Results 1 to 16 of 16

Thread: Ponturi Adrian

  1. #1
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1

    Ponturi Adrian

    Deschid si eu un topic cu ponturile mele . Vor fi predictii pe care le voi juca sau doar voi gandi la ele voi preciza la fiecare
    Voi incepe cu o banca de 100 unitati la inceput virtuala si sper sa fac cat mai multe pe plus
    Maxim 5 predictii pe zi cu o miza maxima de 10 unitati pe fiecare .Casa de pariuri va fi interwetten si cotele respective
    Sa incepem


    Primul pont pe ziua de azi

    Austria-Germania 2 cota 1.4 miza 10/10
    Breidablik - Hafnarfjordur 2 cota 1.7 miza 8/10

    fond ramas 80
    Last edited by adi_sampon; 16th June 2008 at 16:44.
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  2. #2
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Bilant dupa prima zi

    Austria-Germania 2 cota 1.4 miza 10/10 (0-1) CASTIGATOR +4
    Breidablik - Hafnarfjordur 2 cota 1.7 miza 8/10 (4-1) PIERDUT -8

    Bilant unitati: 96
    1w-1L

    Pe azi ceva din tenis si Euro 2008 desigur

    Andreev I - Melzer J. 1 cota 1.8 miza 10/10
    Olanda -Romania 2 cota 2.2 miza 10/10
    Franta-Italia 1x cota 1.45 miza 10/10

    fond ramas 66
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  3. #3
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Dupa o luna am revenit ,o problema cu calculatorul m-a tinut departe de internet ceva timp dar cred ca este bine sa revin si sper sa refac bilantul pozitiv . Astazi voi miza 50 din cele 66 de unitati pe Rapid Bucuresti 1 la o cota de 2.4

    Rapid Bucuresti -Lyon 1 cota 2,4 miza 50 castig eventual 120

    Sunt destul de sigur de acest pronostic avand in vedere si echipa cu care francezii au venit la Bucuresti
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  4. #4
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Asa ceva nu se face, sa mizezi un procent asa mare din banca deodata, oricat de sigur ar parea meciul respectiv. Parerea mea.

  5. #5
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    S-a terminat cu bine Andrei .Am avut mai multe premize sa mizez o suma mare pe 1 .Inainte recunosc ca imi era antipatic Rapidul datorita jocului destul de slab pe care il arata ,dar se vede ca antrenorul portughez Peseiro face treaba .Poate ca asta era ceea ce ii lipsea Rapidului de la plecarea lui Razvan un antrenor cu adevarat bun .Si faptul ca era un emci totusi de prezentare al echipei ,ceva gen centenar mai mic ,plus ca francezii nu erau ei foarte interesati de meci ,ca atare si jucatori care au venit desi au fost prezenti jucatori mai buni ca cei ai Rapidului si chiar 2-3 vedete ,Juninho ,Bodmer si portarul pe care l-a vrut si Milanul Lloris . La cota asta era prea frumos sa nu bata Rapidul si la urma urei Andrei ,in realitate nu am pariat ,totul este inca virtual sa zic asa dar vreau sa vad daca mai am abilitatile unui bun parior ,si sa incerc sa ma maturizez in domeniu .Pot sa spun ca este un proiect pe viitor al meu

    Pana atunci banca noua 136, sunt pe plus cu 36 de unitati un salt spectaculos
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  6. #6
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adi_sampon View Post
    dar vreau sa vad daca mai am abilitatile unui bun parior
    Pai prin ce-ai facut ai demonstrat contrariul, te-ai hazardat riscand jumatate de banca (fie ea si virtuala); trebuie sa iti pui la cale o stategie de la care sa nu te abati.
    Nu mi-o lua in nume de rau, ti-o zic pentru ca aceeasi greseala a facut-o si eu, dupa ce am agonisit destul de mult, am dat merele pe pere, pierzand o mare parte din bani pe un meci care-l credeam sigur.

  7. #7
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    O noua zi incare sper sa dau un nou pronostic corect .Astazi din fotbal meciul Klamar-Malmo 1 mi se pare destul de sigur si il voi juca la o cota de 1.7 . impreuna cu meciul Zilina -Z Moravce la o cota de 1.2 cota totala a ceor 2 meciuri fiind 2

    Klamar-Malmo 1
    Zilina -Z Moravce 1

    cota totala 2 miza 30
    castg eventual 60
    fond ramas 106
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  8. #8
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Inca 2 pronosticuri bune desi la primul ceva suspans ,dar nu imi fac inca griji banca este virtuala ,dar dam doada de o crestere a profitului si trebuie sa ramnem asa

    Am ajuns la un bilant de 4w-4l si o banca de 166 unitati ,+66 ,poate revin cu ceva Baseball sau Tenis
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  9. #9
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Pentru azi ceva meciuri la amicale vad ca sunt in rest destul de slaba oferta ,asteptam liga 1

    Totusi nu puteam terece peste meciul echipei lui Chivu ,Inter care are un amical cu Al hilal . In combinatie cu mecul lui Roddick avem o cota buna

    Inter-Al Hilal 1 cota 1,3
    M Cilic -Roddick 2 ,1,2

    cota totala 1,56
    miza 40
    castig eventual 62,4
    fond ramas 126
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  10. #10
    Shogun Matu's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    385
    Reputatie
    1
    Inter a luat bataitza de la FC Brasov...statistica nu e chiar de partea ta...Nu se pariaza pe amicale.
    [COLOR="DarkRed"][B]Nimeni nu ne poate schimba karma.Nimeni.
    ____________________________________
    You have to ask the right question.Has anything you done made your life better?

    But a thug changes and love changes
    And best friends become strangers[/B][/COLOR]

  11. #11
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Daca tu zici ca nu se pariaza pe amicale te cam inseli .Se pot face bani buni si de aici daca sti pe cine sa pui .De ex echipe bune de pus in amicale pana acuma au fost CFR ,Panathinaikos care are un nou antrenor si acesta a testat lotul si a invins multe echipe ,Chelsea ieri a jucat cu niste saraci scorul spune totul si cota cam la fel .Iar in emciul cu Brasov cine stie ce amatori or fi bagat aia de la INTER sau ce chef or fi avut de joc ,azi au antrenor nou pe Mouringho si sunt sigur ca vor bate
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  12. #12
    Shogun Matu's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    385
    Reputatie
    1
    Ai si tu dreptate...dar daca pt ei meciul e lipsit de miza, e un simplu amical un meci de pregatire...eu de ce as miza bani pe un astfel de meci ? Succes oricum.
    [COLOR="DarkRed"][B]Nimeni nu ne poate schimba karma.Nimeni.
    ____________________________________
    You have to ask the right question.Has anything you done made your life better?

    But a thug changes and love changes
    And best friends become strangers[/B][/COLOR]

  13. #13
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Din pacate am pierdut pe Roddick pe care il credeam un jucator mai bun cel putin pe hard unde era bun ,dar se pare ca perioada lui dfe glorie s-a cam dus de mult ,a ajuns ca Federer sa piarda cu anonimi .Iinter a batut dar degeaba

    5w-5l

    banca 126 unitati ,+26

    promit sa revin azi cu ceva pronosticuri care sa creasca profitul
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  14. #14
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Pentru astazi mi-a atras privirea meciul din Uungaria al echipei MTK .Observ ca pe bwin are 1.35 la victorie in timp ce la astra sau pariloto e 2 . Mizez pe victoria oaspetilor la cota celor de la pariloto . Si meciul celor de la Derry mi se pare bun si voi miza si pe ei ceva unitati

    Kaposvar-MTK 2 COTA 2 MIZA 35 UNITATI
    Galway-Derry 2 cota 1.8 miza 35

    fond ramas 56
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  15. #15
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Mtk a pierdut cu 3-1. Derry a castigat dar pe total sunt pe minus 7 unitati dupa ziua de vineri . Ieri nu am mai scris desi multe meciuri au iesit .Am bagat un bilet la astra si am pierdut pe Domzale ultimul meci ,am crezut ca sparg monitoru . Revin pe ziua de azi cu ceva

    Fond 119 , +19
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  16. #16
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Young Boys - Vaduz 1 cota 1.4
    Karpaty - Shakhtar 2 cota 1.2
    Otopeni -CFR Cluj 2 cota 1.5

    cota totala 2.52
    miza 100 unitati
    fond ramas 19 unitati

    bilant 6w-6l

    comentarii dupa meciuri
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •