Results 1 to 11 of 11

Thread: Trebuie sa castigam cu rapidul!

  1. #1
    junior Padrino's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    122
    Reputatie
    1

    Talking Trebuie sa castigam cu rapidul!

    Orice s/ar spune, meciul cu rapid poate fi decisiv. Dinamo nu are voie sa faca greseli in aceste sase etape care au mai ramas. Sunt de parere ca jucatorii trateaza cu superficialitate unele faze, faultand atunci cand nu se impune. Nu avem nevoie de jucatori suspendati, ci de ei in teren. Vreau sa aud si parerile voastre.
    P.S. Abia astept sa vad cum ridicam trofeul deasupra capului!

  2. #2
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    normal ca nu avem nevoie de jucatori suspendati. problema este ca uneori nu poti face altceva decat sa faultezi si implicit sa risti un galben. Problema mai mare este ca in timp ce noi luam galbene de parca ar fi bani Steaua nu a mai luat un galben de vreo 2 etape desi jucatorii faulteaza si fac henturi. Dar nu conteaza ca si cu echipa a doua o sa reusim sa castigam titlul. Asta pentru ca per total meritam campionatul.

  3. #3
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    trebuie ... da` pana la fapte e un drum lung ... rapidul o sa joace meciul acesta pe viatza si pe moarte... sunt sigur .. si sper ca va scoate rapidul un rezultat bun ... cel putin egal... ideal ar fi ... clar, o victorie...
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  4. #4
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Sperantza mea este ca meciul cu Rapid sa insemne descatusarea noastra si sa reincepem sa jucam fotbal-spectacol ca in turul campionatului. Nu de alta dar unii oameni vad doar ce joaca Steaua de 4 etape, nu judeca per ansamblu campionat, si ar fi bine sa reimprospatam memoria colectiva.
    Chiar daca nu vom castiga (ceea ce nu as vrea sa se intample) as vrea sa revenim la jocul frumos din tur.
    Inteleg ca jocurile sunt facute pentru unii, e si an electoral si au nevoie acuta de voturi de la suporteri, e normal sa capaciteze toata suflarea impotriva noastra…si-au auto-atribuit si lozinca “singuri impotriva tuturor”, asta pentru sigurantza. Va fi cu atat mai placut sa castigam impotriva unor parteneri de competitie care au luptat supra-motivatzi, atat financiar cat si psihic, contra noastra.
    Daca vom scapa si de banditzii din propria coducere care vand tot ce misca avem sanse sa facem o echipa frumoasa pentru toamna viitoare.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #5
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Eu zic ca o sa se termine la egalitate meciul dintre Rapid si Dinamo...

    Parerea mea!

  6. #6
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rasheedkpenny
    Parerea mea!
    Hic!
    AFC Red member

  7. 5th May 2004, 09:55
    Reason
    Am postat de doua ori!:)

  8. #7
    Johnny Knoxvill John's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    BAGDAD
    Posts
    521
    Reputatie
    1
    Noaptea Trecuta Am Visat Ca Am Castigat Cu 1-0, Sper Ca Asa O Sa Fie(totusi Dc. O Sa Fie 2-0 Sau 3-0 Nu Ma Supar :d )
    Maybe it's OK?

  9. #8
    Johnny Knoxvill John's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    BAGDAD
    Posts
    521
    Reputatie
    1
    De La Gloria Nu Putem Sa Asteptam Nimic!!!!
    Maybe it's OK?

  10. #9
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by John
    Noaptea Trecuta Am Visat Ca Am Castigat Cu 1-0, Sper Ca Asa O Sa Fie(totusi Dc. O Sa Fie 2-0 Sau 3-0 Nu Ma Supar :d )
    Ai visat aproape bine. 1-0 sau 2-0 sau 3-0 o sa fie scorul.... dar nu pentru voi ci pentru Gazde
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  11. #10
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    ete na. Acum si tu fia ce puteai sa spui? Va bate echipa care va juca mai bine. In momentul de fata nu se poate spune care.

  12. #11
    junior Padrino's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    122
    Reputatie
    1
    Ce victorie!!! Inca cinci etape...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •