Results 1 to 2 of 2

Thread: "Cum se face un campion" - by Andreea Raducan

  1. #1
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0

    "Cum se face un campion" - by Andreea Raducan

    TVR:
    Prezintă: Andreea Răducan
    Coproducție Fundația Olimpică Română și TVR1

    Până la începerea Jocurilor Olimpice de vară, TVR 1 difuzează o serie de emisiuni dedicate acestui eveniment. În fiecare sâmbătă și duminică, Andreea Răducan, marea noastră gimnastă, ne dă întâlnire în cantonamentele tuturor echipelor de sportivi români care vor participa la Jocurile Olimpice de la Beijing, pentru a ne arăta Cum se face un campion.

    Primele opriri din periplul Andreei sunt cantonamentele echipelor de canotaj (primul episod), respectiv de lupte și box (episodul al doilea, difuzat duminică, de la ora 13.30). Vom avea ocazia să îi cunoaștem îndeaproape pe cei cărora le vom ține pumnii la Beijing, vom vedea în ce constă pregătirile la fiecare disciplină și vom afla care sunt „ingredientele" necesare pentru... fabricarea unui campion
    Prosport:
    Timp de 90 de zile, fosta campioană olimpică Andreea Răducan s-a antrenat alături de sportivii calificați la JO, realizând un serial care va fi difuzat de TVR începând de mâine și până pe 8 august, sâmbăta și duminica.

    „Nu eu sunt personajul principal. Importante sunt poveștile acestor sportivi minunați”, a spus Andreea.
    Last edited by mikeyy; 5th July 2008 at 00:43.
    www.fangymnastics.com

  2. #2
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Multumesc, am incercat sa gasesc inregistrari pe TVR si n-am gasit. Stii cumva daca e inregistrata pe undeva emisiunea?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •