View Poll Results: Pronostic

Voters
59. You may not vote on this poll
  • 1

    24 40.68%
  • X

    11 18.64%
  • 2

    24 40.68%
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 186

Thread: Etapa 25: Rapid - Dinamo

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    s-au trezit spiritele in Giulesti,este momentul sa se trezeasca si echipa,sper ca nu v-ati suparat tare pe RedHeat s-a trezit cu fata la cearceaf azi.

  2. #23
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    suporterita, lasa-l tu pe Red Heat in pace ca nu e cazul sa il analizezi. Inteleg ca tii cu Rapidul in meciul asta insa nu e cazul sa te iei te suporterii dinamovisti.

  3. #24
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,064
    Reputatie
    1
    cu deja proverbialul "noroc(sansa)" nu e exclus ca, cainii sa castige in final
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #25
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    2-1
    hai rapidu avem nevoie de tine...
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  5. #26
    junior
    Join Date
    May 2004
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    dinamo, cu un gol marcat din penalty (corect acordat) in ultimul minut din prelungiri... sa le creasca ficatii lui me-me, jiji si sase-sase...
    RstInPc, si mie mi-ar place ca in cazul in care pierdem campionatul sa nu ne omorim sa castigam cupa... las' sa mearga si otelul in uefa... rapidul oricum si-a propus intertoto...
    Last edited by Alt Dan; 3rd May 2004 at 15:53.

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    suporterita, lasa-l tu pe Red Heat in pace ca nu e cazul sa il analizezi. Inteleg ca tii cu Rapidul in meciul asta insa nu e cazul sa te iei te suporterii dinamovisti.
    iata ca a iesit la rampa avocatul.....nu crezi ca intoleranta va caracterizeaza, atit pe tine cit si pe "clientul"tau?

  7. #28
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    nu, nu cred sincer sa iti spun. Nu ai mai trecut de mult pe aici si nu stii ce sa mai intamplat, insa nu poti sa imi arunci intoleranta in fata credema. Nu e nimic personal insa ce treaba a avut comentariul tau la adresa lui Red pe acest thread? Daca ai discutii cu el pe altul atunci fa-o acolo si nu o aduce pe toate threadurile. OK?

  8. #29
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Poate victoria din etapa trecuta nu a fost doar un foc de paie pentru Rapid. Sa speram ca reusesc sa scoata macar un egal cu Dinamo. Asta doar daca cei din urma nu vor avea parte de "norocul" in negru care ii urmareste de cateva etape...
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  9. #30
    junior
    Join Date
    May 2004
    Posts
    59
    Reputatie
    1
    chiar si un egal ar fi bun, daca steaua nu castiga la bistrita...

  10. #31
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Meci greu, orice e posibil si nu cred ca este o favorita clara. Cred ca Dinamo va castiga fara sa primeasca vreun gol. Nu cred ca va fi din nou o victorie pe final de meci pentru ca e greu de crezut ca la un scor egal Rapidul s-ar retrage in aparare incat sa piarda "ca tziganul la mal", desi... FORZA DINAMO!!!
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  11. #32
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Meci super greu Sabine pt Dinamo...cu Rapid nu merge sa faci nici o manarie ...iar cu arbitri e la fel de greu ...ca la fel cum "iarna nu-i ca vara" nici Rapid nu e Faru` plus ca Giovani abia asteapta sa se ia de arbitri...asa ca eu cred ca o sa vedem un meci destul de bun
    Free Sevilla!!!!

  12. #33
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    iuliane, this just in: filozofu' a declarat ca radoi pleaca IAR la Real desi e posibil sa plece pentru prima oara la Barca. Ia vezi tu ce e cu acest zvon si lasa tu pe Dinamo in pace.

    P.S: parca spuneai ca nu facem blaturi, acum spui ca nu putem face manarii cu Rapid. Cand ai luat decizia finala please come back.

  13. #34
    senior leveu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Germania
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogdan
    Eu sper sa nu te inseli.
    Forza Dinamo!!!
    Eu cred ca se insala
    [COLOR=Purple]COMMANDO VIOLA ULTRA CURVA SUD[/COLOR]

  14. #35
    senior leveu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Germania
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Sper sa fie un albitraj corect sau daca se poate sa tina cu Rapidul sa vada si catei cum e sa pierzi pe mana albitrajului
    [COLOR=Purple]COMMANDO VIOLA ULTRA CURVA SUD[/COLOR]

  15. #36
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Cainii se chinuie si scot un egal...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #37
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Rapid-dinamo 3-1
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  17. #38
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pustoai-k
    Rapid-dinamo 3-1
    (Nitza 25' , 69' ; S. Ilie 86' / Danciulescu 10')
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  18. #39
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Meci interesant. Ca si joc, ambele echipe sunt la pamant. Rapidul a miscat ceva etapa trecuta, Dinamo nada. Acum, vorbind serios: Dinamo vine dupa o serie excelenta de 3 victorii consecutive. Meciuri, in care jucatorii au muncit din greu pentru acele rezulatate. Rapidul este intr-o revenire de forma. Sper ca Hizo sa fie inspirat in alcatuirea echipei. Dupa pareara mea, acest meci este de 0-0. Eu sper ca Dinamo sa atace de la inceput, iar Rapidul sa prinda 1-2 contraatacuri taioase. Nu au ce pierde jucatorii rapidisti in acest meci. Sper sa se daruiasca exemplar si sa obtina victoria. Dar, nici un rezulatat de egalitate colaborat cu o victorie a Stelei la Bistrita, n-ar strica. Atunci, Dinamo va trebui sa atace, in partidele care le va avea de jucat. Si cred ca vor ....... . Sper ca Nita sa prinda si el locul de titular, pe care deocamdata il merita.A dat 3 goluri de cand a venit amicul lui Hizo, si sper ca dupa meciul cu Dinamo sa-si mai treaca cel putin unul in cont.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  19. #40
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Meciul Bistrita -Steaua se va juca inaintea meciului din Templul Fotbalului , daca Steaua nu va castiga atunci dinamovistii se vor multumi si cu un egal si vor juca mai defensiv .
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  20. #41
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    e un avantaj ca dinamo joaca dupa steaua. oricum, alexa da 2 goluri inainte de plecare, ca si aici e tot rezultatul muncii lui becali si popescu. poate sa bata rapidul tot dupa meciul cu noi, sa prinda locul 3, sa moara timisorenii si craiovenii, si sa nu mai faca blat la craiova.uitati-va la meciurile otelului, ca vor merge in uefa!

  21. #42
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bob
    e un avantaj ca dinamo joaca dupa steaua. oricum, alexa da 2 goluri inainte de plecare, ca si aici e tot rezultatul muncii lui becali si popescu. poate sa bata rapidul tot dupa meciul cu noi, sa prinda locul 3, sa moara timisorenii si craiovenii, si sa nu mai faca blat la craiova.uitati-va la meciurile otelului, ca vor merge in uefa!
    Ba eu sper sa-si revina Rapidul tocmai cu voi
    Timisorenii nu au sa moara.....o sa muriti voi cand se va dezlantui iadul in meciul direct de la TIMISOARA, acolo veti pierde titlul.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •