View Poll Results: Cine va promova direct din Seria I ?

Voters
72. You may not vote on this poll
  • Venus

    2 2.78%
  • Dinamo

    10 13.89%
  • Rapid

    57 79.17%
  • FC. National

    3 4.17%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 49

Thread: Candidatele la promovare - seria I

  1. #22
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Inter nu iti fa griji nici la oradea gazonu nu e chiar "Masa be biliard" si totusi cred ca ceo de la f.c.bihor sunt obisnuiti cu gazoanele din div B asa ca nu ar fi un mare dezavantaj.
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #23
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    necazul e altul. Nu vaeti avea probleme cu acomodarea dar nici ceahlaul nu va avea probleme la voi de vreme ce si terenul lor aduce cu un lac pe care bate vantul. Oricum cred ca ati prefera sa promovati din cauza ca sunteti mai buni nu din cauza ca mingea a sarit norocos la o faza... Bafta la baraj

  3. #24
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Si eu sper la fel sii inca ceva Ceahlaul nu e la baraj, din pacate
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  4. #25
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Adrian,te contrazic!Gazonul de la Oradea e inca intre cele mai bune din tara!Inainte de 89 era mai bun decat cel din Ghencea la ora respectiva(care era considerat cel mai bun).Din pacate am auzit ca va fi o tragere la sorti aranjata si vom juca cu AEK-ul! :x Asta e ceva mai rau pt ca ne vor "face" la fazele fixe .Nu-i nimic,speram in continuare!

  5. #26
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    ad3an, noi timisorenii dorim sa vedem Bihorul in A ca sa fie cat mai multe echipe din vest in prima divizie. Se pare ca tu esti orbit de o vendeta. Ce s-a intamplat? Proful de la Fac din Timisoara te-a picat si in septembrie?

  6. #27
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Deep Purple pt mine nu a venit septembrie inca daca ma intelgi sunt anu I da nici o problema probabil o sa ma pice maine P ,si poate voi doriti sa vedeti bihoru in A pt a fi mai multe echipe din vest dar noi dorim sa vedem in A pe UTA., la unele meciuri ale bihorului se scanda "MESAJ DE LA ARAD PT CURVA DINN BANAT SA SE AUDA IN TOATA TARA M**E AEK TIMISOARA"
    Oricum nu conteaza daca ne int in A sau la baraj conteaza sa ne intalnim si cont ca pe stadioane sa fie o atmosfera superba ca si la meciurile cu UTA.
    ORIKUM NE VEDEM LA MECIUL DE BARAJ A LUI POLI DE LA TM OKK
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #28
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Adriane, cu "mesajul" ala mai lamurit cit esti de matur dar si de civilizatia care este la Oradea. Vad ca ramineti "sclavii" capitalei si nu ati inteles nimic din fair play si din acea civilizatie pe care o tot trimbitezi atita. no

    Hai Poli! Hai Timisoara! Hai Banatul!

  8. #29
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Sclavii capitalei sunteti voi,cei cu echipa din Bucuresti!Infratiti cu rapizii....In cazul in care vom juca cu voi,mesajul va fi putin diferit ca si continut,adica va incepe cu:"Un mesaj de la Bihor/Pt curva tuturor.."

  9. #30
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    dejeaba va chinuiti tot Dragomir promoveaza cine vine cu bani mai multi.
    anti Dinamo, anti oier

  10. #31
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Bihoru sclavi capitalei,Timisoreanule hai nu te supara,dar la cate meciuri am fost la TM la toate se scandau DInamo M**E DINAMO si Chetsia cu UTA, da nu inteleg de ce noi suntem sclavi capitalei,pai noi suntem infratiti cu Campionii,pe stadionul Municipal isi joaca meciurile Fulgeru Bragadiru,pai nu prea cred si inca ceva,daca noi suntem sclavi capitalei atunci voi sunteti "Cosul de gunoi" al capitalei

    Ne vedem la meci si daca o fi si daca nu o fi cu bihoru!!!

    yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  11. #32
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Adriane,ce faci daca joaca si Oradea acasa in aceeasi zi?Mergi tot la Poli?Pai tu esti fan Poli?

    Oricum daca vii,da-mi un PM sa ne intalnim cumva la meci.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  12. #33
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Am avut destui colegi din Oradea in Timisoara si pareau mult mai normali ca cei de pe acest forum. Sper ca lumea buna din Oradea nu-si pierde vremea pe acest forum.
    BTW, noi vrem si UTA sa revina in A. Ne sustinem ideia ca vestul a fost centrul fotbalului in Romania pana sa apara comunismul si e cazul sa redevina macar jumate din ce a fost. Voi in schimb cred ca de frustrare vreti sa pice careva. Poli e echipa studenteasca, deci nu avea cum sa se mentina in Divizia A postrevolutionara. Hai sa nu intram iar in detalii, cine poate si vrea intelege.

  13. #34
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by deep purple
    Poli e echipa studenteasca, deci nu avea cum sa se mentina in Divizia A postrevolutionara.
    Nu prea sunt de acord cu tine deep purple. Si Universitatea Craiova este tot echipa "studenteasca" si vad ca s-au mentinut in A dupa revolutie. Ca si ei si Universitatea Cluj si Sportul Studentesc au fost in A ani buni dupa revolutie. Pe urma in cazul Sportului vad ca au promovat din nou acum 2 ani ca sa retrogradeze din nou anul asta. Deci eu zic ca se poate ca si echipele "studentesti" sa revina in A daca ar avea investitori calumea.

  14. #35
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Dragul meu,tu n-ai de unde stii dedesubturile tocmai de acolo.Nu mai este interes pt fostele echipe studentesti,acum sunt la moda echipele departamentale ca inainte de '89.Dovada ca U Cluj e unde e,Sportul la fel,Craiova nu mai reprezinta nimic demult,iar Fulgerul tau mult iubit e deocamdata singura reprezentanta a vestului din divizia A si care are cat de cat sanse sa nu faca Ardealul de rusine.Poate si Oradea,dar nu cred ca promoveaza.Acolo sunt alte interese de ani buni.Daca dorea Vizer promovare ar fi facut-o demult.Singura certitudine e Apulum care sper sa faca o figura frumoasa.Bravo baieti si bravo Sunda!
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  15. #36
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Chestia cu poli echipa stuenteasca cam e adevarata la poli la meci merg o gramada de studenti dar nu stiu daca Univ Politehnica din Tm are vre-o contributie financiara la acesta echipa

    In fine ne vedem Sambata pe stadion incepand cu ora 18.00

    POLI-n A(Ca sa ne intalnim)
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  16. #37
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Eu stau de obicei in dreapta tribunei oficiale.Tu unde stai?Oricum voi fi acolo cu mult inainte de 18.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  17. #38
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Eu stau fie in tribuna II fie la in st trib Oficiale,dar cred ca o sa fie imposibil sa ne int acolo.mai vb noi
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  18. #39
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    97SiR, inainte de revolutie era mare vrajeala sa faci o facultate pe gratis si astfel ca jucatorii alegeau aceste echipe. Azi banu masoara iar inainte echipele studentesti nu ofereau prea multe pe partea pecuniara. E chiar asa de greu? Nu aveau un la baza o companie producatoare de bani, aveau doar sponsori, daca aveau. Universitatea din Craiova nu prea mai are multe paie cu echipa de fotbal. Tu crezi ca Njock se transfera la ei atras de posibilitatea unei diplome?
    Prin echipa studenteasca eu inteleg o echipa a studentilor nu a jucatorilor profesionisti. Da-mi exemplu de asa ceva in Divizia A.

  19. #40
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Vreau si eu un exemplu di divizia A,B,C,D............ nu cred ca o sa gasiti
    Oricum
    Maine la GALATI
    FORZA BIHORUUUU>>>>>>>>
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #41
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Bihoru nu mai e la baraj maaaa
    e in aAAAAAAAAAA
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  21. #42
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Ole,Ola,a intrat Bihoru'-n A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Super !!!!!!!!!!!Nu pot spune nimic,sunt intr-un i-cafe de langa primarie si ma pregatesc sa sarbatoresc promovarea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ole ole,multumim Bihorule!!!!!!!!!!!!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •