Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 76 of 76

Thread: Finala cupei Romaniei este aranjata

  1. #64
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Foarte destepti cei care au realizat acest scenariu. Stie numai un arbitru de 'B' si prietenul sau Klaus. Spuneti cine sunt cei vinovati, ii dam la PNA si curatim fotbalul romanesc. Asta daca totul nu este decat o scorneala. Tare mult seamana cu ceva din GSP. Acuze, acuze, acuze... Pe cand si nume reale ? Daca stiti ceva, spuneti concret, altfel taceti din gura ca puteti ajunge prin tribunale pentru calomnie ! Mare atentie, domnule Klaus ! Sau sunteti cineva care are imunitate pentru orice fel de vorbe aruncate ? Adevarul cred eu ca totul este o minciuna, nu o gluma !
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  2. #65
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Si e vreo problema daca o privim ca pe o gluma?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    Si e vreo problema daca o privim ca pe o gluma?
    Nu, daca nu se simte nimeni lezat. Dar daca vrem un fotbal curat atunci e cazul ca atunci cand stim ceva CONCRET sa anuntam pe toti si sa luam masuri.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  4. #67
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ronaldinho

    Steaua campionatul, Dinamo cupa, Rapid sau Craiova in UEFA. Nu-i asa ca e logic??? Chiar foarte logic. Dar, de gand cu politica asta, nu se stie. Dinamo a ramas inca echipa puterii. Doar nu credeti ca e cineva atat de redus incat sa-l lase pe jegul ala de Borcea sa conduca pe Dinamo. Ala e o marioneta. Lucru vizibil si de pe Marte zic eu.
    e de urmarit Procesul Etapei Martzian de pe TV Marte de duminica seara, mai ales ca o sa fie invitati arbitrii divizionari XOPH213 din Liga Marte Nord si 78AMK1f din Liga Marte Sud...oare ei isi vor da seama, chiar daca de la distanta aia, ce furt a fost ieri seara? ar trebui sa-i dea lui helesteanu o viza permanenta pe Marte, sa ne lase liberi si pe noi. Si daca i-ar acorda viza si lui Borcea, cu atat mai bine...

  5. #68
    junior Padrino's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    122
    Reputatie
    1
    Acum, dupa ce ati vazut cu totii meciul, trageti singuri concluziile de rigoare. In opinia mea, a fost un meci disputat, cu o Dinamo in forma. Credeti/ma, nu am vazut nici un blat, nici macar de tort, si nici pe arbitrul de divizia B nu l/am auzit la vreun buletin de stiri, dezvaluind nu stiu ce. Tu, Klaus, l/ai vazut?

  6. #69
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Tot ce s-a vazut a fost o creatura fara par care se pare ca intra in lumea viselor cand coboara sub nivelul marii. Cred k ar fi mai util daca ar face piscina in "Groapa". Cel putzin pentru Heleshteanu.
    ex-alpopa

  7. #70
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    La modul la care s-a jucat meciul scorul a fost prea mic, si nu cred ca se poate pune in discutzie calificarea lui Dinamo. Ca Somcherechi e imprudent in pozitzie de ultim aparator este problema lui. Ca asistentul nu vede o pasa data in spate si ridica offside la un gol valabil, e problema lui Craciunescu.
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  8. #71
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Am vazut meciu din tribune... si va zic ca nu mi s-a parut deloc curat ! Ce sa mai.. a fost un teatru prost jucat , pe fatza ! Cei din tribune mustaceau toti si ziceau la misto prtarului Argesului "Bag-o ma in poarta, nu te mai chinui ..."

    Mai cititi si alte articole de pe site-uri sau ziare
    Last edited by DJ Klaus; 22nd April 2004 at 15:12.

  9. #72
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Klaus
    Am vazut meciu din tribune... si va zic ca nu mi s-a parut deloc curat ! Ce sa mai.. a fost un teatru prost jucat , pe fatza ! Cei din tribune mustaceau toti si ziceau la misto prtarului Argesului "Bag-o ma in poarta, nu te mai chinui ..."

    Mai cititi si alte articole de pe site-uri sau ziare

    Probabil ca mustacea prietenul tau arbitrul din B cel cu “bomba” care face “fsssss”. Eu n-am vazut pe nimeni mustacind si zicand ceea ce spui, poate si din cauza ca eram inconjurat de oameni fara mustatza .
    N-am auzit pe nimeni pe stadion sa aiba vreun dubiu la fazele incriminate aici de cei care admira zoom-uri si analizeaza pozitii firesti sau nefiresti cu ideea preconceputa de a gasi motiv de aranjamente si blaturi la meciurile noastre.

    Eu am citit GSp azi si, paradoxal pentru un ziar care ne e ostil, n–am gasit acuzele astea decat in declaratiile adversarilor de ieri (firesc, si Steaua a contestat la “cald” arbitrajul din meciul direct). Comentariile sunt normale, Helesteanu e notat cu 7.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  10. #73
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Si apropo, de golul nostru anulat pentru un offside imaginar vad ca nu zice nimeni nimic. De ce oare? A gresit “pozitiv” cumva?
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  11. #74
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Pot sa recunosc ca daca arbitrul vroia putea sa dea galben in loc de rosu, insa Helesteanu se stie scoate foarte repede cartonasul rosu. Gazeta scrie ca eliminarea a fost corecta (ma minunez cum de sunt obiectivi). Eu raman insa la parerea ca se putea da galben sa nu se strice echilibrul.

    Penalty-ul insa a fost mai clar. Fundasul (nu mai stiu cine era) a intrat chiar cu talpa pe gamba lui Niculescu. Contact clar. Penalty indiscutabil mai ales ca Niculescu era la minge si o controla.

    Golul anulat a fost perfect valabil pentru ca pasa de la Grigorie a fost inapoi iar despre offside la Grigorie nici nu se pune problema.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  12. #75
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    la pauza se stabilste tot
    multă lume... PUŢINI OAMENI

  13. #76
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Steaua va lua campionatul si Cupa, OTELUL GALATI, in meciurile din ultimile etape Dinamo nu a mai aratat cine stie ce fotbal. Castiga numai pe final. Otelul are un moment bun si sper sa se mentina pana dupa ce va castiga Cupa. Finala Dinamo - Otelul 0 - 2 (0 - 0)
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •