View Poll Results: Pronostic

Voters
60. You may not vote on this poll
  • 1

    26 43.33%
  • X

    11 18.33%
  • 2

    23 38.33%
Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 332

Thread: Etapa 24: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Etapa 24: Poli Timisoara - Universitatea Craiova

    Etapa 24: Poli Timisoara - Universitatea Craiova.
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

  2. #2
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Deschid eu "balul": 1x.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Cu tot respectul pe care il am pentru Timisoara, Stiinta e intr-o forma mult prea buna ca sa pot spune orice altceva inafara de un 2, mare si clar.

    Hai Craiova!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

  4. #4
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    In momentul asta ambele echipe sunt optimiste datorita rezultateor obtinute de fiecare in ultimele etape.
    Pronosticul meu este bineinteles 1.

    HAI POLI!

    Zi cu soare,fara soare,
    Noi la Poli toti venim,
    Sa vedem meciul cel mare
    Vocile sa le unim
    ........

  5. #5
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    si eu cred ca poli va castiga... dar din nou ne vor da emotii si vor castiga pe final
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  6. #6
    Blue-lion U1's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    63
    Reputatie
    1
    Meci de 1X2. Craiova va cistiga totusi acest meci pentru ca este mai in forma decit Poli si pentru ca are mai multa nevoie de aceste 3 puncte.
    Deci 2.
    [B][COLOR="Navy"]U.CRAIOVA, nascuta sa fie campioana.[/COLOR][/B]

  7. #7
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    bate Poli 2-1!
    ugtm

  8. #8
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    bate craiova!mergem decat la victorie!e intr-o forma foarte buna si nu asteptam decat visctoria!
    HAI CRAIOVA!!!
    STIINTA IS THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #9
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Banatenilor, sa nu va imaginati ca anul asta va mai dam vreun punct. Doar nu sintem de la crucea rosie. Anul trecut a fost o situatie speciala, v-am inteles si v-am ajutat. De data asta datele problemei sint cu totul altele asa ca mergem doar la victorie.
    Scor: 1-3

  10. #10
    100% OLTEAN
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Danemarca
    Posts
    29
    Reputatie
    1
    nu conteazå ce se va intimpla cå banatenii vor cinta oricum ...asa ca voi cinta si eu la 0-3 ...hai Stiinta.....suntem mai buni...

  11. #11
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    eu vreau sa bata Poli ... dar Craiova... se vede ca ii mai buna
    deci X
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  12. #12
    senior tudor's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Timisoara, Banat, Europa
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    Craiova e mai in forma, ziceti ? Hmmmmm. Craiova a scos in retur 13 puncte, Poli a scos 14 puncte ! Craiova e la "0" la adevar, Poli la "+1". Ambele o sa se chinuie sa invinga. Cel mai bun sa castige. Evident, sper (si cred) ca Poli.

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu vorbim de puncte ...vorbim de ceea ce au aratat cele doua echipe ca joc si forma in ultimele patru cinci etape... se vede si din avion ca Universitatatea joaca altceva si este intr-o forma mai buna decat Timisoara...

  14. #14
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Total, de acord, Edmond - desi chiar la puncte, Craiova a luat 9 in ultimele 4 etape, iar Poli doar 5.
    Si toate astea din cauza antrenorului...nu ca Panduru nu si-ar face treaba, dar Rednic are o cu totul alta clasa..asta o sa faca diferenta.
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.

  15. #15
    junior Marcu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    Meci tare, Timisoara trebuie sa faca uitat rezultatul cu Steaua. Dupa parerea mea, Oltenii vor pleca cu un punct.

  16. #16
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AchtungBaby
    Craiova a luat 9 in ultimele 4 etape, iar Poli doar 5.
    Bey Bono, cu ce echipe a jucat Craiova (Brasov, Rapidul in deriva si Petrolul, singura cat de cat a fost Dinamo) shi cu ce echipe a jucat Poli (Steaua - cea mai in forma din Rom, Natzional - de asemenea in forma, Otzelul - pe care nici voi n-atzi putut sa-i batetzi, singura echipa slaba cu care am jucat a fost Bacaul)?
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  17. #17
    TIM
    Guest
    Quote Originally Posted by AchtungBaby
    Total, de acord, Edmond - desi chiar la puncte, Craiova a luat 9 in ultimele 4 etape, iar Poli doar 5.
    Si toate astea din cauza antrenorului...nu ca Panduru nu si-ar face treaba, dar Rednic are o cu totul alta clasa..asta o sa faca diferenta.
    Panduru l-a invins pe marele antrenor Rednic si in tur Poli-Rapid 1-0

  18. #18
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Sincer?E meci de 1X2!Poate cu un plus pt Craiova care incepe sa arate a echipa!Doar faptul ca meciul se disputa la Timisoara mai echilibreaza disputa!Panduru a blocat 6 jucatori ai Bacaului cu 3 jucatori!Acum va trebui sa atace,ceea ce nu-i prea convine!Va fi un meci interesant!
    PS Grobari,iti place semnatura?
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  19. #19
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Intr-adevar, meci de 1X2. Craiova vine dupa rezultate bune indiferent de ce echipe a intalnit si au moralul ridicat. Acesta e stilul oltenilor. De cealalta parte polistii joaca in functie de orarul de la Lepa Brena. Deci, cum am mai spus-o dar vad ca a disparut mesajul, daca Poli joaca asa cum a facut-o cu Rapidul (cu Rednic pe banca) sau ca in groapa cainilor unde numai fratele Burloiu i-a salvat pe dinamovisti Craiova nu ia nici un punct. Daca joaca cum a facut-o cu Steaua in retur sau cu Farul, Bacaul etc in tur, pleaca oltenii cu toate cele 3 puncte.
    Macar daca tot le ia pe toate sa prinda vreo cupa si sa mearga mai departe in Europa ca bucurestenele.
    Dar eu sper ca Buia si ceilalti vor fi sobri saptamana asta si vom ataca locul trei in tentativa "salvarii de la retrogradare". Ce ma poate enerva obiectivul asta.

  20. #20
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AchtungBaby
    Total, de acord, Edmond - desi chiar la puncte, Craiova a luat 9 in ultimele 4 etape, iar Poli doar 5.
    Si toate astea din cauza antrenorului...nu ca Panduru nu si-ar face treaba, dar Rednic are o cu totul alta clasa..asta o sa faca diferenta.
    Hei, The Edge, nu numai ca Panduru l-a invins pe Rednic in tur cum a spus-o si TIM, dar Rapidul la ora aia nu avea lotul cu nimic mai prejos ca cel al Craiovei de acum. Nu te hazarda in a da calificative, ca Panduru are in fatza un mare viitor ca antrenor. Pacat ca uneori ii merge gura fara cap mai ales cand vede ziaristi in fatza ochilor, dar cu varsta poate se va astampara.

  21. #21
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Asta da meci tare... Abia astept sa vad ce se umfla in pene supoerterii echipei care va castiga , sper sa curga cu mesaje
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •