Page 4 of 37 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 758

Thread: Valencia CF

  1. #64
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    :::, nu imi vine sa cred, au invins cu 1-0 acolo si au loato cu 3-1 la ei acasa, ingrozitor
    Da, ai dreptate alejandro au luat si ei boala "galacticilor" de care cu greu mai scapi :p
    Last edited by realmadrid.com; 25th August 2004 at 15:12.

  2. #65
    microbist Tamy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    nu conteaza ca am pierdut supercupa Spaniei , ci conteaza ca am castigat Supercupa EUROPEI cupa pentru care R.madrid nu va avea ocazia sa se bata in urmatorii 5 ani
    personal cred ca Valencia este cu mult peste Madrid la ora actuala; asta a demonstrat-o in finala Supercupei Europei. In schimb madrid a obtinut o victorie chinuita in fata Mallorcai si apoi a pierdut acasa, pe bernabeu, cupa cu acelasi nume in fata unei echipe slab cotate: Puma de Mexico
    [COLOR=DarkOrchid]POLI[/COLOR] [COLOR=Blue]&[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]VALENCIA[/COLOR] [COLOR=Blue]for [/COLOR][COLOR=Red]ever!!![/COLOR]

  3. #66
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Meciul cu puma de mexico a fost amical, iar cel de la mallorca a fost in deplasare, in schimb voi vatzi furato bine acasa, dupa ce atzi invins in deplasare, iar cu porto... nu vad ce mare echipa mai au dupa plecarea vedetelor...

  4. #67
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca cineva a deschis si un subiect cu Valencia!! Adevarul e ca merita aceasta echipa; este una dintre cele mai bune din lume!!! In ultima vreme am inceput sa o simpatizez si sper ca va face o figura frumoasa in UCL!!
    FORZA CEAHLÃUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  5. #68
    ..si stelista:D madridista's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    783
    Reputatie
    1
    da, si mie imi place valencia.cred ca batalia pt titlu anul asta o sa fie intre ei, real si barcelona.cat despre ucl, eu zic ca mai mult de sferturi, sa zicem semifinale nu cred ca o sa ajunga.parerea mea!!!
    Viata nu-i niciodata chiar atat de buna, dar nici chiar atat de rea pe cat pare!!(Guy de Maupassant)

  6. #69
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Valencia a incheiat la egalitate, scor 2-2, partida disputata in deplasare impotriva celor de la Athletico Bilbao. Golurile au fost marcate de Marco Di Vaio min.66, Angulo min.77 pentru oaspeti, respectiv Ismael Urzaiz min 15,Andoni Iraola (pen) min 21 pentru gazde. Arbitrul a gresit, acordand un penalty inexistent celor de la Athletic si trecand cu vederea hentul facut de Di Vaio in momentul inscrierii primului gol al Valenciei.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  7. #70
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Aimar e accidentat si va lipsi cca. 20 de zile , fiind pusa sub semnul intrebarii prezenta sa inclusiv in meciul cu Inter.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #71
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    Aimar e accidentat si va lipsi cca. 20 de zile , fiind pusa sub semnul intrebarii prezenta sa inclusiv in meciul cu Inter.
    Nu a jucat Aimar ieri?Foarte bine,ai vazut cum s-au descuracat fara el?!
    dar dac' inter ar juca fara Adriano?Abia astept sa va vad in meciul direct,oare cine va fi mai tare? :p

  9. #72
    microbist Tamy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    victorie cu 5-1 acasa la depor altceva ce mai vreti
    suntem cei mai buni, AMUNT VALENCIA!!!
    [COLOR=DarkOrchid]POLI[/COLOR] [COLOR=Blue]&[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]VALENCIA[/COLOR] [COLOR=Blue]for [/COLOR][COLOR=Red]ever!!![/COLOR]

  10. #73
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Gata,Tamy mai mult nu vrem nimic,puteti sa va culcati pe o ureche

  11. #74
    microbist Tamy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    Si continuam seria rezultatelor bune, azi 2-0 acasa cu santander, goluri Vicente si Fiore
    ce bine ca a marcat mallorca chiar acum ca am ramas pe primul loc
    AMUNT VALENCIA!
    [COLOR=DarkOrchid]POLI[/COLOR] [COLOR=Blue]&[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]VALENCIA[/COLOR] [COLOR=Blue]for [/COLOR][COLOR=Red]ever!!![/COLOR]

  12. #75
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Mda....bucurate cat mai poti.E clar ca sezonul acesta Valencia nu va mai fi lider shi asta pt. ca nu este o echipa destul de puternica pt. a se afla pe primul loc in Primera Division.
    ...Iker Casillas

  13. #76
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    @Thanya, da` dupa tine care-i echipa care tebuie sa se afle pe primul loc in Primera ca vad ca nici pe Valencia si nici Pe Barça nu le iei in considerare...
    P.S. si nu-mi veni cu raspunsiri ca madrid merita acel loc ca te faci de kko tu singura
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  14. #77
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Mersi pt. sfat.
    Barcelona cred ca ar merita sa se afle pe primul loc in Primera ...............multumit?


    PS_Thanya citeste regulamentul altfel itzi iei un avertisment
    Last edited by realmadrid.com; 28th September 2004 at 23:07.
    ...Iker Casillas

  15. #78
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    multumit, dar cred ca in loc de smile-ul ai fi putut sa pui si tu asta...
    P.S. sper sa castigati azi, ca Roma nu merge nici ea bine
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  16. #79
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Heh....mno uite ca am schimbat smile-ul.
    Mda....shi eu sper sa cashtigam....insa nu prea mai am curajul sa strig in toate partile ca asha va fi.Huh..asta este

    Citeste regulamentul, nu ai voie sa dai quote integral la mesajul anterior, este ultima data cand itzi spun, pe urma vei avea un avertisment
    Last edited by realmadrid.com; 29th September 2004 at 17:21.
    ...Iker Casillas

  17. #80
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    l-ai schimbat da` nu l-ai pus pe ala pe care vroiam eu sa-l pui ... oricum nu mai conteaza... hai ca incepe meciu` si ma duc sa ma uit cum va chinuiti sa bateti cu 1-0
    P.S. nu mai da quote la mesajul anterior... se pare ca nu ai mai citit de mult regulamentul
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  18. #81
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Nu l-am citit niciodata )).
    ...Iker Casillas

  19. #82
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    mai, mai...Thanya chiar asa... ai un de la mine
    uite AICI regulamentul si daca mai dai quote integral la mesajele anterioare am sa-ti dau un ... glumeam
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  20. #83
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Aham....glumetz mai eshti.
    ...Iker Casillas

  21. #84
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Gata cu mesajele off-topic, altfel voi sterge mesajele de pe ultima pagina

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •