Page 12 of 37 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 232 to 252 of 758

Thread: Valencia CF

  1. #232
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    valencia va juca in 16-zecimile cupei uefa hai poli cu steaua
    imi pare rau pt steaua si....ce pot sa zic.....sa speram ca romanii ii vor prinde pe spanioli intr-o pasa fff proasta...
    Viata nu-i niciodata chiar atat de buna, dar nici chiar atat de rea pe cat pare!!(Guy de Maupassant)

  2. #233
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    da asa este madridista... greseala mea http://www.poliaektimisoara.ro/forum...on_redface.gif si mie imi pare rau ca Steaua nu va merge mai departe dar imi pare si bine ca o sa pot sa-i vad aici, la Valencia
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  3. #234
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Doamne cat ma bucur pt Valencia, au intalnit un adversar asa de puternic, cred ca le va fii foarte greu sa treaca mai departe

  4. #235
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Niciodata sa nu zici niciodata Nu asa zicea si ingimfatul ala de la Besiktas (pancu pentru aia care nu stiu ) ca vor castiga cu 3:0 Mi-a placut reactia lui Zenga:"bine ca jucam in romania,daca jucam in turcia pierdeam cu 6:0" Pana la urma unde-i echipa turca?cred ca se bate acum sa mai prinda un loc in Uefa anul viitor.Asa ca...cu Valencia vom mai vedea.Un lucru e sigur - astia-s mai buni ca turcii :p
    Last edited by alejandro; 20th December 2004 at 14:16.

  5. #236
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Hai ca deja....vorbim despre poveshti nemuritoare.
    ...Iker Casillas

  6. #237
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    din vara, Edu(Arsenal) va evolua la echipa "liliecilor"
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  7. #238
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Ce pot sa zic......mie imi place cum joaca Edu.
    ...Iker Casillas

  8. #239
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Se demolează arena Mestalla
    Stadionul “liliecilor” va fi dărîmat pentru a face loc unui complex de locuinţe. După ce ultimele sezoane au lăsat o gaură de 90 de milioane de euro în vistieria clubului, oficialii Valenciei au hotărît să evite o criză financiară printr-o manevră pe piaţa imobiliarelor. Astfel, ibericii vor demola vechea arenă Mestalla şi vor construi blocuri pe acest teren. În urma acestei acţiuni, “liliecii” vor cîştiga 300 de milioane de euro. Jumătate din sumă va fi folosită pentru construirea unui nou stadion cu o capacitate de 70.000 de locuri, cu 15.000 de locuri mai mult decît Mestalla.
    După achitarea datoriilor şi construirea noului stadion, Valencia va înregistra şi un profit de aproximativ 60 de milioane de euro. Într-un interviu acordat cotidianului local Levante, preşedintele clubului, Juan Soler, a declarat: “Trebuie să schimbăm stadionul pentru că familia Valenciei creşte şi nu mai vrem să vedem duminica oameni care nu găsesc locuri pentru a vedea meciurile. Lăsăm în urmă nostalgia, sărbători şi nopţi istorice, dar promitem să ne menţinem la acelaşi nivel pe scena fotbalului mondial”. Stadionul Mestalla găzduieşte partidele pe care le dispută Valencia acasă din 1923. Complexul sportiv care va găzdui noua arenă va ocupa 60.000 metri pătraţi, iar Soler speră ca Valencia să poată evolua în noua locaţie din sezonul competiţional 2008-2009.

    prosport

  9. #240
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Deh....norocul lor.Eu daca ash fi in locul lor,pana in 2008-2009 nu ash mai juca :p
    ...Iker Casillas

  10. #241
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Vicente a fost operat azi cu succes in Bruxeles (la genunchiul stang) si va lipsi cel putin 2 luni si jumatate...
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  11. #242
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Vicente era cu mult cel mai bun si in forma jucator valencian ghinion pt el si pt club...
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  12. #243
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Mda...mare scofala,din partea mea sa se opereze toata echipa
    ...Iker Casillas

  13. #244
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    da...s-a operat....sper sa intre repede pe teren....adica dupa meciurile cu steaua
    Viata nu-i niciodata chiar atat de buna, dar nici chiar atat de rea pe cat pare!!(Guy de Maupassant)

  14. #245
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Aoleu...chiar mey,tre` sa joace cu Steaua.....hmmm.Cred ca nu va intra pana la meciurile cu rosh`albashtrii
    Last edited by Thanya; 5th January 2005 at 18:08.
    ...Iker Casillas

  15. #246
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    fiti fara griji ca nu va juca nici cu Steaua si nici cu Real
    Last edited by Catalanul; 5th January 2005 at 18:57.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  16. #247
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Shi iti pare rau?
    ...Iker Casillas

  17. #248
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu conteaza daca nu joaca Vicente cu Steaua, sansele Stelei sa treaca de Valencia sunt = cu sansele Romaniei de a se califica la CM 2006

  18. #249
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    ) aici ai dreptate.Eu daca ash fi in locul Stelei nici nu m-ash strofoca prea tare!!
    ...Iker Casillas

  19. #250
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    sansele Stelei sa treaca de Valencia sunt = cu sansele Romaniei de a se califica la CM 2006
    deci are sanse foarte mari
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  20. #251
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Asha crezi tu?Sau reciti Eminescu? :p
    ...Iker Casillas

  21. #252
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Valencia CF, echipa anului 2004

    Valencia, adversara formaţiei Steaua Bucureşti în 16-imile Cupei UEFA, a fost desemnată cea mai bună echipă a anului 2004, cu 274 de puncte, într-un clasament realizat de Federaţia Internaţională de Istorie şi Statistică a Fotbalului (IFFHS) şi dat publicităţii marţi.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •