View Poll Results: P

Voters
25. You may not vote on this poll
  • 1

    16 64.00%
  • X

    3 12.00%
  • 2

    6 24.00%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 68

Thread: Etapa 26: FC Oradea - Otelul

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Etapa 26: FC Oradea - Otelul

    Etapa 26: FC Oradea - Otelul.
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

  2. #2
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    meci greu pentru Oradea..
    dar sper ca va bate cu 2-1
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  3. #3
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Bate, ca acuma sunt montati! Cred ca tocmai au realizat ca mai sunt sanse si ca totusi campionatul se termina in ultima etapa! Cu victorie in fata Brasovului!

  4. #4
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jorgensen
    Bate, ca acuma sunt montati! Cred ca tocmai au realizat ca mai sunt sanse si ca totusi campionatul se termina in ultima etapa! Cu victorie in fata Brasovului!
    Daca am scapat pana atunci sigur veti invinge pt. ca stegarii vor fi deja in vacanta si vor fi inceput deja sezonul regulat de disco . De fapt ei au sezon de 12 luni prin No problem

  5. #5
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Daca vreti sa ramenti in A trebuie neaparat sa bateti cam tot de acum inainte. Asa ca bafta cu multa otzelarii.

  6. #6
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Miercuri din nou pe stadion.E meciul ultimei sanse,meci care trebuie castigat!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  7. #7
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Oradea inca mai are sanse teoretic. Sper sa ramana in A.
    2-1
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  8. #8
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    3-0, Siljanovski, Vrajitoarea si Stan. Nu conteaza in care ordine. I-am mai batut odata si am promovat. Vrajitoarea stie de ce !

    Cred ca stadionul va fi plin din nou si va striga din toate piepturile HAI BIHORU' !

  9. #9
    sport legend ultra_alba's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    daca nu acum atunci cand?otelul o lasa mai moale si bate oradea cu 1-0
    suntem din Alba ...deci suntem cei mai buni

  10. #10
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Sper Sa-l Castigati Ca Sa-si Scoata Si Otelul Fitele De A Juca In Cupa Uefa
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  11. #11
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Otelul va pleca cu cel putin un punct din acest meci. Daca ei ne-au batut si au promovat sezonul trecut, noi invingem si se duc inapoi. De fapt acolo le este locul.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  12. #12
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Locul vostru era in B!Pe teren!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  13. #13
    junior radhoo's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    sper ca oradea sa dea totul pe teren. este ultima sansa. programul care urmeaza cuprinde cateva derby-uri ale retrogradarii, caree sunt meciuri de 6 puncte si care ne dau sperante de salvare. vreau sa cred ca minunile se intampla si in fotbal!!!

    Quote Originally Posted by SVensson
    Otelul va pleca cu cel putin un punct din acest meci. Daca ei ne-au batut si au promovat sezonul trecut, noi invingem si se duc inapoi. De fapt acolo le este locul.
    baraj unde ne este locul, si unde era locul otelului in acest sezon (nicidecum in cupele europene )
    [COLOR=Blue]F.[/COLOR][COLOR=Red]C.[/COLOR] [COLOR=Blue]ORA[/COLOR][COLOR=Red]DEA[/COLOR]

  14. #14
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Alba
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SVensson
    Otelul va pleca cu cel putin un punct din acest meci. Daca ei ne-au batut si au promovat sezonul trecut, noi invingem si se duc inapoi. De fapt acolo le este locul.
    Tu chiar ai uitat cum ati ramas voi in A. Deci cine trebuia sa joace in B si cui i-e locul in B? Ar fi bine sa gandesti bine inainte de a vorbi.
    Si ca o completare, eu in locul vostru nu mi-as dori cupa UEFA. Iti aduci aminte ce s-a intamplat ultima data cand a-ti jucat in UEFA, dupa meciul cu Juventus Torino? NU? Iti spun eu: a-ti retrogradat in B cum s-a intamplat si anul trecut. Asa ca nu mai iti da tu cu parerea cui i-e locul in B si cui in A. Sper ca ne-am inteles si nu o sa mai faci asemenea greseli.
    [COLOR=Blue][B]Universitatea Craiova[/B][/COLOR] dintotdeauna pentru totdeauna.
    [B][COLOR=Black]Unirea Alba Iulia[/COLOR][/B] cea mai tare din Ardeal.

  15. #15
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    3-1 (2 Vrajitoarea) ca sa fie un deja-vu asa. Cred ca Oradea poate sa bata, mai ales ca a prins aripi dupa meciul din Cotroceni. Otelul e prea ocupata acum cu finala cupei si nici emotii de retrogradare nu mai are.

  16. #16
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Nu cred ca trebuie sa batem tot ce prindem pana la final, un egal la Bacau sambata ne-ar fi de ajuns. Iar pe litoral, ne cred ca o sa avem probleme dupa ce Farul si-a asigurat locul la anul tot in prima divizie. Asa ca...
    Intr-adevar va fi un meci greu, dar cred ca baietii sunt constienti de importanta lui, dar si de prima "regeasca" ce le-a fost promisa. Plus, ca daca vor ramane in A, vor primi si cealalta jumatate din bani. (pana acum au luat doar jumatae din prima pentru fiecare punct castigat)
    Ce ma nelinisteste pe mine acum sunt banii promisi. De fiecare data cand li s-au promis bani, au jucat execrabil, vezi episodul Dinamo, Steaua, Bistrita...

  17. #17
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    0-0 daca nu cumva prinde Otelul un contraatac...
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  18. #18
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Nici nu se pune problema castigatorului!!! (prietenii stiu de ce!)
    Iar chestia cu, "Daca vreti sa ramenti in A trebuie neaparat sa bateti cam tot de acum inainte.", este valabila! O SA BATEM TOT!!!
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  19. #19
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    pt Otelul! afara din Divizia A! v-am bagat in B odata, va mai bagam inca odata la anul!

  20. #20
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Chisinau, Galati, Targoviste
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Fratzilor, aveti dreptate ca trebuia sa fim in B. Dar asta doar pt. ca am jucat cinstit ultimul meci cu Steaua,ceea ce nu se poate spune despre meciul Brasov-Bacau care ne-a trimis la baraj...Si sunt sigur ca Oradea merita o echipa in A.Doar ca nu cred ca echipa actuala va reusi sa se salveze.Tot amintiti acel 3-1...Intradevar atunci ati fost mai buni.Dar stiti citi jucatori ai Otelului din acel meci vor fi maine pe teren?Va spun eu,exact unul-Marginean.Apoi ca Otelul nu e periculos in deplasare...Nu stiu cum se face ca bilantul nostru in retur al meciurilor din deplasare e 1 3 1,cu singura infringere pe terenul lui Dinamo.Iar cel care a spus ca la ultima noastra prezenta in UEFA, dupa meciul cu Juventus am retrogradat,se pare ca a fost in hibernare vreo citiva ani, altfel nu-mi explic cum a putut trece cu vederea celelalte prezente in UEFA ale noastre de atunci, dupa care n-am mai retrogradat.Sa fim seriosi,preferati iar doar echipe bucurestene acolo?Eu zic ca merita sa mai dam o sansa si provinciei,iar anul asta se pare ca va fi sansa noastra.
    Pronosticul meu: Oradea-Otelul 2-2

  21. #21
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Simpson, simpson!!! Daca n-ai fi bacauan...!
    Last edited by zuzubuoy; 11th May 2004 at 11:24.
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •