Results 1 to 19 of 19

Thread: chinna tm vs hardliner

  1. #1
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1

    chinna tm vs hardliner

    pentru ca e un bagator in seama
    pentru ca cerseste atentie
    pentru ca o cersete pe absurditati deranjant toata lumea de pe acolo, si desi i s-a spus frumos sa plece si sa isi vada de treaba , el ramane in continuare cautand sa provoace si sa faca scandal
    pentru ca e rusinos sa te legi de altii.....cand altii nu te baga in seama.....
    pentru ca e penibil sa te legi de femei, mai ales cand ele te au pe ignore si nici macar nu sesizeaza ca existi.....
    pentru ca.....e hardliner.....cunoscatorii stiu ce ii poate capul.....
    pentru ca vrea sa fie moderator.....desi i-a fost retrasa aceasta functie datorita logicii de care a dat dovada......
    si nu in ultimiul rand......pentru ca e stelist......
    "INTERZIS"!

  2. #2
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    si provocarea unde e ?

    ai deschis un thread pe arena in care te ascunzi in spatele :
    -absurzilor , spunand ca Hardliner (cu H ) o cersete pe absurditati deranjant toata lumea de pe acolo, si desi i s-a spus frumos sa plece si sa isi vada de treaba , el ramane in continuare cautand sa provoace si sa faca scandal"

    -femeilor ,spunand ca "e penibil sa te legi de femei, mai ales cand ele te au pe ignore si nici macar nu sesizeaza ca existi....." de unde stii ca e penibil sa te legi de femei ? ....tu te legi cumva de barbati ?
    -altora ,spunand ca : "e rusinos sa te legi de altii" . ai o problema cu legatul asta ,cred ca esti putin frustrat de intamplarile din copilarie ,in care era deseori legat ... probabil de parinti , ca sa nu iti bagi mainile in ochi ...

    Precum vezi,nu esti in stare sa formulezi o provocare . Sunt sigur ca nu ai citit inainte ce provocari au fost pana acum ,ce useri au postat pe aici ... mai citeste ...Te bazezi pe faptul ca absurzii te vor vota numai pentru ca esti absurd......te vor vota "fara logica" ... asa cum esti tu , si cum te exprimi , de altfel.


    Si sa inchei , pentru ca e tarziu si nu meriti prea multa atentie :"hardliner.....cunoscatorii stiu ce ii poate capul....." ...intr-adevar , cunoscatorii stiu ce imi poate capul,daca tu consideri ca lumea te cunoaste bine de pe unforum,inseamna ca esti un copil care traieste doar din satisfactiile si dezamagirile unui forum .
    Incearca sa realizezi o provocare demna de acest forum , exprima-te corect ,si poate iti voi raspunde. La revedere.
    Last edited by Hard; 30th June 2008 at 01:10.

  3. #3
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    hard....provocarea e a in te apara la toate aceste acuze.....
    1.nu ma ascund in spatele absurzilor.....aici suntem doar noi doi.....nu e vorba de femei-de care tu te legi.....te-am provocat iar tu ai refuzat sa postezi.....spunand ca esti superior...........
    2......nu ma intereseaza daca ma cunoaste lumea sau nu.....eu imi vad de treaba mea....pe cand la tine treaba ta e sa te legi de altii.....
    3.cand am spus ca lumea stie ce iti poate capul.....sti bine la ce ma refeream.....sti bine ca tot ce am scris e adevarat.....sti bine ca te balbai cand te iau la misto-poate de asta si eviti lupta.....sti bine ca nu ai argumente sa imi contrezi ce am zis eu...........rezume-te la argumente concrete......si nu delira cu alte tampenii......nu eu ma ascund....eu o zi intreaga te-am provocat sa postezi aici.....oare postarile celorlalti te-au facut totusi sa apari?.......
    4.PROVOCAREA ESTE SA CONTREZI CEEA CE AM AFIRMAT EU......poti?.....sau esti chiar asa?
    5.dupa ce termin cu tine.....o sa iti dai seama ce penibil esti.....
    ..............
    nu ma intereseaza voturile.....vreau ca lumea sa stie cine e acest hardliner.....un cersetor de atentie......care, daca nu ar fi stelist......nimeni nu l-ar baga in seama pe ols-aici ma refer ca stelistii sunt printre putinii acre il agreaza.....te
    astept....FOSTULE MODERATOR!!!!!!
    .......@baxi.....te rog sa nu intervii aici......
    "INTERZIS"!

  4. #4
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ca si in constructii , unde o parte din muncitori depun efort fizic la locul de munca , insa nu sunt in stare sa vorbeasca ,sa scrie corect din punct de vedere gramatical o propozitie sau sa citeasca coerent ... tu reprezinti aceasta categorie de oameni , pentru ca nu ai fost in stare sa citesti regulamentul "arenei" ( chiar ai recunoscut asta) , postand pe comentarii ,unde NU AI VOIE si delaparis va lua masuri , limbajul tau de balta supara orice user care iti citeste prostiile , si pun pariu ca orice partener de dialog (si aici nu ma refer doar la viitoarea ta prietena ! ) pe care il ai in viata ta reala, se gandeste la altceva in momentul in care deschizi gura.

    Nu am zis ca esti batut in cap ,chiar daca dai semne ca ai avea si problema asta. Ti-am spus vineri ca voi fi plecat in weekend si sa mai astepti putin . Ai fost foarte nerabdator sa te faci de rusine ,pentru ca altceva nu ai reusit sa faci . Am postat cand am avut timp , chiar si delaparis a specificat faptul ca o lupta se termina dupa 7 zile de absenta . Dar ajungem iar la citirea regulamentului ...deci sa trecem peste.

    Si pana la urma cine este acest chinna ? Un user frustrat de realizarile userului Hardliner ,care a fost in centrul atentiei in cateva threaduri, si bineinteles ca, in momentul in care ai succes, trebuie sa existe si o serie de agarici ,care sa critice ... in rest, userul chinna nu a iesit cu nimic in evidenta pe acest forum , pana cand a deschis acest thread ,pentru a castiga putina po****ritate.

  5. #5
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    1.fac ceva pe po****ritatea care o crezi tu......e valabil doar pt tine aceasta replica.....tu esti cel cauta cu disperare sa fie bagat in seama.....
    2.am gresit cu regulamentul....ideea e ca vreau sa arat lumii ce fel de om esti.....IARA TE ASCUNZI DUPA REGULAMENT.....POTI PASTRA IDEEA DE BAZA SI SA IMI SPUI DACA AFIRMATIILE MELE PRIVITOARE LA TINE SUNT REALE SAU NU?????CU ARGUMENTE....de ce eviti raspunsul direct?????
    3.oky....ai fost ocupat.....in wekend....vineri ai postat toata ziua pe ols....vrei sa caut postarile in care ziceai ca nu vrei sa te contrezi cu mine?????.....sau le-ai sters?????......
    4.cine e chinna?.....chinna e un user care isi doreste ca unii mai zapaciti de pe aici sa lase oamenii sa discute in liniste si sa nu mai provoace lumea......pentru a da de lucru moderatorilor cu report post-uri tembele....chiar si tu ai recunoscut ca moderatorii sunt satui de report-urile tale.....`
    5.singura ta realizare este de a reusi performanta unor editari de postari.....atat.....aaaaa, stai....si aceea de a nu a mai fi din tagma celor ce modereaza ols-ul.....
    te rog rezuma-te la a aduce argumente impotriva declaratilor mele la adresa ta.....o sa ma repet panma o sa le aduci....stai, o sa ma repet pana la infinit?????......nu ai asemenea argumente...........
    si ce daca delaparis va incheia aceasta ......"confruntare"?.....nu pot sa fac alta?......
    "INTERZIS"!

  6. #6
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    "ideea e ca vreau sa arat lumii ce fel de om esti..." aici gresesti foarte mult , probabil ai vrut sa spui "ideea e ca vreau sa arat lumii ce fel de user esti." ... ei bine ...ideea e ca nu faci nimic altceva decat sa arati lumii cat de frustrat esti ... ca om,sunt foarte putini care ma cunosc , iar tu nu te numeri printre ei . tu esti doar un "critic" scos din sarite de po****ritatea mea pe forum ( am spus-o din nou ! )
    te las o perioada sa citesti regulamentul de 2-3 ori ca sa si memorezi ceva , si apoi mai vedem ...
    declaratiile tale sunt transparente ... oricine din grupul absurzilor ar fi putut deschide un astfel de thread ... vino cu ceva original pentru ca numele threadului nu este "absurzii forumului vs Hardliner "

  7. #7
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    esti po****r?.....de ce doar tu sustii asta?????.....frustrat eu?.....de ce mah?.....pentru ce sa fiu?.....te fac oricand.....la misto....la ce vrei tu..........a se vedea postarile in discutiile mele cu acest user
    hard.....declaratii transparente?....cu ce am gresit in ele?.....nu te bagi in seama?nu ai jignit femei care nici macar nu au vorbit cu tine, pentru simplul motiv ca vorbesc cu noi, absurzii?.....nu cauti tu mereu galceava?.....nu esti tu cel care cauta sa se razbune ca nu mai esti moderator din cauza unora dintre absurzi care au dat de gol marsaviile tale?.....tu esti cel care urla ca eu ar trebuis a citesc regulamentul, eu care sunt doar un simplu user.....cand TU CA MODERATOR AI EDITAT MESAJELE NOASTRE facand astfel sa para ca ne jignim intre noi?????......tu ma faci pe mine frustrat?cate motive vrei sa iti dau, in afara de cele enumerate , ca tu esti cel frustrat?????......ca om putini te cunosc.....oare de ce?......pentru ca au vazut de la inceput cu cine au de a face?pai daca in viata ta (alta decat ols-ul) te comporti ca si aici.....nu ma mir.....nici mie nu imi plac cei care se baga aiurea in seama cu mine.....
    argumente care sa contreze declaratile mele ai....ia-le te rog rand pe rand.....ai tupeul sa faci asta?....nu uita, ca si delaparis te-a sfatuit sa nu mai postezi la noi, dar o faci.....oare de ce ti-a zis asta?.....
    "INTERZIS"!

  8. #8
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    chinna tm pentru postare pe thd la comentarii.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #9
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    avand in vedere ca userul hardliner nu a postat de mai mult de 10 ore, imi permit sa ii adresez o intrebare: hard, de ce nu recunosti ceea ce ai facut- ma refer la editarea mesajelor- ?unii useri cred ca e doar o inventie a absurzilor.nu ii lasa te rog sa fie in ceata.
    inca ceva.motivul provocarii, ma repet, dar nu am incotro, reprezinta tocmai insiruirea mea.de ce refuzi lupta?de ce nu contrazici ce spun eu?
    te rog fi fair play si accepta provocarea.chiar daca nu am respectat regulamentul ca la carte.am gresit mult mai putin ca tine in ceea ce priveste acest regulament.
    "INTERZIS"!

  10. #10
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    acest copil pe nume chinna_tm ,caruia nu i-a prea placut scoala , si in special gramatica ... a incercat sa formuleze in primul post o provocare la lupta , printr-o insiruire,spune el ,de motive care incep toate cu "pentru ca" .atat a putut , atat a facut ...
    -"pentru ca e rusinos sa te legi de altii.....cand altii nu te baga in seama...." ex : http://www.onlinesport.ro/forum/show...postcount=9345
    -"pentru ca vrea sa fie moderator...." ex: http://www.onlinesport.ro/forum/show...postcount=9277 http://www.onlinesport.ro/forum/show...postcount=9497 ( Doamne ce cersetor ...)

    exemplele pot continua fara probleme ,ideea e ca ce ai postat tu ca "provocare" a luptei din arena se potriveste si tie foarte bine.de aceea te mai intreb inca o data : si provocarea unde e ???


    in momentul in care am fost scos de la moderare ,ai facut pe tine http://www.onlinesport.ro/forum/show...ostcount=11561 ...ai fi dat orice sa il vezi si pe Ioca scos de la moderare cumva ...chiar daca el nu facuse nimic ,dar era stelist ... frustratule ....
    ati pus la cale sa ma dati afara, Banatean,Kidon,tu,sunteti primii pe care ii suspectez,insa cu siguranta stiu mai multi absurzi despre asta,de cand faceati reclama pe PM altui forum si discutati acolo si despre mine.

    am si eu o 2 intrebari pentru tine : ai citit regulamentul ? de cate ori ?

  11. #11
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1


    hard....ce am pus la cale?????noi am vrut sa te scoatem de la moderare cand noi habar nu aveam ca existi?.am discutat noi despre tine????hard, la inceput nu ti-am spus frumos ca ar fi bine sa ne lasi o perioada in pace?sa nu mai apari pe la noi datorita editarii mesajelor?bah tu nu esti pe treaba ta daca declari ca noi te-am facut sa ne editezi mesajele.pai motivul tau nu era ca sa ne scoti de profile si sa ne aduci pe forum?ai si recunoscut asta.tu iti dai seama ca te contrazici de unul singur?.

    uite si o pstare care spune totul, adresata lui kidon(ai uitat sa o stergi ca sa nu mai fie dovezi clare,nu?-esti deplorabil bre):http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=174
    pentru ca mai apoi tu singur sa iti ceri iertare: http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=231

    CITITI VA ROG AICI CA SA VEDETI CUM SE CONTRAZICE SINGUR HARDLINER.....RECUNOASTE CA E ALEGEREA LUI EDITAREA PROFILELOR:http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=614

    iar dovada ca am fost intelegator cu tine la inceput si ca ma asteptam la rationament: http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=639

    si nu pot sa nu mai bag inca o "recunostere din partea ta: http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=661

    cine mai doreste, nu are decat sa ma anunte.exemplele pot contnua fara sa am chinui sa caut postarile acestui user.
    va rog cititi postarile lui hard inainte de a ma judeca pe mine.multumesc.
    hard, cat despre ioca, nu el a venit sa iti razbune dezalbastrirea ta?nu a fost penalizat pentru provocari? iti spun eu: ASA E!!!!!

    faza cu "sa fiu eu moderator" a fost o gluma.martori sunt moderatorii care erau implicati in discutie.cine citeste toate postarile, o sa vada penibilitatea ta, care TE-AI AUTOPROPUS CA MODERATOR.....ai facut un POLL pentru asta, legandu-te de de alti moderatori.nu e penibil sa CERSESTI?

    motivul provocarii e mentionat in mod repetat.tu nu pricepi ca nu ai argumentat impotriva cu nimic concret ceea ce am declarat eu despre tine?tu te legi doar de mine.nu te aperi=am dreptate.
    "INTERZIS"!

  12. #12
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    e clar ... nu ai citit regulamentul

    presupun ca stii vorba : "cea mai buna aparare este atacul" , asadar ma leg de tine , ca sa iti arat ca nu esti mai breaz decat cel pe care il ataci. unde scrie in regulament ca trebuie sa ma apar ? sau asta e o regula inventata de tine pentru lupta asta ?

    si spui ca ai glumit cand ai zis ca vrei sa fii moderator ? (nu tot AUTOPROPUNERE se numeste si aia ? ) extraordinar ,tu ai glumit ,eu nu ...si de unde stii asta ,Nostradamus ? nu vezi cat de penibil poti sa fii ?
    stii foarte bine ca a doua oara cand au fost editate profilele (dupa aproximativ 1 saptamana de cand ati inceput sa postati pe forum) am avut cateva replici dure cu voi,care v-au facut sa puneti la cale "destituirea" mea ca moderator. a fost foarte simplu sa va editati singuri profilele ca apoi sa dati vina pe mine. am citit ce ati postat pe forumul lui Banatean, lasa vrajeala de 2 bani , chinezule .... oricum,aceasta tema nu face parte din "provocarea" ta expresiva...ai observat ca ai dat-o in bara cu primul post si incerci sa o dai pe alte subiecte , in care esti protejat de postarile absurzilor ... ( a se vedea ca exemple postarile lui banatean si laur de la comentarii ,care "il ling in fund" pe chinna_tm) .

  13. #13
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    hard.de ce o dai la intors?.te-am prins cu mata in sac si scoti niste aberatii mai mari ca tine
    ai editat profilele.dovada e clara.acum o dai cu a doua ooara.de ce nu ai recunoscut din prima editarea?.of of.greu la deal.ideea e ca ai fost prins.si acum imi doresc sa vada toti cine esti!!!!!asa, ca sa nu te mai umflii in pene.

    nu am citi regulamentul.dar tu l-ai citit cand ne-ai editat, deci erai in deplina cunostinta de cauza.inca un "minus"
    a fost o gluma faza cu moderatorii-se vede si in atitudinea mea chiar in postarea aratata de tine.nu ma fa sa pun aici toate postarile.ce naiba, nu fi copil.am pus si smile acolo.sa fim seriosi.in schimb tu nu ai glumit.poll-ul e acolo, se poate vedea cum cersesti voturi de la useri ca sa fi reprimit in tagma celor albastrii la nick

    tema face parte din ce am zis acolo.faza cu logica.e logica.ilogicule e limba ta: de ce nu mai esti moderator?pentru ca cei care te-au destituit din functie sunt toti niste(.....), asta vrei sa spui?ca si cunoscator de regulament sti bine ca e nevoie de multi moderatori ca sa destituie pe unul.

    nu scrie in regulament ca trebuie sa te aperi.dar la asemenea acuze, orice om normal ar incerca sa le combata.....dar TU NU AI CUM!!!!!daca imi demonstrezi contrariul, ai cuvantul meu ca nu ma mai leg de tine niciodata!!!!!

    si lasa faza cu penibilul.cel penibil esti tu.zici una, apoi o dai la intors.laur si Banatean?laur care ma critica? unde au gresit cei doi?arata-mi.au spus adevarul.demonstrat si de mine in postarea precedenta
    altceva?pe care dintre motivele enumerate de mine vrei sa discutam?pe care vrei tu, la fiecare am argumente
    Last edited by chinna tm; 3rd July 2008 at 10:12.
    "INTERZIS"!

  14. #14
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    "nu scrie in regulament ca trebuie sa te aperi.dar la asemenea acuze, orice om normal ar incerca sa le combata.....dar TU NU AI CUM!!!!!daca imi demonstrezi contrariul, ai cuvantul meu ca nu ma mai leg de tine niciodata!!!!!"

    ti-am demonstrat ca ce ai scris tu acolo se potriveste foarte bine si tie . tu ai cum sa le combati ? NU ...
    spui de mine ca o dau la intors ...dar tu ce faci cand spui ca ai glumit ? daca vrei iti arat si eu niste postari in care spun ca am glumit,ca am deschis acel thread de plictiseala , sa fac putina caterinca si trafic in acelasi rand . moderatorii sunt votati de moderatori ,nu de useri ,si crede-ma, stiam asta . sunt de 3 ani pe forum.

    ori o faci pe prostul ori ... esti incapatanat
    prima data eu v-am editat profilele , am recunoscut , ok ? cauza o stii si tu . a doua oara, dupa ce ne-am "certat" putin , ati pus la cale sa faceti cumva ca eu sa nu mai fiu moderator, si imun ,totodata, la sanctionari . asadar , s-au editat din nou profilele si ati aruncat vina pe Hardliner, care recunoscuse in prima faza . la cate marsavii ati mai facut , aceasta intamplare este chiar nesemnificativa ... ( ati vrut sa il dati jos si pe Ioca, ati facut reclama altui forum pe PM , ati trimis PM-uri de amenintare , ati jignit moderatori etc )

    motivele enumerate de tine sunt penibile . astept unul mai convingator . astept sa ma " provoci " ... pune tu un motiv si discutam.

  15. #15
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    hai ca progresam.ai recunoscut, e bine.dar ai vreo dovada ca noi am facut asa ceva?ca noi(imi vine sa rad am editat propriile noastre postari ca tu sa nu mai fi moderator?era de ajuns ca ai facut-o o datamultumesc ca ai recunoscut-oricum nu aveai de ales-asta pentru ca restul lumii sa nu mai fie in eroare.deci te rog nu mai abera cu chestia asta.noi am vrut sa fim lasati in pace.in cate postari am exemplificat chestia asta?multe.

    am vrut sa il dam jos pe ioca?dar e pe undeva pe sus?ce a facut ioca de a primit avertismente?tu chiar ne confunzi hard-nu fa analogia cu ceea ce ai face tu, te rog.ar fi jignitor pentru noi.....ai vreo dovada, ceva?vreo sesizare?
    explica-mi si mie cum ai demonstrat ca mi se potriveste mie, caracterizarea ta(sa se observe modul in care hard a formulat: "SI TIE"-asta spune multe).sa combat ce?eu nu am editat profile, nu ma bag in seama unde nu sunt dorit(exceptie pinguinii-cand unii dintre ei ne ataca-a se vedea cazul novac), cand mi se spune sa incetez dau dovada de bun simt si termin-exceptie cazul in care mai am ceva de zis.

    dar tu?tu de ce insisti sa vi unde nu esti dorit?de cate ori ti s-a spus sa ne lasi in pace, dar tu vi sa provoci?azi ai venit, ai lasat samanta de cearta si ai plecat.de ce?iti place sa vorbestii mai tot timpul de unul singur?

    daca motivele enumerate sunt penibile, iar tu singur ai recunoscut ca te incadrezi in descriere, atunci tu nu esti penibil?ai grija ce declari hard, ca te faci singur de "maro".
    hard, diferenta intre noi este ca eu am cu cine sa glumesc.tu incerci sa glumesti(vorba vine) cu noi.ce naiba, doar nu ai deschis un poll din gluma.sa recunoastem ce e de recunoscut.

    sunt curios cum ma incadrez SI EU() la enumeratia facuta.ca pe bune ca nu imi dau seama.
    vrei motiv de discutie: de ce nu ne ignori?de ce cand apari vi si postezi si la noi poate poate te ataca cineva?recunoaste, nu ai fost sfatuit de anumiti moderatori sa stai cuminte in banca ta?de ce nu o faci?sa fim seriosi, noi ne-am lipsi de tine-cu mare placere.mai ti minte replica mea: hard, fa-ne sa ne fie dor de tine?.exista acolo.vrei sa ti-o caut?
    P.S.:cine nu crede, a se vedea modul cu a aparut hardliner astazi pe all abs. .si cine l-a bagat in seama si cum.
    "INTERZIS"!

  16. #16
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    da, se potriveste si tie , si celorlalti care sunt de acord cu tine pe forum ,si aici ma refer la grupul vostru venit de pe prosport.

    ce subiect de discutie ai ales : "de ce nu ne ignori?de ce cand apari vi si postezi si la noi poate poate te ataca cineva?" inseamna ca tema threadului trebuie sa fie "absurzii vs Hardliner " ,pentru ca tu esti aici "avocatul" lor . nu ai pic de personalitate ca sa incerci macar sa imi arati un motiv pentru care ai deschis acest thread.

    asa e, am fost sfatuit de unii moderatori sa stau in banca mea ,sa nu ma cobor la nivelul unora de acolo . dar sa stii ca in momentul in care discut cu cineva de pe acel thread ,nu trebuie sa te bagi aiurea in seama . pentru ca asta ai facut de multe ori . verifica te rog de cate ori ai incercat sa intri in discutie cu mine ,chiar am convenit sa ma ignori ( dar nu ai rezistat prea mult ,venindu-ti ideea de a ma provoca pe arena). threadul nu e al tau , ci al forumului . oricine e binevenit sa posteze civilizat . ca tu traiesti intr-un loc in care civilizatia e putin in urma fata de restul , e problema ta ... si trebuie sa ti-o tratezi .

  17. #17
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    1.ce completare PENIBILA e a doua pe ziua de azi.ori nu te exprimi corect, ori esti incurcat in propria stiinta si nu sti pe unde sa scoti camasa a doua varianta e cea reala hard.de ce tot o intorci?hai mai lasa-ma.ti-am demonstrat un lucru, ti le demonstrez pe toate.
    2.lasa tu denumirea thread-ulu.nu te abate de la intrebare.de ce eviti sa raspunzi intrebarilor mele?este destul de evidenta chestia ca eviti acuzele mele.de ce?nici macar nu incerci prea mult sa demonstrezi contrariul desi eu te provoc sa o faci la fiecare postare.deja ma plictisesc eu sa incerc sa te fac sa te aperi.demonstrezi doar ca am dreptatepricepi?
    3.civilizatie?.TIMISOARA ITI SPUNE CEVA DIN PUNCTUL ASTA DE VEDERE?ma distrezi
    da, sa postezi civilizat, dar asta inseamna sa provoci?esti doar un bagator in seama, martori sunt destui care sa afirme ce spun eu.dovezi, pe all abs.
    4.da, am convenit sa NE IGNORAM!oare cine nu a respectat acel pact si a provocat in continuare?dovezi, pe all abs.
    modul tau de discutie pe acel thread: prima postare la general, ca sa vezi cine te baga in seama, a doua postare o provocare la cine te baga in seama.azi ce ai avut cu leodacin?te-ai legat de el aiurea-e dinamovist si tu i-ai zis de culorile lui poli.dovezi: pe all abs. .
    5.hardy, ai fost sfatuit sa iti vezi de treaba ta si sa nu mai provoci..nicidecum ce a scornit imaginatia ta atat de "superioara" noua.daca esti atat de super inteligent de ce te cobori la nivelul nostru?nu mai bine iti vezi de treaba ta?sau tu doar vorbesti de superioritate si nu ai cum sa dai dovada de ea?.e penibila faza cu "coboratul la nivel".incerci doar sa ma provoci stiind ca am un galben. ete ciuciu

    6.de ce am deschis acest thread?pentru ca sa te te pot combate pe fata, sa vada lumea cine esti de fapt.aporpos, mai ti minte faza cu lantul?sti ca m-am abtinut de la faza pentru a provoca scandal.tu ce ai facut?nu m-ai provocat sa iti raspund?ca sa dai report post?aporpos, de cand nu mai dai tu report, sunt moderatorii in vacanta-pe sectiunea aceea
    7.apropos de report post, recunosti ca ai pandit o lunga perioada de timp pe all abs., dand report si la greseli gramaticale?
    "INTERZIS"!

  18. #18
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    dovezi:pe all abs ? dar cine crezi ca are timpul necesar ca sa citeasca toate aberatiile de acolo ?
    nu ma leg de limbajul tau de lemn din postarea de mai sus ,dar iti spun un singur lucru inca o data : in ultima vreme ,de cate ori intram in discutie cu cineva pe acel thread ,tu erai cel ce se baga in seama cu mine,venind cu completari penibile ... si cu glume la care numai tu radeai ( ca de ex faza asta cu lantul ,de care nu inteleg la ce te referi).

    am vazut multi "handicapati" in timisoara ,mult mai multi decat in bucuresti ,asadar,lasa-ma cu orasul ala pentru ca am facut destule comparatii pana acum .

    nu am vrut sa te provoc sa iei inca un galben cand am spus ca am primit sfaturi sa nu ma cobor la nivelul de inteligenta si intelegere al unora de pe acel thread . pur si simplu asta a fost sfatul. nu pot da nume ,pentru ca nu vreau sa creez conflicte. si pana la urma ,a fost un sfat, pe care nu l-am urmat ...

    din ce am vazut pana acum,ramai o "sageata" a absurzilor ,care iti spun ce sa postezi aici ... dar macar de ai scrie corect gramatical ,si tot ar fi ceva .

    cand am dat report post,mi-am facut doar treaba de user model ,care anunta moderatorii in momentul in care cineva jigneste iar moderatorii nu observa.nu sunt singurul care a dat report post la postarile voastre ,acolo ... iar in privinta report post-urilor la greselile gramaticale ,am vrut mai mult sa ii/le fac un bine acelui/acelor user/i care au gresit, in ideea ca a/au invatat ceva nou in ziua respectiva si greseala nu se va mai repeta.eu unul invat din greseli. in cazul tau insa,se observa faptul ca "nu a prins"

  19. #19
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...ostcount=38734 asta e prima ta postare pe all abs. in data de 03.04.2008.cu cine vorbeai?.....
    nimeni nu te-a bagat in sema si ai inceput sa te iei de leodacin, care sti bine ca e dinamovist: http://www.onlinesport.ro/forum/show...ostcount=38742 cu intentia clara de a il provoca.
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...ostcount=38747 iar dupa ce ti-a raspuns, iar ai incercat sa faci polemica, poate poate cineva se ia de tine. dar laurdog ti-a dat cu flit, ca de obicei, sfatuindu-te ca sa nu mai jignesti.
    :http://www.onlinesport.ro/forum/show...ostcount=38750


    asta e cel mai recent exemplu de bagare in seama a ta.exemplele pot continua.cum poti sa debitezi asa ceva?cand sti bine ca m-ar bucura lipsa ta de prezenta pe all abs.?

    mda....ca tu i-ai numarat pe "handicapatii" din bucuresti., ai facut recensamant? ce arata lista aia?vreun sebastian pe ea?-nume ales aleator.

    cat despre greselile gramaticale-una e sa tastezi repede si sa mai gresesti, alta e sa faci confuzii in ceea ce proiveste sensul cuvintelor.de exemplu:
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...6&postcount=91 nici acuma nu am priceput care e diferenta intre PROTESTANT si PROTESTATAR vezi mai hard ca nu esti fara pata asa cum te dai tu?
    P.S.: daca pe all abs. sunt aberatii, tu de ce postezi acolo?
    "INTERZIS"!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •