View Poll Results: Cine a castigat ?

Voters
66. You may not vote on this poll
  • chinna tm

    27 40.91%
  • Hardliner

    39 59.09%
Page 4 of 23 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 471

Thread: Votati: chinna tm vs hardliner

  1. #64
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    elvis, da ce ti sa casunat asa pe absurzi?ai vreo problema personala?te deranjeaza ceva?spune pe fata.ma repet, nu tin minte ca sa fi comunicat cineva cu tine.sau tu faci selectie subiectiva?ca si....altii?
    bumbescu.....nu, nu merita sa raspund
    Cum, nu stii inca ? Tinta lui este sa devina moderator la sectiunea pariuri iar pentru asta trebuie sa lustruiasca unele dosuri ! Inca nu cunosti aceasta "practica"?!
    Last edited by 2stupiddogs; 8th July 2008 at 10:51.
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  2. #65
    CLONATOR SEF aaxi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    ...cel mai elocvent exemplu este cineva de vreo 40 ani din cate am inteles care il ameninta pe hard ca vine cu baietii si il toaca(el fiind din Tim. si hard din galati sau buc. ca nu prea stiu exact)..asta ca sa intelegi ca atunci cand am zis copii nu era neaparat vb de varsta
    stai linistit ca si hard ameninta ca vine sa mute fetele la spate unora, asa ca ................

  3. #66
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    am priceput elvis.....dar tot acolo poti sa vezi ceea ce a facut hard.....atunci o sa intelegi mai bine aceasta "iubire"
    imi cer scuze.....dar cine il ameninta pe hard in asemnea mod?poate doar la gluma-ma gandesc eu.nimeni nu ar fi atat de nebun incat sa faca o asemenea deplasare pt hardliner.sa fim seriosi.si, daca fac greseli gramaticale, sunt redus din punct de vedere intelectual?
    si inca ceva:nimeni nu te obliga sa comunici cu cei de pe all abs. . e optiunea ta cu cine comunici pe forum.
    mister B, practica nu o cunosc pentru ca nu o practic.....putin imi pasa cine si cum tinteste sa devina moderator.....dar ca sa te pretezi la asemenea practici......inseamna ca orgoliul si onoarea sunt cam la pamant.asta daca nu cumva aceste doua cuvinte nu sunt neologisme pentru anumiti useri
    Last edited by chinna tm; 8th July 2008 at 10:52.
    "INTERZIS"!

  4. #67
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Banatean View Post
    Cum, nu stii inca ? Tinta lui este sa devina moderator la sectiunea pariuri iar pentru asta trebuie sa lustruiasca unele dosuri ! Inca nu conosti aceasta "practica"?!
    uite un alt exemplu de idiotenie...paranoia la maxim,frustrare,etc...si va mai intrebati ce are lumea cu voi

    PS am fost ales moderator deja insa nu mi s-a activat contul..asa ca pot sa ma opresc din lustruit,nu?



    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    si inca ceva:nimeni nu te obliga sa comunici cu cei de pe all abs. . e optiunea ta cu cine comunici pe forum.
    pai m-ai vazut de multe ori comunicand cu voi? dar acum cred ca trebuie sa raspund la mesaje,nu?
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  5. #68
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    am priceput elvis.....dar tot acolo poti sa vezi ceea ce a facut hard.....atunci o sa intelegi mai bine aceasta "iubire"
    imi cer scuze.....dar cine il ameninta pe hard in asemnea mod?poate doar la gluma-ma gandesc eu.nimeni nu ar fi atat de nebun incat sa faca o asemenea deplasare pt hardliner.sa fim seriosi.si, daca fac greseli gramaticale, sunt redus din punct de vedere intelectual?
    si inca ceva:nimeni nu te obliga sa comunici cu cei de pe all abs. . e optiunea ta cu cine comunici pe forum.
    Hai ca o sa-ti raspund eu in locul lui: da, cred ca esti putin redus mintal, fara suparare; asta reiese din tot ceea ce postezi si in special din modul in care o faci.
    Daca cumva esti absolvent al vreunei facultati ar fi bine sa nu mai spui nimanui asta, pt ca atunci ti-ai agrava situatia. Esti un fel de Vanghelie, care pe baza unui sprijin po****r jenant isi imagineaza ca este "invingator".
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  6. #69
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    ok..aici am terminat dialogul cu absurzii..ca vad ca mi se confirma ca nu ai cu cine vorbi...o mica dedicatie pt toti frustratii si paranoicii de pe forum si mai ales pt cei care nu incap de curul meu http://www.youtube.com/watch?v=JeSNc...eature=related

    PS bumbescu..lipsit de diplomatie ca de obicei
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  7. #70
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Elvis,esti prea mic in ochii mei pentru a continua "dialogul" !
    Comporta-te in continuare ca un veritabil stelisto-moldovean si vei avea numai succese pe acest site!Sa ai parte de o viata placuta...
    PS esti sigur ca nu ai uitat pe cineva cand ai complectat rubrica "echipe favorite" ?!
    Last edited by 2stupiddogs; 8th July 2008 at 11:07.
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  8. #71
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Banatean View Post
    Elvis,esti prea mic in ochii mei pentru a continua "dialogul" !
    Comporta-te in continuare ca un veritabil stelisto-moldovean si vei avea numai de succese pe acest site!Sa ai parte de o viata placuta...
    PS esti sigur ca nu ai uitat pe cineva cand ai complectat rubrica "echipe favorite" ?!
    imi cer mii de scuze ca am intrat asa cu picioarele mele moldovenesti pline de noroi in civilizatia voastra vestica...

    ce ar mai fi fost de complectat ca nu am prins aluzia
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  9. #72
    CLONATOR SEF aaxi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Hai ca o sa-ti raspund eu in locul lui: da, cred ca esti putin redus mintal, fara suparare; asta reiese din tot ceea ce postezi si in special din modul in care o faci.
    Daca cumva esti absolvent al vreunei facultati ar fi bine sa nu mai spui nimanui asta, pt ca atunci ti-ai agrava situatia. Esti un fel de Vanghelie, care pe baza unui sprijin po****r jenant isi imagineaza ca este "invingator".
    Avand in vedere ca acest mejaj e scris de un sclav.......chiar scrii ok. Ce sa-i faci mai fetito nu toti sunt redusi mintal in totalitate, asa ca tine, unii sunt mai putin. Tinand cont de preferintele tale culinare, nu ma mira reactia ta.....e posibil sa fie de la sare. De ce nu pui si tu in practica: "consumul excesiv de sare dauneaza sanatatii"?

  10. #73
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Hai ca o sa-ti raspund eu in locul lui: da, cred ca esti putin redus mintal, fara suparare; asta reiese din tot ceea ce postezi si in special din modul in care o faci.
    Daca cumva esti absolvent al vreunei facultati ar fi bine sa nu mai spui nimanui asta, pt ca atunci ti-ai agrava situatia. Esti un fel de Vanghelie, care pe baza unui sprijin po****r jenant isi imagineaza ca este "invingator".
    adica asta e caracterizarea pe care ti-o fac multi de pe forum si acum mi-o spui si mie?e copy-paste?
    sprijin jenant?observa te rog ca sunt useri cu care nu am discutat pe acest forum prea multe, dar au votat impotriva lui hard. asta spune ceva.deci nu te mai lega de acel sprijin "jenant".probabil iara iti faceai o caracterizare.
    gata, ca dupa aia vrei sa vorbim mai multe.
    "INTERZIS"!

  11. #74
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aaxi View Post
    Avand in vedere ca acest mejaj e scris de un sclav.......chiar scrii ok. Ce sa-i faci mai fetito nu toti sunt redusi mintal in totalitate, asa ca tine, unii sunt mai putin. Tinand cont de preferintele tale culinare, nu ma mira reactia ta.....e posibil sa fie de la sare. De ce nu pui si tu in practica: "consumul excesiv de sare dauneaza sanatatii"?
    Sclav? al cui bibicului? Fetito? preferintele mele culinare?
    Asta se cheama la tine un post inteligent, prin asta mi-ai raspuns tu mie mai gibonule?
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  12. #75
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    adica asta e caracterizarea pe care ti-o fac multi de pe forum si acum mi-o spui si mie?e copy-paste?
    sprijin jenant?observa te rog ca sunt useri cu care nu am discutat pe acest forum prea multe, dar au votat impotriva lui hard. asta spune ceva.deci nu te mai lega de acel sprijin "jenant".probabil iara iti faceai o caracterizare.
    gata, ca dupa aia vrei sa vorbim mai multe.
    Uita-te mai puscariasule cu cine sunt eu prieten pe forum, uita-te cu cine discut eu serios si pe urma deschide gura....oricum nu o sa-ti intelegi niciodata statutul de vierme analfabet....
    Pe userii aia pomeniti de tine, care au votat impotriva lui hard i-am descris mai sus, nu e cazul sa reiau descrierile.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  13. #76
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Va rugam, rudotel pentru Bumbescu. Si o camasa de forta. Nu vedeti ca iarasi e in perioada agresiva? Ce dracu, il lasati sa sufere?

  14. #77
    CLONATOR SEF aaxi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Sclav? al cui bibicului? Fetito? preferintele mele culinare?
    Asta se cheama la tine un post inteligent, prin asta mi-ai raspuns tu mie mai gibonule?
    bibilico...........
    -nu am pretentii de post-uri inteligente, ca doar nu sunt academician ca tine, ce sa-i faci "dupa buget, cone Fanica"
    -tie ti se pare ca da nu iti zic "idiot", "cretin", "frustrat", "imbecil"...nu sunt un om cult. Daca asta e cultura ta, nu ma mira reactiile tale
    - partea culinara......e prea greu pentru tine sa-ti explic acum la ce m-am referit
    Tu sa fii sanatoasa.........ca in rest nu mai conteaza nimic (ai grije la excesul de sare)
    Last edited by aaxi; 8th July 2008 at 11:22.

  15. #78
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Ce-i mai place toapei Balaci sa iasa la atac in haita....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  16. #79
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Baieti,da-ti dovada ca mai sunteti gentlemani si nu va aruncati in contraziceri cu bucataresele mai ales cand sunt in timpul unui tratament de urinoterapie!
    Merci.
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

  17. #80
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by aaxi View Post
    bibilico...........
    -nu am pretentii de post-uri inteligente, ca doar nu sunt academician ca tine, ce sa-i faci "dupa buget, cone Fanica"
    -tie ti se pare ca da nu iti zic "idiot", "cretin", "frustrat", "imbecil"...nu sunt un om cult. Daca asta e cultura ta, nu ma mira reactiile tale
    - partea culinara......e prea greau pentru tine sa-ti explic acum la ce m-am referit
    Tu sa fi sanatoasa.........ca in rest nu mai conteaza nimic (ai grije la excesul de sare)
    Nu e vorba de nici o cultura aici, ci de o minima decenta si o minima coerenta in exprimare....care-i problema ca va spun ca sunteti stupizi si agramati? de ce nu va asumati asta?
    De ce oare toti imbecilii, atunci cand cineva va atrage atentia ca sunteti agramati si stupizi sariti la gat cu "cultura"? Macar daca v-ati clati dracului gura cu tuica inainte de a pronunta acest cuvant..
    Ati vrut sa-l "invingeti" pe hard prin vointa boborului stupid, ati reusit, gata, acum mars la lalaielile voastre cotidiene..
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  18. #81
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    bumbescule tu judeci oamenii(cel putin aici pe OLS) in functie de echipa favorita:
    - stelisti - amicii tai ,nu conteaza ca unii sunt retardati gen hard asta ...
    - antistelisti - toape,giboni,analfabeti...
    Sa nu zici ca nu-i asa, deoarece exceptandu-l pe Tyler , nu "tolerezi" nici un dinamovist,rapidist,oltean,timisorean,etc . Chiar toti is tampiti???

    ps: ti-am zis eu acum ceva timp ca semeni cu Reichard Heydrich
    Last edited by Jacob; 8th July 2008 at 11:29.

  19. #82
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    cred ca am sa deschid un thread sa ii invat pe astia de pe aici sa scrie "fii"..devine deranjant...numai sa nu scrie cu 2 de "i" si cand nu trebuie...asta imi aduce aminte de o faza cand a fost gala de box in care a boxat "rechinul" au fost niste afise in care scria ca "primaria capitalei VA oferit.."..asta dupa ce s-a facut tam tam pe la tv cu biletelul lui videanu cu "blaga V-A castiga alegerile"...deci se intampla si la case mai mari..nu va faceti zile negre ca nu stiti sa scrieti

    Quote Originally Posted by Banatean View Post
    Baieti,da-ti dovada ca mai sunteti gentlemani....:

    @ banatean..acum stiu de ce il sustii pe chinna..nici tu nu stii sa scrii
    "complectat" "baieti da-ti dovada" in 2 posturi,2 greseli

    LE vad ca lectia de gramatica a incepu sa dea roade...cineva si-a editat mesajul..macar el si-a dat seama unde a gresit..
    Quote Originally Posted by aaxi View Post
    Tu sa fii sanatoasa........)
    Last edited by Elvis81; 8th July 2008 at 11:31.
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  20. #83
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eye_Kyu View Post
    bumbescule tu judeci oamenii(cel putin aici pe OLS) in functie de echipa favorita:
    - stelisti - amicii tai ,nu conteaza ca unii sunt retardati gen hard asta ...
    - antistelisti - toape,giboni,analfabeti...
    Sa nu zici ca nu-i asa, deoarece exceptandu-l pe Tyler , nu "tolerezi" nici un dinamovist,rapidist,oltean,timisorean,etc . Chiar toti is tampiti???
    Ar trebui sa te uiti mai bine, aaxi asta e stelist de exemplu. Criteriul echipei favorite este ultimul ce conteaza pt mine si ii consider stupizi pe cei ce gandesc altfel.
    Uita-te mai bine in lista mea de prieteni.
    L-am votat pe hard pt ca este in mod evident mult mai inteligent decat ala.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  21. #84
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Sclav? al cui bibicului? Fetito? preferintele mele culinare?
    Asta se cheama la tine un post inteligent, prin asta mi-ai raspuns tu mie mai gibonule?
    Bumbeasco,eu recunosc.Sunt un mare misogin !
    Tu si cu yoyoyoyoyyo...la cratita,ca sunteti varza !
    Habar nu aveti ce inseamna viata,lasati dracu' calculatorul si apucati-va sa descoperiti adevarata viata.Faptul ca stati all time (24 de ore) pe calculator denota faptul ca nu aveti viata reala,sunteti niste legume.Traiti prin intermediul internetului.Atunci cand "cade" netul sunteti legume...umblati ca zombie prin casa,iar parintii vostri va pazesc sa nu va sinucideti !
    Nu as vrea sa am o asa femeie in viata mea !
    Nu imi permit sa va dau sfaturi...dar mergeti si voi la un spectacol de comedie(apropo's...stiti sa zambiti ?),mergeti si voi in excursie pe munte(cu cortul),mergeti la schi,iesiti cu prietenii la un gratar (care prieteni ?...ca ai vostri,virtualii sunt praf,la fel ca si voi).
    Pun pariu ca sunteti virgine,pentru simplul fapt ca...virtualii nu te pot dezvirgina cu mous-ul .
    Mi-e mila de familiile voastre.Sincer.
    V-au intrebat mamele voastre cand va veti casatori ? Ce le-ati raspuns ?
    -"Cand vor legaliza astia casatoria prin intermediul internetului,mama !"
    Vai de voi !
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •