View Poll Results: Pronostic

Voters
21. You may not vote on this poll
  • 1

    9 42.86%
  • X

    4 19.05%
  • 2

    8 38.10%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 33 of 33

Thread: Etapa 24: Ceahlaul - Otelul

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    .." Chisinau ", chestia cu oglinda a fost o banuiala...acum e o certitudine , ..ce legatura are experienta ta de viatza din Targoviste , Galati , faptul ca te simti mai roman decat cei care ascultau manele in timpul meciului cu Danemarca ( apropos , ...si altii au declarat ca mai bine vedeau un film rusesc ..decat Nationala in acel moment ...asta inseamna ca voi santeti mai romani ???)...repet , ( atentie marita !) ce legatura au toate astea cu aranjamentele pe care le face Pinalty , iar daca pentru asta porti tu repect...eu spun rusine , sau poate mai aproape de adevar ..rusii v-au...de tot ...dar sa nu intru in offtopic . Daca tot zici de Otelul , spune-mi si mie ce a jucat la Timisoara...??? , ... daca nu stii , suna un prieten , intreaba publicul , sau dupa eliminarea raspunsurilor gresite , poti sa alegi ( chiar daca nu te ajuta logica ) intre A. NIMIC , B. Au tras de timp , sau da cu banu' ( cu o moneda , ...nu ca Stefan cu sacul )

  2. #23
    junior Valikos's Avatar
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1

    Cool

    Ceahlaul castiga ca a castigat tot timpul cu otelul acasa
    Stati linistiti suporteri ai ceahlaului .... nu va agitati ---




    Auzi aia care vorbesc de aranjamente ..... ce va e ciuda sau ce se intampla .... asta e .... si echipele voastre au facut ... chiar mai multe si pe mai multi bani ...
    asa ca shhhhhhh
    VALIKOS

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    Valikos..stai jos 4 ! , ...unii vor sa vada fotbal atunci cand se uita la un meci , daca tu vrei teatru sau ai chef de " folcloristele " lu' Stefan ( sau alte activitati deochiate , ...daca tot ti-ai pus partea dorsala la bataie , incearca pisti Prut , aia deabea va asteapta ..va si pupa ),te priveste... nu trebuie sa fim de acord cu asta...revenind la meci, sper sa bata Otelul , desi e aproape imposibil , prietenii stiu de ce !

  4. #25
    junior Valikos's Avatar
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    Auzi colegu' ala mov nu am zis ca vreau sa vad teatru sau alte chestii ,... nu e vina mea ca l-au prins pe stefan .. ca a fost mai distrat si nu a stiut sa acopere ... si mie imi place sa vad fotbal ... si aici unde sant vad destul .... si sper ca atunci cand o sa vin acasa sa vad si acasa fotbal cum vad aici ... si ce ai cu moldoveni ma rasistule .... vezi de camasa ta .... musca din painea ta ... nu te mai lua de altii ... si inca ceva prieteni stiu de ce ... tu chiar ma faci sa rad ... cantareste inainte sa arunci ...
    VALIKOS

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    Daca zici ca vezi fotbal pe unde esti , fa si tu o comparatie cu ce se intampla acasa la tine...sau invata-l tu pe Stefan sa ascunda gunoiul sub presh , dar ar fi tot degeaba , chiar daca nu se vede...pute... si danful asta se simte pana-n vest ... pentru ca nu-mi plac astfel de " odorizante ", inseamna ca sant rasist ? Da recunosc ca sant imporiva tuturor aranjamentelor , indiferent cine le face ,... vreau sa vad fotbal de calitate practicat in Ro . , vreau sa vad cat mai multe echipe bune ,( jucand cinstit ), un campionat tare , in urma caruia sa "scoatem din nou capul" in Cupele Europene , nu doar sa facem figuratie.... s-audi ?

  6. #27
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Valikos am fost la meciuri la Piatra Neamt in ultimii 2 ani. Ne-ati batut. Dar doar pentru ca au vrut albitrii. Acum 2 ani un penalty si un gol pe care l-a vazut numai tusierul. Mingea a fost la 30 de cm de poarta. Sezonul trecut ne-ati batut frumos. Dar iti mai aduci aminte inainte sa marcheze Ceahlaul cate ocazii a avut Otelul? Sau mai bine spus de cate ori s-au anulat contraatacuri pe motiv de offsaid? Te pup dulce si mai vb. dupa meci. Intr-un post anterior am spus ca scorul va fi 3-1 ptr. noi. Mai vb dupa meci. Si mai bine iti spun sa te duci la pescuit, caci pe teren va juca numai Otelul.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  7. #28
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    [QUOTE=DD-Viola Daca tot zici de Otelul , spune-mi si mie ce a jucat la Timisoara...??? , )[/QUOTE]

    Da cea jucat Timishoara cu Steaua ??? Mai bine ai tace DD-Viola !Otzelul cum a jucat cum na jucat tot shia luat un punct asha din gresheala cum shia luat shi rapidu la galati 3 puncte dupa un meci asemanator !


    Ceahlau -Otzelu minutu 36 scor 0-0

  8. #29
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Bravo Otzelul !Felicitari

  9. #30
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    oleeeeeeee excelent rezultat
    bv Ceahlaul
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  10. #31
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    bravo otelarilor!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  11. #32
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    am ciuda pe otelul treb sa castige Ceahlaul in meciul asta clar ...
    dar arbitrul nu l`a lasat pe Stefan sa stranga cele 3 puncte ... ata ete ..
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  12. #33
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    ADelPiero ciuda pe Otzelul de ce ?????? Ca va batut la Galatzi shi va stricat renumele de spaima deplasarilor ???? Se mai intampla shi la echipe mai mari !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •