Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 125

Thread: Simona Halep

  1. #64
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    normal ca nu..mie mi se pare foarte draguta si acuma
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  2. #65
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Si sanii sunt misto, dar mie la ****ri imi place mai ales partea de la brau in jos, si trebuie sa aiba un look solid, scoabele nu le suport, imi e o mila combinata cu o senzatie de slabiciune profunda, imi vine sa lesin cand le vad mie care n-am lesinat niciodata, bleah...
    Deci raspunsul meu nu poate fi decat unul: si eu as fi facut acelasi lucru in locul Simonei, not just yet another breasted bimbo, but a great champion!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #66
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Optimistul, fara doar si poate o prefer cu victoriile,nu cu sanii. Eu am vrut sa scot in evidenta sacrificiul facut de ea. Si oricum, Halep este foarte frumoasa. Nu ca Sorana, dar este.
    MEREU SUPERIORI !!!

  4. #67
    sport legend Jeleul's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,421
    Reputatie
    1
    alililin a fost fotomodel, candva.

  5. #68
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Nu oricine poate sa fie suporter al sportului alb - solicita caracter pe masura.Se pare ca perversii sunt pe alte sectiuni sportive...
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  6. #69
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Esti... optimist!


    OT: Bravo Simo, un an de vis!
    Sa vina titlurile cu greutate acum, le-ai pastrat pentru 2014, acu ti-ai facut rondul de incalzire sa le ataci p-alea! Bafta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #70
    sport legend GreenApple's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Sinaia, Romania
    Posts
    1,528
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Optimistul View Post
    Nu oricine poate sa fie suporter al sportului alb - solicita caracter pe masura.Se pare ca perversii sunt pe alte sectiuni sportive...
    Serena Williams - Tomas Berdych - Monica Niculescu - Milos Raonic

  8. #71
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Halep il are ca sparring partener pe Borza .

    http://observator.tv/sport/simona-ha...or-115408.html

  9. #72
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Buna alegerea Simonei! Fissette este un antrenor tanar, pragmatic, adaptat tenisului feminin actual. Nu cred ca Ruzici i l-a recomandat, nu poti recomanda pe Marcu si dupa aceea sa treci in cealalta extrema la belgian... Nu asta e important, ci ceea ce conteaza acum este noua colaborare care poate s-o faca pe Simona sa castige in scurt timp un GS.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  10. #73
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Chiar poate ?

  11. #74
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Chiar un GS nu prea cred..... poate la RG, altul nu prea vad care!
    Acu la AO da de Cibulkova, vai greu e meciul asta... f f f f f greu...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #75
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cipri View Post
    Chiar poate ?
    Da, RG-ul, cu un antrenor bun la carma. Poate ca noul antrenor va reusi sa vedem rezultate f. bune si pe rapida.
    Jocul ei cu slovaca a fost haotic, lipsa unui antrenor care sa-i dea un plan tactic s-a vazut clar. Nu spun ca putea castiga, dar in niciu-un caz nu pierdea la scorul asta.
    Last edited by Optimistul; 22nd January 2014 at 21:12.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  13. #76
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Simona Halep in finala la Doha. A saptea finala in ultimile 9 luni...
    MEREU SUPERIORI !!!

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    1,375
    Reputatie
    1
    De cand imi doream sa avem si noi o jucatoare de super clasa Multa bafta in finala!

  15. #78
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Bravo ei, suntem mandri de ea spiritul de aroman si-a dovedit inca o data prezenta, oameni dintr-o bucata! Insa eu zic sa nu ne facem inca sperante prea mari, fiindca tot atat de elogiate erau si Olaru, Begu sau Dulgheru acum 2-3 ani, iar dupa aceea au cazut rau de tot in clasament! Dupa cum stiti, e usor sa ajungi in top dar mult mai greu sa te mentii acolo!
    Sper din tot sufletul sa nu se piarda pe drum...
    Da pe goarna si iesi pe plus folosind codul Z2G79TTW

  16. #79
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,502
    Reputatie
    0
    Nici nu incape asemanarea, Ducusule!
    Bine, e drept c-au fost unii care o vedeau pe Cirstea in top 10, odihneasca-le Dumnezeu inimile!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #80
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Meciul cu Aga...Cand te-ai antrenat toata viata pe zgura nu poti excela pe rapida. Jucatorii de fileu se construiesc din juniorat si nu toti, cei care au gena asta...
    Simona trebuie musai sa-si imbunatateasca jocul pe rapida daca vrea un loc in primele 1-3 avand in vedere ca grosul punctelor WTA sunt pe fast. Nu spun ca poate deveni o jucatoare de fileu pt ca e f. greu la varsta asta dar cu un antrenor bun poate sa-si adapteze putin jocul.
    Oricum, Simona merita respectul nostru!
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  18. #81
    sport legend Alina Nicoleta's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Bucharest
    Posts
    3,367
    Reputatie
    1
    "There is no passion to be found playing small - in settling for a life that is less than the one you are capable of living." Nelson Mandela

  19. #82
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Intr-adevar scoala constanteana de tenis ramane cea mai buna din tara. Acum vreo 8 ani am intalnit pt prima data in viata mea un antrenor in Constanta care a recunoscut ca el poate duce juniorii numai pana la un nivel, iar de acolo iti recomanda pe altcineva.
    Revenind la topic, Simona poate n-are incredere in antrenori pt ca a schimbat si multi si cum fiecare are stilul lui... a vrut sa aibe si o pauza in care sa-si simta jocul mai bine si uite ca a fost bine pt palmaresul ei, numai ca acum are nevoie de un antrenor care sa rezoneze odata cu ea si este posibil ca belgianul sa fie o alegere buna avand in vedere experienta sa in WTA comparativ cu varsta mica pt un antrenor de supertop WTA - posibil o combinatie ideala pt a o antrena pe romanca.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  20. #83
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  21. #84
    incepator
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    success Simona Halep in turul trei la Wimbledon ! uite ca se poate sa avem si jucatoare de tenis bune.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •