Page 31 of 31 FirstFirst ... 21293031
Results 631 to 640 of 640

Thread: Campania nationala ANTI-STEAUA

  1. #631
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    da' tu nu te-ai obisnuit inca?

  2. #632
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Nici nu mai e nevoie de o campanie impotriva stelei , deja sunt luati de papagali (conducere , antrenori , jucatori , unii suporteri) .
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  3. #633
    The Hurricane gheorghe's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Viola City
    Posts
    578
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Apare un idiot la TVR evident un fost militian cu parul alb care mentioneaza ca cea mai violenta galerie din fotbal e cea stelista si prezinta ca argumente:
    1. exemplul dat de conducerea clubului
    ...si unde este neadevarul?
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    2. nivelul scazut de cultura al suporterilor stelisti
    ...ma repet...unde este falsul? Este un lucru stiut chiar si de copii de gradinita
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Mare javra!
    Atentie totusi la cuvinte, nu de alta, dar pe aici mai sunt si copii de 17-18-19 ani, care, poate, nu au avut inca acces la limbajul de mahala stelisto-galateana. Sa fie de vina exemplul dumnezeului vostru becaliot? Sesizez grave asemanari (javra = hahalera, zdreanta...etc)
    Apropo, stii cum se numesc acei indivizi care vad doar conspiratii? PARANOICI! Ati ajuns jalnic
    [B]"Orice arbitru ar trebui sa faca minim cinci ani de inchisoare dupa ce isi incheie cariera. Stie el de ce!" [/B]- Antonio Matarrese

  4. #634
    alb si rosu johny bravo's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    484
    Reputatie
    1
    Asta nu e campanie impotriva stelei. Asta e misto mascat; ati ajuns de rasul lumii: conducere, suporteri, echipa. Si pentru ca vi se da peste nas in loc sa vi se ridice statuie asa cum aveti pretentia, tipati in gura mare ca e conspiratie.

    Voi nu vedeti ca nu mai speriati pe nimeni pe teren? Voi nu vedeti ca deja marea majoritate face misto pe seama lui Berbecali? Cat credeti ca se mai poate suporta atitudinea unor mitocani cum sunt JJ si MM? In orice tara cu oameni normali, scursurile astea doua erau daca nu puse public la punct macar ignorate cu desavarsire. Dar in orice tara cu oameni normali indivizi de genul astora nu ajungeau atat de departe. Pur si simplu nu li se permitea...

    Ar trebui sa ziceti sarumana presei ca va mai pomeneste "marea echipa" si pe "carmacii" ei JJ si MM.

    Oricum, Gheorghe a sintetizat foarte bine totul intr-un cuvant: paranoici... obisnuiti-va cu idea, ca sunteti chiar asa cum a zis el.
    mrr-ham-ham

  5. #635
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Nu se poate dezbate daca se incepe cu jigniri.
    La argumente se raspunde cu argumente nu cu termeni de genul ...

    Daca cineva are parerea ca este campanie anti-Steaua nu este paranoic, are doar parerea asta

    si eu am parerea mea despre subiect dar nu o exprim atat timp cat nu se poate discuta civilizat.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #636
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by johny bravo View Post
    Voi nu vedeti ca deja marea majoritate face misto pe seama lui Berbecali?
    BECALI NU E STEAUA ! pentru tine poate e un idol, dar pentru noi suporterii e un nimeni!

  7. #637
    alb si rosu johny bravo's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    484
    Reputatie
    1
    si cand afirma ca Dinamo i-a batut cu ajutorul arbitrului? sau cand se intreaba retoric de ce se ia presa de MM ca doar a dat un singur pumn? Iar suporterul oricum injura, nu?

    delaparis, las-o balta.

    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    BECALI NU E STEAUA ! pentru tine poate e un idol, dar pentru noi suporterii e un nimeni!
    Berbecali, pt mine un idol? mai baieti, voi aveti probleme chiar mai mari decat lasa sa se intrevada posturile voastre. Si oricum, ca sa nu ramai nesatisfacut: marea majoritate face misto si de echipa voastra, nu numai de JJ. Asta e adevarul. S-au prins oamenii cam care e treaba cu echipa voastra de vedete, iar pt ca ifosele emanate de jucatori nu se uita acum platiti pt infatuare.
    Last edited by johny bravo; 25th April 2007 at 20:42.
    mrr-ham-ham

  8. 25th April 2007, 20:37
    Reason
    dublu

  9. #638
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    johny nu las nimic balta, eu propun un cadru de discutie civilizata ... daca vrei bine daca nu, iar bine.

    Aduci argumente in discutie si apoi tragi concluzii ... nu invers
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #639
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by johny bravo View Post
    Berbecali, pt mine un idol? mai baieti, voi aveti probleme chiar mai mari decat lasa sa se intrevada posturile voastre. Si oricum, ca sa nu ramai nesatisfacut: marea majoritate face misto si de echipa voastra, nu numai de JJ. Asta e adevarul. S-au prins oamenii cam care e treaba cu echipa voastra de vedete, iar pt ca ifosele emanate de jucatori nu se uita acum platiti pt infatuare.
    uita-te in propria ograda mai bine. nu cred ca cineva de la steaua l-a adulat vreodata pe becali. si din cate-mi aduc eu aminte cine canta "Cristi Borcea danseaza\Cristi Borcea se distreaza?"

    intre Borcea si Becali nu e nici o diferenta, la fel de penibili amandoi. numai ca borcea e un idol pentru toti suporterii lui dinamo.

  11. #640
    alb si rosu johny bravo's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    484
    Reputatie
    1
    Cateva argumente:

    1. Se considera mai mereu nedreptatiti de arbitraje.
    2. Au impresia ca pot face (MM) sau zice (JJ) orice fara sa suporte consecintele, iar atunci cand li se atrage atentia: prin presa, adversari politici etc. sar ca arsi si se cred victimizati
    3. intotdeauna exista scuze pt ei, daca nu exista le inventeaza
    4. vor recunostinta eterna si se considera centrul universului; la primul hop: nu sunt ei de vina ci conspiratorii (FRF, arbitrii, ploaia, dracu etc.)

    Astea sunt deja simptome clinice: megalomanie, cult al personalitatii si... buna lor prietena, ati ghicit, paranoia.

    Iar daca nu sunt dusi cu capul atunci cei care se dau atat de loviti in aripa sunt cel putin penibili. Fetite. Iar aluia care a deschis thread-ul eu propun sa ii luam un Cico sa ii treaca supararea.

    Concluzie, sper ca suficient de argumentata si pe placul lui Monsieur delaparis:

    Taceti dreaku din gura si nu va mai cautati scuze. Sunteti intr-un mare kk deja, incercati sa nu va afundati mai tare. Keep a low profile si aratati-ne ca aveti o urma de demnitate!


    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    uita-te in propria ograda mai bine. nu cred ca cineva de la steaua l-a adulat vreodata pe becali. si din cate-mi aduc eu aminte cine canta "Cristi Borcea danseaza\Cristi Borcea se distreaza?"

    intre Borcea si Becali nu e nici o diferenta, la fel de penibili amandoi. numai ca borcea e un idol pentru toti suporterii lui dinamo.
    te rog, Borcea nu injura pe nimeni pe posturile TV, nu se autointituleaza salvatorul natiunii etc. etc. oricum ai ceva dreptate zicandu-le penibili.
    Last edited by johny bravo; 25th April 2007 at 20:58.
    mrr-ham-ham

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •