Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 47

Thread: Seara Campionilor

  1. #1
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1

    Exclamation Seara Campionilor

    Care este parerea voastra despre acest eveniment.. pare sa fie unul de amploare dupa cum se anunta....

    P.S. intrati pe forumul de pe www.searacampionilor.ro sunt niste complexati care trebuie sa primeasca raspunsuri de la noi

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    ago , bine ai venit pe forumul Craiovei! Despre evenimentul respectiv s-a postat deja pe thread-ul cu Gica Popescu unde probabil voi muta si thread-ul deschis de tine. De luni probabil vom discuta mult mai mult despre aceasta tema!

  3. #3
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Cine merge la meci?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #4
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    o sa fiu prezent ..... dar nu pt. gp .... pt. ceilalti!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #5
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    Eu as fi de parerea ca un nou thread pe acasta tema ar fi cel mai potrivit...... EDMOND as vrea sa iau legatura cu tine ......... mailu meu agoway2000@yahoo.com

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    ago , am fost plecat la meciul de al Timisoara..abia acum 20 min am revenit , daca crezi ca este necesar acest thread...ramane deschis.

  7. #7
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Si eu cred ca acest thread merita sa ramana deschis!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #8
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    Azi am fost la club sa ma interesez de bilete (scria in prosport ca de azi se pun in vanzare primele 5000 ). Cica au ajuns decat 3000 si nu stie cate se pun in vanzare !!! Oare sa fie asa putine pentru Craiova ?!?! Eu sper ca am fost informat prost !!!
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

  9. #9
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    28
    Reputatie
    1
    Am inteles ca se televizeaza pe doua posturi de televiyiune... Stie cineva care sunt ?
    Cred ca o sa fie destule bilete tinind cont de pretul ridicat.

  10. #10
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Pro TV si Romania 1!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    De azi, bilete la Seara campionilor
    Organizatorii evenimentului “Seara Campionilor”, pun azi în vînzare primele 5.000 de bilete. Acestea se vor găsi la casele stadionului “Ion Oblemenco”, dar şi la vînzătorii volanţi. Preţul lor variază între 200.000 şi 400.000 de lei, dar poate ajunge şi la 10 milioane pentru categoria VIP 1.

  12. #12
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    EDMOND am fost la club . Nu sunt 5000 sunt decat 3000 se pare si se pun in vanzare de maine.Eu cred ca va fi nebunie pe bilete daca ne revin asa putine.......
    EDMOND : tot astept mailu ala......
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

  13. #13
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    Ce surpriza Plesan !!! heh !
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu intelega de ce nu folosesti mp ( exista facilitatea prin care poti sa primesti sau sa trimiti mesaje private.). Am sa-ti trimit eu unul astazi si am sa-ti trimit si o adresa de mail. In alta ordine de idei am sa te rog sa nu mai faci comentarii pe thread-ul cu "Stiri de ultima ora", asa am convenit cu totii , acolo postam doar stiri , comentariile le facem pe oricare din celelate subiecte deschise. Cu privire la bilete vreau sa-ti spun ca se pare ca asta este o prima transa , vor mai veni si altele..meciul fiind televizat va fi totusi greu sa se umple stadionul.

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Mihăită Plesan, convocat la "Seara campionilor"


    Dan CAZAN

    Mijlocaşul Universităţii, Mihăiţă Pleşan, a fost invitat de Gică Popescu să participe la "Seara campionilor", eveniment ce va avea loc pe 18 mai, la Craiova. Mihăiţă va face parte din selecţionata României, unde va juca alături de alţi foşti şi actuali componenţi ai naţionalei, împotriva echipei starurilor din străinătate. "Sunt onorat de invitaţia lui Gică Popescu, mai ales că o să jucăm împotriva unor vedete. Sper că voi reprezenta cu succes clubul Universitatea", a spus Pleşan după ce a primit invitaţia. Această "convocare" demonstrează încă o dată că jucătorul "Ştiinţei" este într-o creştere de formă şi că are valoare să joace alături de nume mari ale fotbalului mondial, chiar dacă până a ajunge să intre în rândul "stelelor" Europei mai are un drum lung de străbătut

  16. #16
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    Numele grele inca nu au confirmat... parca imi e greu sa cred ca va veni si Figo si Ronaldo.........
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    A confirmat Plesan in schimb..care va face parte din reprezentativa Romaniei...

  18. #18
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    10 000 bilete pentru Craiova. Grabiti-va !!! Eu unul m-am asigurat!
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

  19. #19
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    28
    Reputatie
    1
    Am cumparat si eu. deocamdata exista suficiente bilete la vanzare... ma ingrijoreaza ca nu se prea anunta nimic prin presa... cine a confirmat pana acum?

  20. #20
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    las ca vine giovani becali, ca in "Prosportul" de azi facea antrenamente cu mingea
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #21
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    C R A I O V A
    Posts
    52
    Reputatie
    1
    Heh... buna aia inter..... Brimi de confirmat uita-te pe searacampionilor.ro o sa vezi acolo. Acum am auzit pe pro si de cassano. El nu era trecut.
    [B][COLOR=Blue][B]FORZA STIINTA[/B][/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •