View Poll Results: Cand credeti ca apare TELESPORT?

Voters
93. You may not vote on this poll
  • NU

    3 3.23%
  • NU, totul s-a sfarsit ;-(

    7 7.53%
  • Yao Ming (Houston Rockets) 13.5 ppg | 8.4 rpg | 1.6 apg

    2 2.15%
  • Amare Stoudemire (Phoenix Suns) 13.4 ppg | 9.0 rpg | sub 1.0 apg

    4 4.30%
  • Dajuan Wagner (Cleveland Cavaliers) 13.4 ppg | sub 2.3 rpg | 2.8 apg

    0 0%
  • Drew Gooden (Orlando Magic) 12.6 ppg | 6.6 rpg | 1.2 apg

    0 0%
  • Gordan Giricek (Orlando Magic) 12.4 ppg | 2.9 rpg | 1.7 apg

    0 0%
  • Nene Hilario (Denver Nuggets) 10.4 ppg | 6.2 rpg | 1.8 apg

    0 0%
  • Mircea Sandu

    6 6.45%
  • Gica Popescu

    1 1.08%
  • Iulian Filipescu

    0 0%
  • Mitica Dragomir

    15 16.13%
  • Giovanni Becali

    1 1.08%
  • Boloni

    4 4.30%
  • Dinu

    1 1.08%
  • Jenei

    1 1.08%
  • Lucescu

    8 8.60%
  • nu

    11 11.83%
  • normal, adică prost

    5 5.38%
  • execrabil

    1 1.08%
  • Nu

    3 3.23%
  • Nu

    9 9.68%
  • Nu stiu

    1 1.08%
  • Norvegia

    1 1.08%
  • Bosnia

    3 3.23%
  • Mitică, Nasul & Micki Șpagă

    3 3.23%
  • inceperea finalelor

    0 0%
  • la sfantu ashteapta

    3 3.23%
Results 1 to 11 of 11

Thread: CAND TELESPORT??????

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    CAND TELESPORT??????

    SUNT CHINUIT pur shi simplu....ma uit me nba.com..sa aflu comentarii rezultate..am jucat jocurile de la inceput..acum joc nba live 2003..in fine VREAU SA AFLU ...CAND APARE TELESPORT??????stiu ca ssuna a clisheu
    da VREAU SI IO SA VAD MECIURI INTREGI GOD DAMN IT!!!! :x
    AirCanada

  2. #2
    senior Baccardi's Avatar
    Join Date
    Feb 2003
    Location
    NYC
    Posts
    200
    Reputatie
    1
    chiar dc vine telesportu n-o sa-l vezi pe vinsanity, ca nu prinde playoffu. Nici io nu l-am vazut decat in all star, unde a ajuns nemeritat. n-au televizat nici un meci a lu raptors, sa fie oare mare dragoste americano- canadiana?
    Ma intreb dc mai rezista toronto in NBA, auzeam ca vor sa mute echipa in america sa scape de orice relatie cu canadienii.
    Oricum VC ar face bine sa o intinda de acolo ca sta pe nisipuri miscatoare.
    Going arround the world!!!! Asia, Europe and America are down, Africa and Australia are left.

  3. #3
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Acum vreo 2 ani..cand trnsmitea tvr2 in direct..numai pe Toronto Raptors i-am vazut. Duminica de duminica..meciuri cu Toronto. A fost..acel sezon fantastic pt. ei..cand au ajuns in semifinalele vestului.

    M-am uitat pe o agenda unde tineam statisticile : 9 meciuri in direct cu Raptors intr-un singur sezon.

    Telesportul...a aparut deja. Pana la inceperea play-off-ului o sa il avem. Asa sper.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  4. #4
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Baccardi
    chiar dc vine telesportu n-o sa-l vezi pe vinsanity, ca nu prinde playoffu. Nici io nu l-am vazut decat in all star, unde a ajuns nemeritat. n-au televizat nici un meci a lu raptors, sa fie oare mare dragoste americano- canadiana?
    Ma intreb dc mai rezista toronto in NBA, auzeam ca vor sa mute echipa in america sa scape de orice relatie cu canadienii.
    Oricum VC ar face bine sa o intinda de acolo ca sta pe nisipuri miscatoare.
    Baccardi, de unde naiba ai mai scos-o si pe asta tata?

    De la cine ai auzit ca vor sa mute echipa in USA? Si dece ma rog ar muta echipa, doar ca au avut un sezon nefast? Asa o prostie nu am mai auzit de mult. Spui ca nu ai vazut nici un meci al lui Raptors anul asta. Crede-ma eu le-am vazut aproape pe toate, multe din ele live, si pot sa-ti spun sigur ca echipa nu va fi mutata in USA.
    In primul rand echipa se claseaza pe locul 6 in NBA ca medie de spectatori (19020) si asta intr-un sezon in care se vor clasa probabil pe al 4-lea loc din coada la puncte.
    In al doilea rand sa nu uitam ca VC a declarat oficial ca-i place orasul si ca nu vrea sa plece de aici. Daca ar fi vrut sa plece ar fi facut-o acum un an cand i-a expirat contractul.

  5. #5
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Pentru mai multe informatii accesati www.telesport.ro...

    Ma intreb cand vor pune pe grila de programe canalul Telesport? Asta e a doua problema!

  6. #6
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    78
    Reputatie
    1
    Telesport-ul a inceput deja emisia, pt mai multe informatii despre acest canal vizitati
    http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&postid=139474#post139474

  7. #7
    sport legend mishu's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Central Europe
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    telesport a început emisia de probă...
    Potrivit ultimelor informații, va emite pentru toată lumea de paști... doar pentru societățile de cablu cu care au semnat contract...
    "Unii oameni vor. Altii isi doresc. [B]Altii fac.[/B]" - Michael Jordan

  8. #8
    senior Baccardi's Avatar
    Join Date
    Feb 2003
    Location
    NYC
    Posts
    200
    Reputatie
    1
    De la cine ai auzit ca vor sa mute echipa in USA? Si dece ma rog ar muta echipa, doar ca au avut un sezon nefast? Asa o prostie nu am mai auzit de mult. Spui ca nu ai vazut nici un meci al lui Raptors anul asta. Crede-ma eu le-am vazut aproape pe toate, multe din ele live, si pot sa-ti spun sigur ca echipa nu va fi mutata in USA.
    K, fiule hai s-o luam strategic:

    1. Io n-am zis ca muta echipa pentru ca au avut un sezon slab!!!!!! ci din alte motive, mai degraba politice. NBA-ul a fost si este liga americana nu Nord-americana in conceptia tuturor. dc eshti la curent cu ultimele evenimente, cica s-ar fi gasit un comentator sportiv canadian( de hockey parca) sa critice live pe TV intr-o emisiune de sport atacul american din IRAQ(probabil canadian de origine franceza ), eh de aici se pare ca s-au cam racit relatiile americano-canadiene in sport, s-au huiduit imnuri la meciurile de hockey in special, si de o parte si de alta. Oricum hockeyul nu poate fi atins pt ca majoritatea fanilor sunt canadieni, si oricum este un sport inventat de canadieni daca nu ma insel, (e foarte posibil sa ma insel), oricum are mai multa po****ritate in canada decat in USA. in baschet Toronto e singura echipa care mai rezista, asa decimata cum e, oricum faptu ca de la a juca o semifinala de NBA acum 2 ani ( aprope castigand-o) la a ajunge undeva in coada clasamentului intr-un timp relativ scurt, ridica multe semne de intrebare.

    2. ai vazut toate meciurile lui Raptors pentru simplu fapt ca ......locuieshti in Toronto,
    PS: si eu am vazut toate meciurile lu Cleveland de exemplu, e logic

    Ma refeream la National TV Broadcasting!!!!!!!!, asta conteaza unde vede tot poporu, toata natiunea, nu doar anumite zone.

    in concluzie ceea ce am afirmat a fost doar o speculatie, si io zic sa nu iei asa foc pentru ca te-am atins in orgoliul tau de "Toronto citizen". apropos speculatia asta a aparut imediat dupa scandalu cu comentatoru canadian, deci probabil ca a fost o afirmatie facuta la cald in ziare.

    PS: cica VC si-ar fi luat adio de la baschet pe vreo inca 2-3 luni, s-a accidentat din nou aseara, ca sa te incurajez putin, as mai adauga eu ca si-a luat adio si de la promitatoarea cariera pe care ar fi putut-o avea in NBA.

    Oricum am mai zis si o s-o mai zic : Don't take it so personal , It's just a forum

    Baccardi Silver with a drop of Tanita Liquer, cunoscatorii stii de ce!!!
    Going arround the world!!!! Asia, Europe and America are down, Africa and Australia are left.

  9. #9
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    In privinta motivelor politice si a huiduielilor la meciurile de hochei ai dreptate, lucrurile nu stau chiar pe roze. Tin minte ca anul trecut in sezonul regulat de hochei la un meci NYI - TOR, imnul canadian a fost huiduit de cei din Long Island. Anul asta au urmat cateva meciuri unde imnul american a fost huiduit la Montreal de cateva ori. Nu mai tin minte cu cine jucau cei din Montreal.

    Chestia cu comentatorul de hochei care a criticat ceea ce se intapla in Iraq n-am stiut-o, dar stiind cat de mult ii au canadienii la suflet pe americani nu ma mira.

    Cat despre VC ai dreptate, s-a accidentat duminica seara si am auzit ca nu va mai intra in teren pana la sfarsitul sezonului. Oricum, cu sau fara el tot rahatul praf l-ar fi facut. In ceea ce priveste cariera lui sa nu te mire daca nu va ajunge nimic de el daca va continua sa se "accidenteze" la fel de des ca pana acum.

  10. #10
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Telesportula cazut. Se va face SportTV, o televiziune 100% a lui Prigoana, patronul RealitateaTV.

  11. #11
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    No Telesport? :o
    Si SportTV de cand va incepe emisia? :?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •