View Poll Results: Cine a castigat ?

Voters
66. You may not vote on this poll
  • chinna tm

    27 40.91%
  • Hardliner

    39 59.09%
Page 2 of 23 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 471

Thread: Votati: chinna tm vs hardliner

  1. #22
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    ma nu sunt toti ca tine...esti unic mai.... hai continua alergarea
    nu-s nici eu mare desteptaciune , dar cred ca intre mine si tine e o diferenta apreciabila ! Si e in favoarea mea ! Nu esti tu prost , dar nici prea istet nu pari !!

  2. #23
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    hai scuteste-ne..nu vrem sa te retinem....daca tot esti tu " atat de perfect" atunci du-te la ai tai si sa ne scrii
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  3. #24
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Ti-am mai spus de cateva ori...E V I T A - M A !!! Nu mai comenta nimic la comenturile mele.Nu ma mai baga in seama...nu ma mai jigni ! Nimeni nu ti-a cerut parerea despre mine ! Culcat ! Pensionar bolnav mintal si locomotor ! Pe tine te-as tine in lesa. Eject !
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  4. #25
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    hai scuteste-ne..nu vrem sa te retinem....daca tot esti tu " atat de perfect" atunci du-te la ai tai si sa ne scrii
    bine zici ... ce-as putea eu discuta cu tine ? Deschide tu un subiect , ca mie mi-e teama ca te incui din prima !!

  5. #26
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    Ti-am mai spus de cateva ori...E V I T A - M A !!! Nu mai comenta nimic la comenturile mele.Nu ma mai baga in seama...nu ma mai jigni ! Nimeni nu ti-a cerut parerea ta despre mine ! Culcat ! Pensionar bolnav mintal ! Pe tine te-as tine in lesa. Eject !
    cum adica pensionar? inca un tanar de 40 de ani ca ulyses pe aici ? alt realizat? NUUUUUUUUUUUUUUUU
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #27
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    Ti-am mai spus de cateva ori...E V I T A - M A !!! Nu mai comenta nimic la comenturile mele.Nu ma mai baga in seama...nu ma mai jigni ! Nimeni nu ti-a cerut parerea ta despre mine ! Culcat ! Pensionar bolnav mintal ! Pe tine te-as tine in lesa. Eject !
    ..........

  7. #28
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mastodont View Post
    bine zici ... ce-as putea eu discuta cu tine ? Deschide tu un subiect , ca mie mi-e teama ca te incui din prima !!
    hai ca deschid un subiect : du-te si vorbeste cat vrei cu hard..ce si cat vrei tu...mai treci pe la noi peste 2 ani noapte buna !
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #29
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    195
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    hai ca deschid un subiect : du-te si vorbeste cat vrei cu hard..ce si cat vrei tu...mai treci pe la noi peste 2 ani noapte buna !
    eram sigur ca nu vei avea curajul ! Nu pt ca esti constient ca te bag in buzunar , ci pt ca habar nu ai ce-i ala un subiect ... te doare capul , hai ..te gandesti la subiect si predicat acum ,nu-i asa ? Nu despre asa ceva era vorba , vladut pisorule !![ puisor am vrut , dar e bine si-asa ]!!

  9. #30
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    tinand cont ca face parte din gasca protejata de moderatori bineinteles ca am votat impotriva lui hard
    probabil ca am ramas setat de la duelul olteano - moldovenesc de acum 2 ani
    nu am nimic personal cu hard, ne mai intepam uneori, dar fara ura bolnava des intalnita la prietenii lui idioti
    lasa mai hard ca te voteaza turma, dar asteapta si tu sa se intoarca de la pascut
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  10. #31
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Imi pare rau dar China n-a vrut nimic...si dac-a vrut, n-a stiut sa spuna...si dac-a spus,s-a facut de ras cu atatea gogomanii si greseli gramaticale de clasa 1.Nu-mi plac voturile in turma,nu votez China doar pentru ca dinamovistii il sustin.In plus,imi place sa cred ca sunt nitel prieten cu Hardliner,si cand dracu' iti sustii un prieten,daca nu atunci cand are probleme ? Votez hard ...deci HARDLINER ! :dance::dance::dance:
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  11. #32
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    am votat cu hard pentru ca in opinia mea nu ar trebui sa castige un semianalfabet...plus ca nu imi place gasca de pe AA(ce multi prieteni mi-am facut cu aceasta afirmatie)

    deci..in concluzie,nu am votat pt hardliner,ci impotriva lui chinna
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  12. #33
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    elvis , si te lauzi ca ai votat impotriva mea?nu iti plac absurzii?si?nu tin minte sa te fi bagat cineva in seama de pe absurditati dar daca ai votat impotriva mea, inseamna ca totusi ar trebui sa ma simt magulit ca starnesc totusi ceva pt tine.....am mai spus, nu ma intereseaza sa castig aceasta lupta-la voturi.....pentru mine chiar nu conteaza niste voturi.....multumesc celor care m-au votat.....dar am vrut doar sa arat unora ce fel de user este acest hardliner.....resita are dreptate, m-am aruncat pe arena fara sa stiu prea multe.....dar am mai invatat acum.....exemple mai sunt gramada.in plus,atata timp cat hard era atent aici, all abs. avea liniste-partial-ca nu s-a putut abtine sa nu posteze......pentru contestatarii acestei afirmatii, all abs. e pe diverse..........in rest, numai de bine
    Last edited by chinna tm; 8th July 2008 at 08:05.
    "INTERZIS"!

  13. #34
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    am votat cu chinna pentru ca-i baiat bun.
    nu ca hardy ar fi cel mai rau,dar cateodata reuseste sa ma scoata din sarite pana si pe mine...de exemplu atunci cand isi incita prietenii sa provoace pe AA (bine,fraieri sunt aia care pun botu',dar se pare ca asta-i principala calitate a lui hardy ,persuasiunea...)
    gramatica nu poate sa fie niciodata un criteriu de baza pentru aprecierea caracterului unui om (este in schimb un indice exact al nivelului de educatie )...
    nu in ultimul rand am votat impotriva lui hardy pentru ca pretinde ca are semnat cu mine un pact de neagresiune ( pe care chiar daca eu nu-l cunosc il respect) pe care tot el il incalca de cate ori are ocazia...
    Last edited by cimitiru' ghencea; 8th July 2008 at 08:14.
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  14. #35
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    @ nrzece & cimi : 2 postari pertinente , motivele voastre pentru care l-ati votat pe china sunt cat se poate de realiste ( mai putin remarca lui zece cu prietenii idioti. chiar nu am niciun prieten idiot.)

    @elvis : si eu as fi votat la fel ,cel putin eu nu am vrut sa arat nimic in aceasta "lupta" , am fost "provocat" aiurea si am incercat sa ii raspund lui chinna in timpul liber pe care l-am avut in ultima vreme.

    @the_dogville : cate beri s-au adunat pana acum ?

  15. #36
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    @chinna chiar nu am nevoie sa fiu bagat in seama de cei de pe AA..parerea mea este ca acolo s-au adunat multi copii rasfatati,fara prea multa educatie,cu multe obsesii si frustrari(bineinteles ca nu toti,dar marea majoritate)

    cat despre faptul ca "starnesti ceva"..poate daca ai fi urmarit posturile mele ai fi stiut ce imi starnesc cei care fac greseli gramaticale si nu numai...poate tu esti cel mai bun si mai finut baiat de pe ols,insa mie atat imi ramane intiparit pe retina:lipsa de educatie...iar programele alea de corectat greseli gramaticale despre care ziceai pe AA,nu stiu poate or fi insa ma indoiesc ca pot fi atat de complexe incat sa stie sa conjuge verbul a fi sau sa isi dea seama cand se scrie "stii" si cand" sti"(astea fiind cele mai des intalnite greseli)

    PS daca stie cineva de un program de ala de corectat automat greselile sa puna un link..vreau sa ma distrez un pic
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  16. #37
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    elvis, programele exista, cunosc personal persoane care le folosesc.am facut specificatia ca nu ma refer la nimeni de pe intreg ols-ul
    si totusi nu crezi ca e o diferenta imensa intre lipsa de educatie si greselile gramaticale?asta asa, ca sa vezi ca termenii care ii folosesti nu sunt tocmai elocventi in ceea ce vrei tu sa spui.nu am nimic personal cu tine.,dar pe all abs. eu sunt pustiulrestul sunt mai in varsta decat tine.te rog sa citesti ce este pe acolo inainte de a te pronunta.eu sunt eu.nu generaliza.in rest, numai de bine.
    hardy.....un lucru ma interesa: am arat lumii cum esti.....de ce nu ai recunoscut din prima ca ai editat profilele?de ce nu ai recunoscut ca te-ai bagat in seama pe all abs.?de ce nu ai recunoscut ca provoci?a trebuit sa dau exemple?.....
    "INTERZIS"!

  17. #38
    CLONATOR SEF aaxi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,004
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    ..............
    2. oricum n-avea niciun vot pana acum
    3. e stelist... ce credeati?
    marfa de motivatii de a vota pe cineva, mai ales din partea unui moderator "impartial", logice pana la cer si 2 pasi mai sus

  18. #39
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,503
    Reputatie
    0
    votez HARDLINER !

    Prietenii stiu de ce ! Serios vorbind Hard a fost mai la subiect in aceasta lupta..si a avut contraatacuri taioase..
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  19. #40
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    chinna, acelasi limbaj ... cum nu am recunoscut din prima ? chiar tu ai pus linkul daca imi aduc bine aminte . problema e cine le-a editat a doua oara ? observ ca iti mentii ideile si pe acest thread . vezi ca "lupta" a luat sfarsit .

  20. #41
    CLONATOR SEF aaxi's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,004
    Reputatie
    1
    Am votat Chinna:
    1.Ceea ce a demonstrat Chinna ca a facut Hard i-a afectat pe toti de pe AA, inclusiv pe mine
    2.Atata timp cat userul hard nu face decat sa porvoace unde apare, nu il pot vota de el
    Nu mai am motive logice ca prietena lui Hard, asa ca ma voi opri aici

  21. #42
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    @chinna
    1. cand am spus "copii" nu ma refeream neaparat la varsta...
    2.din cate cred eu nu prea e diferenta intre greselile gramaticale si lipsa de educatie..si acum sa nu imi zici ca poti sa fii as la fizica cuantica si totusi sa nu fii in stare sa scrii corect in limba materna
    3 am mai citit din cand in cand pe acolo si de aceea pot sa imi exprim o mini-parere
    4 daca va streseaza asa tare hard...DE CE DRAQ NU IL TRECETI PE IGNORE???
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •