View Poll Results: Pronostic

Voters
41. You may not vote on this poll
  • 1

    26 63.41%
  • X

    6 14.63%
  • 2

    9 21.95%
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 132

Thread: Etapa 25: Universitatea Craiova - Apulum

  1. #22
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Hai mah Edmond, chiar am vrut sa fiu baiat finutz. Sa nu mai spuneti ca am ceva cu Universitatea. Eu spun ce cred mereu, nu ca as avea ceva cu o echipa sau alta
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ramane sa vedem dupa meci..daca nu luam toate trei punctele va fi din cauza ta!

  3. #24
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Hai sa fim seriosi. Sa nu zici acum ca sunt eu cobitorul sef. ce naiba..
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Io zic, precum am votat ca nu avem cum sa pierdem vre-un punct acasa! Asa ca merg pe mana baietilor si zic un minim 3-1 scurt.

  5. #26
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Batem cu 4-1

  6. #27
    manager HaoTic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce se intampla?
    Am postat acum vreo ora si acum nu mai apar. Chiar am votat un X si erau 2 voturi pentru egal.
    OldFan Unirea Alba Iulia

  7. #28
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by HaoTic
    Nu stiu ce se intampla?
    Am postat acum vreo ora si acum nu mai apar. Chiar am votat un X si erau 2 voturi pentru egal.
    Esti pe un thread cu Universitatea. Aici se intampla chestii ciudate. Nu ai auzit de olteni extraterestri???
    Daca votai 1 sigur iti aparea mesajul
    Glumeam..
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  8. #29
    manager HaoTic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Mai incerc odata.
    Stiti ca ardelenii sunt batuti in cap si nu pricep cu una cu doua.
    Deci X....X....X.
    OldFan Unirea Alba Iulia

  9. #30
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    craiovenii au scapat ieftin la timisoara! apulum nu e cu nimic mai prejos decit poli. cred ca n-ati auzit de maier si galdean! lasati planurile de uefa, ca asa va umflati in fiecare an!

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    bob , am auzit de cei doi...i-am si vazut in meciul direct de la Alba..insa nu ar strica sa te mai informezi si tu inainte de a posta...Maier parca nu joaca in meciul de la Craiova , a luat cartonas galben...

  11. #32
    100% OLTEAN
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Danemarca
    Posts
    29
    Reputatie
    1
    3-1 ...bate Craiova..

  12. #33
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Alba
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    bob , am auzit de cei doi...i-am si vazut in meciul direct de la Alba..insa nu ar strica sa te mai informezi si tu inainte de a posta...Maier parca nu joaca in meciul de la Craiova , a luat cartonas galben...
    Asa e. Maier a luat galben si nu joaca si la fel Bumb tot cu galben. Astea au fost indicatiile lui Pelici sa ia galben toti cei la un pas de suspendare pentru a sta in meciul cu Craiova, deoarece urmeaza meciuri importante acasa si oricum la Craiova era greu si cu toti titularii sa obtina ceva. Asa ca a procedat foarte corect si inteligent Pelici cand le-a cerut acestora sa ia galben. Va castiga Univeristatea pentru ca are nevoie de puncte in lupat pentru locul 3, chiar daca duce doar in Intertoto si nu UEFA.
    [COLOR=Blue][B]Universitatea Craiova[/B][/COLOR] dintotdeauna pentru totdeauna.
    [B][COLOR=Black]Unirea Alba Iulia[/COLOR][/B] cea mai tare din Ardeal.

  13. #34
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Alba
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    Revin cu completari.
    De la Unirea vor lipsi: Maier, Paleacu, Jercalau, Bumb, Stanciu suspendati si T. Moldovan indisponibil. Asa ca fara 6 piese grele Unirea nu cred ca va emite multe pretenti in Banie. Oricum Unirea si-a indeplinit obiectivul, acela de a ramane in A, deci nu imi fac probleme.
    [COLOR=Blue][B]Universitatea Craiova[/B][/COLOR] dintotdeauna pentru totdeauna.
    [B][COLOR=Black]Unirea Alba Iulia[/COLOR][/B] cea mai tare din Ardeal.

  14. #35
    manager HaoTic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    260
    Reputatie
    1
    Oricum in acest retur am fost lei acasa si mielusei in deplasare. S-a vazut clar in meciul de la Galati ca nu punem osul. Normal, la o echipa ar trebui sa existe dubluri pe posturi, dar noi nu avem decat vreo 2 rezerve cat de cat valabile, in conditiile in care ar juca toti titularii. Asa, singurul mod in care am putea castiga ar fi sa se certe oltenii inainte de meci. Vad ca Rednic a inceput deja sa strice atmosfera la echipa.
    OldFan Unirea Alba Iulia

  15. #36
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    ii bine oricum ... bine ca am ramas in A ... is curios ce se va intampla la vara
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  16. #37
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    28
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by theinsider75
    Asa e. Maier a luat galben si nu joaca si la fel Bumb tot cu galben. Astea au fost indicatiile lui Pelici sa ia galben toti cei la un pas de suspendare pentru a sta in meciul cu Craiova, deoarece urmeaza meciuri importante acasa si oricum la Craiova era greu si cu toti titularii sa obtina ceva. Asa ca a procedat foarte corect si inteligent Pelici cand le-a cerut acestora sa ia galben. Va castiga Univeristatea pentru ca are nevoie de puncte in lupat pentru locul 3, chiar daca duce doar in Intertoto si nu UEFA.

    Ce poveste! Ca a dat antrenorul indicatii la nu stiu cati jucatori sa ia galben! Pai Maier a mai luat galbene , are probleme uneori , nu mai gandeste ... De ce ar fi dat antrenorul indicatiile astea..sunteti scapati de la retrogradare , iar daca mai aveti ganduri de UEFA ar trebui sa bateti la Craiova...
    3- 0 , Njock -2 , Plesan...

  17. #38
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MaPaX
    Sincer nici nu mai stiu ce sa cred probabil esti chiar in kuwait dar nu pot uita meciul de 2-2 de la Alba Iulia in care a fost 1-0 pt voi si am egalat, am preluat conducerea si at egalat pe nedrept!
    Crezi ce vrei! Dar nu vad legatura locatiei mele cu meciul acesta!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #39
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by theinsider75
    Revin cu completari.
    De la Unirea vor lipsi: Maier, Paleacu, Jercalau, Bumb, Stanciu suspendati si T. Moldovan indisponibil. Asa ca fara 6 piese grele Unirea nu cred ca va emite multe pretenti in Banie. Oricum Unirea si-a indeplinit obiectivul, acela de a ramane in A, deci nu imi fac probleme.
    aia e vrajela in ultimul meci doar astia trei au luat galben si nu cred ca toti vor fi suspendati N.Grigore (30), Maier (34), Bumb (83)
    Paleacu,Jercalau si Stanciu n-au nici o problema , vor juca si vor pierde
    Puteti sa jucati cu oricine de la voi ca tot o luati pe cocoasa.
    Pronostic : o sa fie un meci frumos cu multe goluri, scor final 5-1 sau 5-2 pentru noi ,spectacol, chestii , nebunii.

  19. #40
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    voi sa veniti cu pixul si carnetele de notite , aparate de fotografiat ca poate mai invatati cate ceva.
    Dar cel mai frumos din partea voastra ar fi daca ati trimite in galerie jandarmii aia care au fost in tur la voi
    Last edited by Pacala; 4th May 2004 at 22:16.

  20. #41
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    hai mai terminati ... puneti`va in clasament de pe acuma 3 puncte si ciocu mic
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  21. #42
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    VICTORIE STIINTA
    Last edited by iulian; 5th May 2004 at 10:59.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •