View Poll Results: Cine a castigat ?

Voters
66. You may not vote on this poll
  • chinna tm

    27 40.91%
  • Hardliner

    39 59.09%
Page 3 of 23 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 471

Thread: Votati: chinna tm vs hardliner

  1. #43
    CLONATOR SEF aaxi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    @chinna

    4 daca va streseaza asa tare hard...DE CE DRAQ NU IL TRECETI PE IGNORE???
    pentru ca vine cu prietenii si aia ii dau quote si tot o sa citim ceea ce scrie. Asa ca cu ignorele nu ajungem la nici un rezultat

  2. #44
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    pentru ca nu ar mai fi nimeni care sa ii contrazica si astfel ,viata pe forum ar fi plictisitoare pentru ei ...
    daca nu postez pe threadul ala 2-3 zile ,ma cheama ei , nu e problema

  3. #45
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Desi a fost o lupta stupida, din care a lipsit cu desavarsire explicatia provocarii consider un gest de bun simt votarea lui hard,un baiat istet, pana la urma unul din haiosii forumului, in fata unui individ cam penibil si cam stupid si, cel mai grav, agramat. Cand postezi in arena si scrii de 10 ori la rand "sa sti" si "ti minte" se cheama ca esti agramat, nu mai e vorba de nici o greseala de editare.
    De castigat o sa castige probabil absurdul cel stupid, votat de intreaga masa de stupizi de pe all abs + cei doi trei dinamovisti monomani+ vreo doua toape oltenesti
    Last edited by Bumbescu; 8th July 2008 at 09:28.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  4. #46
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    si prietenii aia presupun ca va streseaza si ei,nu? atunci mai am o intrebare:

    DE CE DRAQ NU II TRECETI PE IGNORE PE TOTI CEI CARE NU FAC PARTE DIN CLUBUL VOSTRU SELECT???
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  5. #47
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Eu n-am sa votez in acest razbel deoarece i believe in:http://www.youtube.com/watch?v=hrmSWmFaIT8
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #48
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Desi a fost o lupta stupida, din care a lipsit cu desavarsire explicatia provocarii consider un gest de bun simt votarea lui hard,un baiat istet, pana la urma unul din haiosii forumului, in fata unui individ cam penibil si cam stupid si, cel mai grav, agramat. Cand postezi in arena si scrii de 10 ori la rand "sa sti" si "ti minte" se cheama ca esti agramat, nu mai e vorba de nici o greseala de editare.
    De castigat o sa castige probabil absurdul cel stupid, votat de intraga masa de stupizi de pe all abs + cei doi trei dinamovisti monomani+ vreo doua toape oltenesti
    postarea anului .
    intr-adevar,daca scadem voturile absurzilor ,cred ca am sanse sa castig

  7. #49
    CLONATOR SEF aaxi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    si prietenii aia presupun ca va streseaza si ei,nu? atunci mai am o intrebare:

    DE CE DRAQ NU II TRECETI PE IGNORE PE TOTI CEI CARE NU FAC PARTE DIN CLUBUL VOSTRU SELECT???
    pentru ca, daca apari tu si discuti cu chinna, nu are nimeni nici o problema, dar tu fiind "amic" cu hard vei discuta si cu el tot acolo (din politete si amicitie). Eu nu am de ce sa-ti dau tie ignore, pt ca nu am nimic cu tine.

  8. #50
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Eu n-am sa votez in acest razbel deoarece i believe in:http://www.youtube.com/watch?v=hrmSWmFaIT8
    eu am votat desi nu a fost chiar http://www.youtube.com/watch?v=CUDWLp1yIWw cum ma asteptam
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  9. #51
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by aaxi View Post
    pentru ca, daca apari tu si discuti cu chinna, nu are nimeni nici o problema, dar tu fiind "amic" cu hard vei discuta si cu el tot acolo (din politete si amicitie). Eu nu am de ce sa-ti dau tie ignore, pt ca nu am nimic cu tine.
    aha...ce sa-i faci...naspa pt voi atunci
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  10. #52
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,540
    Reputatie
    0
    Hard e chiar simpatic...

    p.s : sa nu uiti ca n-au votat galatenii inca..
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  11. #53
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Hard, adevaru' e ca ai reusit sa-ti faci multi ,,amici" pe Ols.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #54
    CLONATOR SEF aaxi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    aha...ce sa-i faci...naspa pt voi atunci
    naspa e mult zis, dar uneori e deranjant.
    ca si cum tu ai vorbii cu prietenii tai pe "pinguini" si vine unul de pe AA si va provoaca non-stop. La un moment dat.........ti se cam ia

  13. #55
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Tyler, ai putea sa contribui prin greutatea votului, macar ca un vot contra celor ce scriu 3,4 cuvinte, pun punct sau nici macar si o iau de la capat.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  14. #56
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Bumbescule, dupa terminarea alegerilor locale de anu' asta mi-am jurat ca nu mai votez.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #57
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,540
    Reputatie
    0
    poti sa-ti calci macar o data pe juramant
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  16. #58
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    @chinna
    1. cand am spus "copii" nu ma refeream neaparat la varsta...
    2.din cate cred eu nu prea e diferenta intre greselile gramaticale si lipsa de educatie..si acum sa nu imi zici ca poti sa fii as la fizica cuantica si totusi sa nu fii in stare sa scrii corect in limba materna
    3 am mai citit din cand in cand pe acolo si de aceea pot sa imi exprim o mini-parere
    4 daca va streseaza asa tare hard...DE CE DRAQ NU IL TRECETI PE IGNORE???
    permite-mi sa te contrazic in ceea ce priveste punctul 2.
    degeaba scrie cineva perfect gramatical daca ii lipsesc cei sapte ani de acasa...
    eu prefer oricand un agramat bine crescut unui expert lingvist nesimtit...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  17. #59
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    elvis, da ce ti sa casunat asa pe absurzi?ai vreo problema personala?te deranjeaza ceva?spune pe fata.ma repet, nu tin minte ca sa fi comunicat cineva cu tine.sau tu faci selectie subiectiva?ca si....altii?
    bumbescu.....nu, nu merita sa raspund
    "INTERZIS"!

  18. #60
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    elvis, da ce ti sa casunat asa pe absurzi?ai vreo problema personala?te deranjeaza ceva?spune pe fata.ma repet, nu tin minte ca sa fi comunicat cineva cu tine.sau tu faci selectie subiectiva?ca si....altii?
    bumbescu.....nu, nu merita sa raspund
    mai bine.....
    totusi.....cum dracu poti sa scrii asa si sa chemi pe cineva in arena:

    "nu tin minte ca sa fi comunicat cineva cu tine"
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  19. #61
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,633
    Reputatie
    0
    am votat Chinna

    singurul motiv pt care am facut-o este ca hard este stelist

  20. #62
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cimitiru Ghencea View Post
    permite-mi sa te contrazic in ceea ce priveste punctul 2.
    degeaba scrie cineva perfect gramatical daca ii lipsesc cei sapte ani de acasa...
    eu prefer oricand un agramat bine crescut unui expert lingvist nesimtit...
    pai din punctul asta de vedere nu te contrazic,desi eu dintre aia doi nu as alege pe nici unul..insa eu ma refeream la educatie mai mult in partea intelectuala si nu la buna crestere...chiar nu prea am ce sa-i reprosez lui chinna din punctul asta de vedere deoarece nu ne prea intersectam...

    @chinna ti-am mai spus parerea mea...nu am nimic personal cu nici unul dintre cei de pe AA insa din cate am citit eu pe acolo,prefer sa nu prea am de-a face cu marea voastra majoritate...cel mai elocvent exemplu este cineva de vreo 40 ani din cate am inteles care il ameninta pe hard ca vine cu baietii si il toaca(el fiind din Tim. si hard din galati sau buc. ca nu prea stiu exact)..asta ca sa intelegi ca atunci cand am zis copii nu era neaparat vb de varsta
    Last edited by Elvis81; 8th July 2008 at 09:42.
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  21. #63
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Votez chinna din mai multe motive :
    1) Fostul moderator hardliner s-a comportat mizerabil fata de noi (AA) inca dinaintea aparatiei acelui thread,pe vremea cand nimeni dintre absurzi nu auzise de el!
    2)Nu pot vota hardliner pentru ca face parte dintre cei care se aduna in jurul "clotei" si in tot ceea ce face pe acest site este protejat de altii/altele.
    3)Chinna imi este amic in lumea reala si stiu ca modul in care scrie se datoreaza adrenalinei si precipitatiei (tipice lui "chinna"! ) ,in nici un caz faptului ca ar fi un "agramat".
    4) Nu-mi plac cei care vor sa parvina prin orice mod (chestie de care-l banuiesc pe hard)
    5) (urmand o oarecare "logica") chinna are mai multe voturi si pe deasupra este anti steaua.....
    ac recas [B][COLOR="DarkOrchid"]NU e POLI![/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkOrchid"]POLI[/COLOR][/B] joacă pe [B]"Știința"[/B]!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •