Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 106 to 126 of 144

Thread: Iubitele lui Alexei

  1. #106
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    vrei noutati? pai mai bine sa nu fie, sa stea si el asezat la casa lui
    "cand aduci un stadion de oameni pana in punctul de a-si rupe traheea cantand ..atunci esti un artist adevarat. de neuitat din primul rand"
    KC :dance:

  2. #107
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Chiar credeam ca nu-mi va mai oferi nimeni noutati si eram usor trist, incepusem sa ma atasez de individ....
    Zau, si-a deschis casa de toleranta?
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #108
    DecanDeVârsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Intr-adevar nu prea sunt noutati in viata sentimentala a lui Alexei. E un thread pe care s-a asezat praful deocamdata.
    Aici sunt poze cu Totmianina cu ocazia piesei de teatru in care Yags a jucat in 2 si 3 iulie. Deci la inceputul lui iulie inca erau impreuna. Intre timp Alexei a fost in Korea, Japonia.

    Edit: Bumbescu, ai zis ca votezi Alexei la Mister patinaj si n-am vazut votul tau.
    Attached Images Attached Images
    Last edited by Tracoromana; 3rd August 2008 at 19:04.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  4. #109
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Ciudat, aveam senzatia ca am votat....oricum, am rezolvat
    Aia bruneta seamana cu Anca Parghel, el banuiesc ca e cu pitipoanca aia blonda.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  5. #110
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    hello Bumescu! da, blonda e gagica
    asteptam aparitiile tale in care sa povestesti cum fu la concert la massive . detaliaza pe threadul de concerte pretty please
    "cand aduci un stadion de oameni pana in punctul de a-si rupe traheea cantand ..atunci esti un artist adevarat. de neuitat din primul rand"
    KC :dance:

  6. 28th August 2008, 23:16
    Reason
    la cererea Flaviei

  7. #111
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    Flavia, nu se vede poza.
    Poate o aparea si tipa asta pe threadul asta, ca fiind iubita ca doar fosta partenera de pe gheata a aparut pe aici
    ce-i drept, e greu sa nu te indragostesti de alexei
    "cand aduci un stadion de oameni pana in punctul de a-si rupe traheea cantand ..atunci esti un artist adevarat. de neuitat din primul rand"
    KC :dance:

  8. #112
    DecanDeVârsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Vad ca poza de mai sus nu mai e poza. Oricum nu mai e de actualitate fiindca partenera lui yags e alta la show, iar aceasta Tatiana e partenera lui Stavinski. Ade, poti sa stergi postarea mea din 28 august?

    Un montaj cu cel mai reusit cuplu al anului. Pacat ca nu mai e un cuplu.
    http://www.youtube.com/watch?v=6MM04DZQG2w
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  9. #113
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Am sters eu, Flavia
    www.fangymnastics.com

  10. #114
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Ade, poti sa stergi postarea mea din 28 august?
    :oops: Sorry..vizitez asa rar threadul asta
    Multumesc Mihai.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  11. #115
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    in bulgaria se prinde si un post rusesc, si seara inainte de culcare cand butonam telecomanda, am dat peste un show pe acel program, se canta, iar prezentatoarea mi-a atras atentia fiindca era pe patine. nu se patina la mom cand am vazut eu, insa schimbandu-se prezentatorii destul de des, am vazut-o la microfon si pe sasha. ce sa zic, era ca o barbie, cu par ondulat si rochita roz bombon
    "cand aduci un stadion de oameni pana in punctul de a-si rupe traheea cantand ..atunci esti un artist adevarat. de neuitat din primul rand"
    KC :dance:

  12. #116
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Baiatul asta nu mai "manevreaza" si el nimic? Te pomenesti ca e indragostit.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  13. #117
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    Bumbi, ai picat la tzanc baiatul asta apare de azi la tv. e un serial pe acasa tv cu el . patineaza acolo, se combina cu personajul principal feminin, e ca jose armando numai ca are stofa mai de calitate
    "cand aduci un stadion de oameni pana in punctul de a-si rupe traheea cantand ..atunci esti un artist adevarat. de neuitat din primul rand"
    KC :dance:

  14. #118
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Bumbescule, ce draqu cauti tu ma aici?!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #119
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Am state vechi pe topicul asta, sunt de-al casei, sunt fascinat de succesul baiatului asta
    Rocs@dupa scurta descriere filmul e demential, are de toate vad, intriga, actiune, sport....super......nu stiu cine-i jose armando ala dar are nume misto
    Cine e regizor?
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  16. #120
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    http://www.acasatv.ro/telenovele/gheata-de-foc.html
    daca pe mine m-ai pus sa ma uit pe can can dupa pitipoanca dusa la coldplay, incanta-te si tu cu siteul acasa tv, cu linkul asta (multumeste-te ca e link direct la subiect )
    "cand aduci un stadion de oameni pana in punctul de a-si rupe traheea cantand ..atunci esti un artist adevarat. de neuitat din primul rand"
    KC :dance:

  17. #121
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Maama...e traznet....si ce titlu sugestiv "gheata de foc"....
    Pasajul de mai jos e naucitor, ai putea sa faci cinci filme cu scenariile din frazele alea. Si cand te gandesti ca unii au scris sute de pagini fara sa descrie atatea evenimente

    Natalia suferă o depresie puternică pentru că nu mai poate profesa și se simte inutilă. Astfel ea ajunge în spital, unde medicii o ajută să își revină și în urma unor investigații descoperă că starea de sănătate îi permite să patineze din nou.

    Între timp, Nikolai își dă seama că a greșit față de Natalia și că acum ea este cea care are nevoie de ajutor. Împreună reîncep antrenamentele și cu timpul, între ei se naște o frumoasă poveste de dragoste. Lucrurile se complică însă când fosta soție a lui Nikolai își face apariția și încearcă să îi despartă.

    Relația dintre Nikolai și Natalia se solidifică atunci când, în cadrul unei gale, reușesc împreună să execute perfect mișcarea care cu ceva timp în urmă o pusese pe Natalia în imposibilitatea de a mai patina.

    Bucurie, tristețe, victorii, înfrângeri, și multă iubire într-o poveste în care flăcările pasiunile topesc chiar și cea mai groasă gheață.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  18. #122
    fs kicks ass rocs_a's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    2,302
    Reputatie
    1
    vezi sa nu devii fan acasa tv
    "cand aduci un stadion de oameni pana in punctul de a-si rupe traheea cantand ..atunci esti un artist adevarat. de neuitat din primul rand"
    KC :dance:

  19. #123
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Sa stii ca e posibil, postul asta pare sa-mi mearga direct la lingurea....m-am uitat mai mult pe linkul ala si uite ce-am mai gasit; mi-au dat si lacrimile

    Week-end înlăcrimat pentru fanii RBD! Trupa se destramă în plină glorie
    1050 voturi
    voteaza


    Pare incredibil, o glumă proastă… și totuși există un comunicat de presă oficial care anunță destrămarea trupei care, de patru ani încoace, a cucerit inimile a milioane de fani.

    Evident, decizia nu le aparține, altfel nu am fi ascultat-o pe Anahí vorbind cu glasul înecat de lacrimi, cu vocea tremurând de neputință, despre acest moment de răscruce din cariera celor șase rebeli.


    Ultima parte a turneului de promovare a albumului „Empezar desde cero”, se va numi „Gira del adiós”!

    IMPORTANT!
    Lăsați aici mesaje pentru Anahí, Dulce, Maite, Poncho, Christopher, Christian și, nu în ultimul rând, pentru managerul trupei, Pedro Damián, poate îl înduplecăm să revină asupra acestei decizii care a îndurerat milioane de fani din lumea întreagă.
    Oare putem schimba acest final trist, anunțat deja?
    Trupa RBD trăiește un moment dur, dificil. Să fim alături de ea!
    Să nu le spune Adiós!, ci Hasta luego!
    Yo soy rebelde! Tu?





    Pe onoarea mea, e patos mult in tara asta
    Last edited by Bumbescu; 15th September 2008 at 22:14.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  20. #124
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Sa stii ca e posibil, postul asta pare sa-mi mearga direct la lingurea....m-am uitat mai mult pe linkul ala si uite ce-am mai gasit; mi-au dat si lacrimile
    dupa scurta descriere filmul e demential, are de toate vad, intriga, actiune, sport....super......nu stiu cine-i jose armando ala dar are nume misto


    Multumim pentru informatiile despre destramarea RBD -desi nu ne intereseaza(sau cel putin nu pe mine)

    Daca te uiti la serial se treci pe aici sa ne spui rezumatul
    Eu nu il pot vedea- sper sa il dea in reluare
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  21. #125
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Zau, e f tarziu, e dupa 12? acolo nu scria ca are si actiune de-asta....mama ce film
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  22. #126
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Nu e dupa 24...mai rau e pe la 14
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •