View Poll Results: Pronostic

Voters
39. You may not vote on this poll
  • 1

    25 64.10%
  • X

    10 25.64%
  • 2

    4 10.26%
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 122

Thread: Etapa 26: Steaua - FC National

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Etapa 26: Steaua - FC National

    Etapa 26: Steaua - FC National.
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    44
    Reputatie
    1
    Mi-a placut declaratia lui Olaroiu: "Obiectivul nostru pentru retur este sa ii batem pe Steaua". Cred ca este o strategie financiara: mai luam bani de la Arges, de la Oradea, de ce sa nu luam si de la Borcea.
    Va fi meci dificil pentru Steaua, avand in vedere ce s-a intamplat in tur (apropo de arbitrii ca ajuta si pe cine ajuta -cei care nu isi amintesc sa revada caseta!!). In plus, cei de la National s-au odihnit in ultimele doua jocuri.

  3. #3
    manager
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Blatuitorii de la F.C. National nu o sa aiba nici o sansa...
    2-0 ..Goluri Neaga si Fl.Dumitru...

  4. #4
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ladima
    Mi-a placut declaratia lui Olaroiu: "Obiectivul nostru pentru retur este sa ii batem pe Steaua".
    Obiectivul oricarei echipe din campionatul nostru este sa bata pe Steaua ...
    95% din fotbalisti de la noi se antreneaza special pentru meciul contra Stelei
    National nu poate emite nici un fel de pretentii numai si numai daca te uiti la ultimele 3-4 etape
    Free Sevilla!!!!

  5. #5
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    pai daca te uiti la ultimele etape iti dai seama ca jocul rezultatelor nu ii lasa sa emita pretentii la ceva in Ghencea. Amigos conocao de ce!

    A si iuliane, daca 95% din fotbalistii se antreneaza pentru meciurile cu Steaua atunci de ce joaca asa de prost impotriva ei? Aia de la Poli, Oradea, Gloria, Apullum se pare ca ca sau antrenat asa de tare incat ori isi bagau singuri mingea in poarta, ori ajutau cu pase decisive pe Neaga. Akl dracului antrenament.
    Last edited by ieppy; 10th May 2004 at 15:57.

  6. #6
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Asta e o idee a ta care mi-ai expus-o si pe YM ...
    Eu zic ca tu mergi cam departe cu "scenarita"
    Free Sevilla!!!!

  7. #7
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    eu zic ca Nationalul cam prea pierdut cu echipele cu care Steaua a realizat acel fotbal spectaculos. Coincidenta naibii! Si cand Steaua a calcat stramb, vezi meciul cu Ceahlaul, National a fost acolo sa ii razbune si sa le bata obrazul nesimtitilor.

  8. #8
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    A si iuliane, daca 95% din fotbalistii se antreneaza pentru meciurile cu Steaua atunci de ce joaca asa de prost impotriva ei? Aia de la Poli, Oradea, Gloria, Apullum se pare ca ca sau antrenat asa de tare incat ori isi bagau singuri mingea in poarta, ori ajutau cu pase decisive pe Neaga. Akl dracului antrenament.
    Sunt sigur ca stii sindromul...mai tii minte in clasa intii cind te scotea la tabla ? erai ud tot...asa si fotbalisti...se antreneaza ei sa dea tot in meciul cu Steaua dar .... numai cind intra Steaua pe teren au uitat lectia ...explicabil dealtfel
    Free Sevilla!!!!

  9. #9
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    eu cred ca ei uita lectia cu o zi doua inainte de meci cand se gandesc la primele primite de la jiji pentru meciurile cu Dinamo. Eu cand eram scos la tabla ma simteam bine pentru ca imi aratam valoarea asa ca nu prea cunosc sindromul.

  10. #10
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    cred ca va bate Steaua cu 2-0 , cel putin ...
    nu accept alt scor :p
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  11. #11
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    A si iuliane, daca 95% din fotbalistii se antreneaza pentru meciurile cu Steaua atunci de ce joaca asa de prost impotriva ei? Aia de la Poli, Oradea, Gloria, Apullum se pare ca ca sau antrenat asa de tare incat ori isi bagau singuri mingea in poarta, ori ajutau cu pase decisive pe Neaga. Akl dracului antrenament.
    Inca ceva ...nu au jucat prost ei ci Steaua a jucat f. bine...asa incit vezi? pina si tie ti-au dat impresia ca au jucat prost...la fel au jucat si cu Dinamo...numai ca acolo diferenta de VALOARE nu a fost asa mare incit sa iti sara in ochii acest lucru
    Free Sevilla!!!!

  12. #12
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    asa e, Oradea chiar a dat doua goluri lui Dinamo. Probabil din frustrare au dat si doua goluri pentru Steua, nu? Steaua a jucat extraordinar cu echipele care au batut Nationalul. Numai cu Rapid si Dinamo nu au putut face nimic. Nasol.

  13. #13
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Valoarea mea ..Valoarea mea
    Free Sevilla!!!!

  14. #14
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Deci recunosti...stelisti sunt absolut diabolici...nu numai ca marca goluri...dar ii fac si pe adversari sa isi marce singuri ...fantastic domne`
    Free Sevilla!!!!

  15. #15
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Am impresia ca adversarii o fac de buna voie stiind ca pot marca dupa aceea in poarta Nationalului cat vor ei. Valoarea lor! Parerea mea!

  16. #16
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Am impresia ca adversarii o fac de buna voie stiind ca pot marca dupa aceea in poarta Nationalului cat vor ei. Valoarea lor! Parerea mea!
    Impresie gresita...uite aici explicatia
    Free Sevilla!!!!

  17. #17
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    uite ce. Aia joaca destul de bine in restul campionatului si tocmai cu Steaua se gasesc sa gafeze. Daca nu ar gafa nu as zice nimic.

  18. #18
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    ieppy, nu te supara, cu steaua gafeaza jucatorii, iar cu dinamo, arbitrii... ciudat, nu???

    on topic: bate steaua! e obligata!
    Last edited by alx_ro; 10th May 2004 at 17:13.
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  19. #19
    sport legend ultra_alba's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    steaua trebuie sa invinga ca sa se mentina in lupta pt titlu un 3-0 ar fi pt sufletul lui jiji
    suntem din Alba ...deci suntem cei mai buni

  20. #20
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Daca Nationalul n-au formula standard de echipa bate Steaua lejer!Daca sunt cu echipa completa,va fi un meci al dracului de greu!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  21. #21
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    la cum joaca nationalul la ora actuala steaua ar trebui sa bata la cel putin 3 goluri diferenta
    4-1 pentru steaua!!!
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •