Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 55 of 55

Thread: UNIVERSITATEA - APULLUM comentarii inainte si dupa meci

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    ADelPiero.... ago a raspuns la un atac facut la adresa echipei noastre de un suporter al vostru ( cel putin asa pretinde ! ) . Nu am vazut ca ago sa fi atacat fara motiv..

  2. #44
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    moama Edmonde .. u stai nonstop aici ? :p
    nici nu s`o racit bine postarea ca deja ai aparut u
    am vazut foarte bine ce a scris
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  3. #45
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Atunci de ce fusashi nelamurit?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu stau mah nonstop , dar am asa un al zecelea simt ...simt cand posteaza cineva pe forumul Craiovei si intru sa vad daca nu sunt probleme
    Succes cu Farul , vezi ca si ei sunt periculosi in deplasare!

  5. #47
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Nu stau mah nonstop , dar am asa un al zecelea simt ...simt cand posteaza cineva pe forumul Craiovei si intru sa vad daca nu sunt probleme
    Succes cu Farul , vezi ca si ei sunt periculosi in deplasare!
    ms la fel
    dar noi din retur suntem super periculosi acasa!
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  6. #48
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    DelPiero citeste mai bine ce s-a postat mai sus! Nu m-am luat de nimeni fara motiv dar hai sa fie treaba reciproca. Tot respectul pentru Alba pana a spune niste chestii.......... totusi."ce facura-ti muica???unde e scorul ala de 4-0 cu care va laudati?lasati-o asa prazarilor mai vb la finalul campionatului"
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

  7. #49
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ago
    DelPiero citeste mai bine ce s-a postat mai sus! Nu m-am luat de nimeni fara motiv dar hai sa fie treaba reciproca. Tot respectul pentru Alba pana a spune niste chestii.......... totusi."ce facura-ti muica???unde e scorul ala de 4-0 cu care va laudati?lasati-o asa prazarilor mai vb la finalul campionatului"
    da am vazut ce a scris el ...
    dar si el .. va raspuns la alte afirmatii facute de voi .. cum ca bateti clar cu 3-0 sau cu 4-0 sau etc... si mai departe din ce a scris .. a fost cauzata de starea de fericire... care l`a cuprins si nu a stiut cum sa se manifeste
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  8. #50
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    Pai acum te-ai convins ca nu am inceput eu !! Nu sunt de vina ca nu stie el sa se manifeste ! Sa posteze la voi. Si cu asta gata sper.Nu vreau sa ma cert pe aci cu voi aiurea !!!
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

  9. #51
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ago
    Pai acum te-ai convins ca nu am inceput eu !! Nu sunt de vina ca nu stie el sa se manifeste ! Sa posteze la voi. Si cu asta gata sper.Nu vreau sa ma cert pe aci cu voi aiurea !!!

    cum crezi ca va fi meciul de la Piatra Neamt ?
    si aia o sa joace aprope ca si noi dar ei vor si ataca .. pt ca au atacanti
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  10. #52
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Gata mah , hai sa terminam , asa se intampla la meciurile directe. Problema noastra este ca suntem inca deficitari in fata portii si Njock este destul de izolat. Cand va veni inca un atacant de valoare care sa faca presiune asupra fundasilor adversi camerunezul va inscrie mult mai multe goluri.
    ago , ti-am trimis un pm ! L-ai citit?

  11. #53
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    parerea mea despre meciul cu ceahlaul o sa o gasesti la alt thread. Care o fi ala ?!

    Bafta la celelalte meciuri, sa va intre atacantii aia.........
    __________________
    Last edited by EDMOND_; 9th May 2004 at 21:59.
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

  12. #54
    sport legend ultra_alba's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    intreadevar m-am cam incins dupa meciul cu craiova si am facut unele comentarii care nu isi au locul pe acest forum.doresc ca pe aceasta cale sa imi cer scuze fata de acei care s-au simtit lezati de afirmatiile mele.mentionez ca sunt pe jumatate oltean side aceea a fost un meci mai special pt. mine
    suntem din Alba ...deci suntem cei mai buni

  13. #55
    manager mariusc's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    vBulettin: location: field is empty.
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Opinia unor suporteri nu reprezinta opinia majoritatii suporterilor acelei echipe...

    In legatura cu meciul, mi s-a parut f. urat, daca ar fi avut alte nume echipele care au jucat, sigur nu m-as fi uitat... oricat de urat a fost jocul, a meritat din punctul nostru de vedere, orice punct in deplasare este bun... de aceea au fost felicitati si jucatorii si antrenorul... performantele reusite de echipa noastra sunt de-a dreptul incredibile

    Sunt 100% sigur ca veti tine cu noi la meciul cu Rapidul (chiar daca va exista riscul sa va depasim daca batem si pe Farul).

    Deocamdata bine ca a luat bataie Rapidul si nu v-am incurcat foarte tare in lupta pt. locul 3.

    Ah, si inca ceva, m-am bucurat cand am vazut ca nu i-ati reprosat nimic lui Rednic... insa ati cam atacat arbitrii inutil (din tribune zic).

    ______________
    Fair-Play, Please!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •