul, dar fotbalul se joaca pana in ultimul minut. Si fiecare pasare pe limba ei piere. Poate pierd titlul chiar in minutele de prelungire ale meciului cu Ceahlaul...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  20. #20
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian
    Chiar daca Dinamo nu iese campioana eu ramin tot prieten cu ieppy ....si ce intere ? iti pare rau ?
    niciodata , avand in vedere ca la anul ne vom sterge "bombeurile" de la ghete cu voi
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #21
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    cate grija din partea oltenilor. Simt cum ma trec emotiile.

    Inter, cred ca vroiai sa spui ca o sa ne stergeti bombeurile dupa meciurile cu voi.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •