View Poll Results: P

Voters
25. You may not vote on this poll
  • 1

    16 64.00%
  • X

    3 12.00%
  • 2

    6 24.00%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 68 of 68

Thread: Etapa 26: FC Oradea - Otelul

  1. #64
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Bihorul rusinea romaniei! nu va face nici macar baremul!!!!! sa faceti o poza cu clasamentul sa vada si stranepotii oradeni ca au fost odata in A (bine tot campionatul pe ultimul loc dar au fost )

  2. #65
    senior tudor's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Timisoara, Banat, Europa
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    Da, am sarit calul, e clar. Dar nu mi-a venit sa cred ce scrisese ad3an. Venisem bucuros de la meci (si de la berea de dupa) si cand am vazut ce a scris individul....

  3. #66
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    merita sa castige Oradea
    sincer imi pare foarte foarte rau ca se va reintoarce in B
    poate la anul o sa vina si ei mai pregatiti
    bani au .. da` nu au echipa
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  4. #67
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEELMAN
    Bihorul rusinea romaniei! nu va face nici macar baremul!!!!! sa faceti o poza cu clasamentul sa vada si stranepotii oradeni ca au fost odata in A (bine tot campionatul pe ultimul loc dar au fost )

    STEELMAN, tu vorbesti ca sa te afli in treba?
    de unde pana unde chestia cu Bihorul rusinea Romaniei?
    ai grija ce scrii ........
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #68
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ADelPiero
    merita sa castige Oradea
    sincer imi pare foarte foarte rau ca se va reintoarce in B
    poate la anul o sa vina si ei mai pregatiti
    bani au .. da` nu au echipa
    Atatea ghinioane cat a avut Bihorul in campionatul asta n-a avut nici o echipa.La promovare l-am pierdut pe Csehi care a acceptat oferta celor de la Debrecen.Constienti ca echipa trebuie intarita au fost adusi sarbii Obrenovici si Stepanovici,atacantul Stan si aradenii Marginean si Fritea.In prima etapa Stepanovici s-a accidentat(mai bine zis a fost accidentat)si dupa alte 3 etape a fost adus Stanciu.Dupa meciul de debut al lui Stanciu a plecat Keseru la Nantes,Stan s-a accidentat iar Obrenovici nu reusea sa comunice deloc cu Vrajitoarea.In etapa a 9 se accidenteaza grav si Obrenovici si Oradea ramane pt inca 3 etape cu un singur varf.Adus pt a intari mijlocul echipei M Nicolae se remarca doar prin betii prin oras(fiind exclus din lot in acest retur).Nu l-am enumerat intentionat pe Amzucu,artizanul pierderii unor puncte f importante.In retur seria accidentarilor grave a continuat cu Lupascu(adus pt a intari atacul)si Mihut,in plus,Stan lipsind si el o perioada destul de lunga.In plus cred ca demiterea lui Popa si aducerea lui Titi a dinamitat echipa!Daca Oradea va retrograda,vinovati vor fi in primul rand cei din conducerea clubului(care n-au acceptat in vara imprumutul pt un an al lui Ghionea si Orac-si e pt prima data cand spun asta,conducatorii clubului dorind sa-i aiba pt cel putin 2 ani,Steaua oferindu-i pt 1 an).Daca echipa ar fi fost atat de slaba,Naidin n-ar fi mers la Dinamo,Vrajitoarea n-ar fi fost unul dintre cei mai curtati jucatori din campionat,n-ar fi existat transferurile lui Keseru si Cigan,ofertele pt Marginean,Sfarlea,Mihut,Gado!Oradea n-a avut atatia jucatori experimentati ca Alba!A del Piero,cati jucatori sub 22 de ani are Alba in primul 11?La Oradea,sub 23 sunt Lazar,Munteanu,Gado,Mihut,Sfarlea,Marginean.acum a debutat si Vatca,care a iesit plangand la meciul cu Otelul.7 jucatori tineri!Adauga-i pe Fele-24 si Stan 25 si ramai uimit sa vezi ca singurii peste 25 sunt Vrajitoarea si Stanciu!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •