Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 198

Thread: Britanicii asociaza tiganii cu imaginea Romaniei

  1. #85
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    UltraSlayer, tu reprezinti partea aia a umanitatii care nu a reusit sa iasa inca din grote.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #86
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    dupa cum spuneam, gerontofilului sado-maso chiar ii plac

    din pacate din cauza acestor mizerii si aici ma refer inclusiv la cele 2 erori genetice, sufera sute de mii de romani plecati in strainate sa munceasca cinstit .

  3. #87
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Tare gibonu, cand indrazneste cineva sa nu-i impartaseasca elucubratiile, incepe sa arunce cu laturile lui de rrroman verde.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #88
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    ulatraslayer, daca asta ai inteles tu, te las sa te simti bine

  5. #89
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    daca asta ai inteles tu, te las sa te simti bine
    El nu se simte bine decat dupa ce-i fac ,,baietii" electrosocuri...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #90
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Tare gibonu, cand indrazneste cineva sa nu-i impartaseasca elucubratiile, incepe sa arunce cu laturile lui de rrroman verde.
    cine babuinu ******* de copil facut in eprubeta a inceput cu jignirile ba poponar belit in anus cu ocluzie intestinala ?

    din pacate cele 2 specimene reprezinte perfect portretul "minoritarului" care cere celorlati din jur sa fie toleranti dar pe de cealalta parte ei spurca si fac ca toti dracii daca indrazneste cineva sa le spuna verde in fata.... de unde acest dublu standard stimate fatza de cheag de sange menstrual ?

  7. #91
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Maaaaaaaaammmmmmmmmaaaaaaaaaaa, si-a dat drumu' la vocabular rromanul verde.
    Cum ramane cu asta mai gibon mincinos:
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post

    tuciuriu are ignore de la mine, asta sa stie sa nu se mai strofoace cu replicile lui inteligente....
    Asta dovedeste (asa cum banuiam) ca tu nu vorbesti despre onoare decat din auzite.

    P.S. Poate ca un moderator ar trebui sa vina sa faca putina curatenie dupa gibonu' asta isteric.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #92
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    si ne mai plangem ca ne fac altii tigani

  9. #93
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by moty View Post
    si ne mai plangem ca ne fac altii tigani
    Pai nu vezi ca unii care se prezinta drept romani verzi se exprima ca la poalele Taj Mahalului.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Tyler....esti penibil

  11. #95
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    eu n-am facut decat sa raspund la jignirile primatelor, si pentru ca nu-mi place sa fiu jignit de niste zabalosi cu iq negativ le raspund cu aceleasi arme . Oricum ai drepate acesti rahati cu girofar merita cel mult o flegma in lehamite, nimic mai mult.

  12. #96
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    mihai_alex, eu ti-am mai zis tie ca esti prost, acum am descoperit ca esti si prost si ipocrit. Pe de-o parte ,,inciti prin link-uri la cultura", pe de alta parte spui despre o intreaga etnie ca ,,i-as extermina aproape fara nici un regret", ceea ce dovedete ca n-ai inteles nimic din cultura. Te rog mult sa nu te mai bagi in seama cu mine, eu am incercat sa te ignor pentru ca pur si simplu mi-e sila de tine.

    P.S. Nu ma mira ca te simti solidar cu unu' care tortureaza gramatica, dovedind ca faci parte din aceesi ,,familie culturala".
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #97
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    hahahaha ce jenant este acest tigan parazit spungiform , mai devreme era mai inversunat ca uraganul Katrina acum deja a inceput sa se milogeasca in pur stilu-i caracteristic de cercetor prin metrouri =)))))

    acum stim cu totii de ce-l deranjeaza atat de multe pe saracu tigan si de ce este mereu prezent pe topicurile de gen...saracutzul belingher obosit shi tuberculos nu face decat sa-si apere etnia =))))))

  14. #98
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ulatraslayer
    eu n-am facut decat sa raspund la jignirile primatelor
    tu ai incercat sa raspunzi jignirilor?! probabil oamenii care judeca macar catusi de putin reprezinta o jignire pentru tine..
    ia uite primul meu mesaj
    Quote Originally Posted by cinebelu
    voi ati vazut si descrierile, respectiv comentariile tipului cu mustata stramba si la adresa celorlalte natiuni?? sau ati aruncat macar o privire pe www.virginmedia.com la prezentarea echipelor?? ..mai aveau putin si-ti cantau YMCA de Village People.

    ...dupa cum sunt imbracati si in ce fel prezinta echipele, cu siguranta e facuta la misto, ca pentru niste gay. si cine pune botu la asa ceva? o groaza de romani ca Ulatraslayer, dupa ce un handicapat de la gsp descoperise linkul pe blogul lui Sendre si s-a gandit sa faca repede un articol
    si raspunsul tau, in slangul care te caracterizeaza
    Quote Originally Posted by UltraSlayer View Post
    ba cretinule absolut toate celalate tari au fost reprezentate de monumente si cladiri reprezentative iar Romania este singura tara reprezentata de persoane, respectiv tigani, wnu se poate vorbii de pamflet deoarce Romania este singura tara tratata in acest fel.

    Orice gluma are o limita. Daca punea la francezi in spate o poza cu niste africani care veneau pe vapoare de exemplu sau la olandezi un grup de poponari crezi ca le trimiteau scrisori de felicitare ?

    taci in p**a mea din gura ca esti vai **** m**** .....

    tu reprezinti exact modelul acelui roman care a iesit in ultima vreme din ce in ce mai mult din Romania si caruia ii datoram imaginea pe care ne-o atribuie strainii, de faci culmea!, tot tu spume
    Last edited by cinebelu; 6th June 2008 at 16:22.

  15. #99
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Mai oxiurule, mie mi-e sila de indivizi care se cred ,,d-zeu" si vor sa-i omoare pe altii doar ptr ca asa ,,vor muschii lor". Mi-e sila de prostia agresiva si fudula, de analfabetii cu pretentii, de nationalistii cu ochelari de cal si suflet de hiena . Acum ai aflat de ce sunt mereu pe topicurile de tipul celui deschis de tine.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #100
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    reciteste topicul de la cap la coada si uita-te cine a inceput cu jignirile bai putzopalmistule gerontofil...

  17. #101
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    MAcum ai aflat de ce sunt mereu pe topicurile de tipul celui deschis de tine.
    Eu cred ca esti pe topicurile deschise de el si ca sa-ti bati joc de el, ca e prea prost sa scape nepedepsit

  18. #102
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    mihai_alex, eu ti-am mai zis tie ca esti prost, acum am descoperit ca esti si prost si ipocrit. Pe de-o parte ,,inciti prin link-uri la cultura", pe de alta parte spui despre o intreaga etnie ca ,,i-as extermina aproape fara nici un regret", ceea ce dovedete ca n-ai inteles nimic din cultura. Te rog mult sa nu te mai bagi in seama cu mine, eu am incercat sa te ignor pentru ca pur si simplu mi-e sila de tine.

    P.S. Nu ma mira ca te simti solidar cu unu' care tortureaza gramatica, dovedind ca faci parte din aceesi ,,familie culturala".
    Nu tin minte sa te fi bagat vreodata in seama , dovada ca esti cretin si idiot.Ai o impresie mult prea buna despre tine, dar nu esti decat un rahat care nu stie sa se poarte, nu se simte bine daca nu jigneste pe cineva poate ca sa uite de viata lui jalnica, deci cine este ipocrit?
    Oamenii extermina zi de zi ecosisteme, si vietuitoare care aduc echilibru mediului ,dar cand vine vorba de un cancer care n-are nici o tangenta cu fenomenul culturii , o rasa mai paguboasa decat multe boli ,nu facem nimic , ii lasam sa se intinda si sa infecteze tot ce tine de identitatea noastra, de istoria noastra si de reputatia noastra.
    Cum ti-am mai zis tyler,esti penibil!

  19. #103
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    cinebelu, UltraSlayer reprezinta tipul ideal al nationalismului de mahala. Tu nu vezi cine apara nationalismul in Romania actuala? Gigi si Vadim, adica cei care si-au facut din injuratura limbaj si din circ model comportamental. Nationalismul si mahalaua se inteleg perfect in Romania.
    UltraSlayer e analfabet, injura, dovedeste limite intelectuale ce nu trec de youtube, asta e ,,aparatorul valorilor patriei"...
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #104
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Si totusi care e problema cu clipul ala? Voi va certati ca orbii pe aici dar 90% din po****tie i-ar idolatriza pe tiganii aia auriti daca ar vedea poza si ar vrea sa fie la fel de ''shukari''. Asa ca e destul de reprezentativa poza
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  21. #105
    thatshowIroll illazio's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,602
    Reputatie
    1
    tu babuin sclofecit esti prezent pe topicurile de acest gen pt a le taia avantul celor care vor sa spuna lucrurilor pe nume, mai bagi 2-3 rahaturi lacrimogene pe care unii mai slabi de inger le inghit si astfel iar deturnezi topicul si atentia de subiect....

    tiganii fac ce au invatat mai bine, chiul, furt, scandal, reusind fara probleme sa atraga ura intregii lumi asupra romanilor. O sa ajungem sa nu mai putem fi primiti nici in triburile de bosimani din cauza lor.

    Din cauza tiganilor sufera romanii in Italia acum. Din cauza aceleiasi natii mizerabile si a numelui inventat de Soros "rom?/roma" pentru aceasta etnie mizerabila romanii sunt priviti rau de catre toti europenii. Din cauza lor trebuie sa te uiti mereu peste umar cand mergi pe strazi necirculate, cand esti in tramvai, cand scoti portofelul cu bani.

    Lasati falsa toleranta si ipocrizia. Nu va mai imbatati cu apa rece. Din copaci strambi nu iese scandura dreapta cat o fi pamantul asta. Nu mai cautati sa-i intelegeti, nu mai cautati sa gasiti scuze ca nu sunteti uniti si ca va joaca tiganii ca pe urs.

    Problema tiganilor se va rezolva cand romanii vor pune umarul si le vor da peste bot ori de cate ori indraznesc mai mult decat se cuvine si ori de cate ori nu vor sti care le este locul.

    Nu va mai lasati calcati in picioare de tigani si de romanii tiganizati ca aceste tentative ale naturi de mai sus, uitati pana unde s-a ajuns datorita politicii de discriminare pozitiva pe care acesti salbatici tuciurii o au in Romania, peste tot unde au fost tinuti la respect comportamentul este considerabil schimbat, tiganul n-are nici un Dumnezeu, stie doar de frica.
    Last edited by illazio; 6th June 2008 at 16:38.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •