View Poll Results: Este Hizo omul potrivit pentru Rapid?

Voters
25. You may not vote on this poll
  • Da

    5 20.00%
  • Nu

    20 80.00%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 40

Thread: Hizo, noul antrenor al Rapidului!

  1. #1
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1

    Hizo, noul antrenor al Rapidului!

    Hizo a fost numit antrenor la Rapid. Pareri despre aceasta numire pe acest thread.

  2. #2
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    Chiar credeti ca o sa faca ceva Hizo la Rapid? Eu, sincer, nu cred.
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  3. #3
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    pai...asa cresc sansele sa luam 3 pct. in Giulesti
    ...always look on the bright side of life...

  4. #4
    Stelist alx_ro's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    340
    Reputatie
    1
    gicule, nu cumva voi l-ati adus pe giovani in giulesti?
    [FONT=Comic Sans MS]Poti sa spui orice. Cu conditia sa nu spui mai putin decat ai vrut si mai mult decat trebuie. [/FONT]

  5. #5
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Uite ca a iesit complotul la iveala. Pai mult a tinut. Nu ati vazut ca pe calendarul Rapidului a aparut galeria lui Dinamo. Ne-am infiltrat si la departamentul de marketing.

  6. #6
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Era cea mai buna solutie in momentul actual. Hizo va face treaba buna la Rapid.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  7. #7
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    Treaba lu Mos Craciun. Ce-o sa faca???? Deja ii si vad echipa standard: Dolha- galamaz, maftei, rada (perja )- badoi (irimia)ilyes(maldarasanu)zyati (negru) vasilache (godfroid) stancu- niculae, sabin. Sunt foarte curios ce va face batranul Hizo. Sper sa prndem o cupa europeana. Sper. Sper.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  8. #8
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1
    Sa vedeti acum victorii fara emotii. Vine Profu', cu lectia invatata de la Ghorghe Stefan, cu relatii si mana-n mana cu toti blatistii.
    Se vaita Giovanni ca l-au criticat unii ca nu a aranajat meciuri. S-a dat acum pe brazda si a gasit mijlocitorul cel mai potrivit.
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Bine ca Hizo nu-i bun de Ceahlaul...dar ii foarte bun pentru Rapid...Ce sa mai zicem...

  10. #10
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Conducatorii giulestenilor viseaza acum la tot felul de variante pentru sezonul viitor. Becali l-ar aduce pe Hagi, daca acesta va fi dat afara de la Galatasaray. Copos nu l-a uitat pe Lucescu. Pe de alta parte, magnatul i-a socat pe cei din jur atunci cind a rostit, pe cel mai serios ton cu putinta, numele spaniolului Vincente Del Bosque! “Am vorbit deja cu cei de la “La Dorna”, sa facem rost de bani suplimentari. De ce n-ar veni Del Bosque la Rapid?”, a afirmat Copos
    Free Sevilla!!!!

  11. #11
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Raspunsul la intrebare este : NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU NU
    Nu este omul potrivit!
    Eu ma gandeam ca poate o sa vina Nelutu` Sabau dar din pacate nu a fost asa ....pacat cred ca facea treaba la Rapid!
    Se vrea performantza la Rapid???vise vise vise vise.....schimbi antrenori schimbi jucatori schimbi conducere....NIMIC mai e bun la Rapid....decat Ziyati si Sabin Ilie,astia fiind adusi de Mircea Rednic!!Daca nu era Rednic tot cu 2 campionate ramaneam........of of of lumea asta.....nu stie sa pretuiasca ce e bun!!!!Pt ce l-a schimbat pe Rednic nu stiu.....oricum ma bucur mult de tot pt Rednic ca s-a razbunat.....Petrescu l-a facut pe Rednic sa plece de la Rapid acum a venit randu lu` Rednic sa-l faca pe Petrescu sa plece de la echipa ...bine a facut!!!Bravo Rednic!esti un antrenor de nota 10!
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Becali l-a facut pe Rednic sa plece de la rapid nu Petrescu. Petrescu a venit pt ca l-a chemat Becali si normal ca a acceptat sa vina la rapid. Asta e...la toti ne este greu...

  13. #13
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    da....dar daca nu era Petrescu poate ca Rednic era si acum la Rapid nu?
    si Dan i-a luat locul lui Mircea!
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  14. #14
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Eu zic ca este omul potrivit!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #15
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Las' Ca E Bine Poate Asa Reuseste Poli Sa Ia Toate Punctele De Pe Giulesti!!!
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  16. #16
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hai POLI
    Las' Ca E Bine Poate Asa Reuseste Poli Sa Ia Toate Punctele De Pe Giulesti!!!

    sau poate ca e doar un vis si asa va ramane!!!
    [COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkRed][SIZE=2]O vIaTzA, o SiNgUrA mArE iUbIrE-RaPiD BuCuReStI! [/SIZE] [/COLOR] [/COLOR]

  17. #17
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Va umfla rapidul! :degete:
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #18
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Va umfla rapidul! :degete:
    si mai ziceai ca nu te ridici la nivelul nostru...
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Ma..asta cu poli...Hai sa-i lasam pe olteni sa se bucure si ei acuma de victoriile astea, ca stii ca pe olteni nu-i tine tare mult

  20. #20
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce sa zic. Mi se pare un antrenor cu un orgoliu prostesc. Stitzi vb aia nu mor caii cand vor dulaii
    Last edited by Edgar; 17th April 2004 at 18:29. Reason: Culori doar in semnatura
    Semper Fidelis

  21. #21
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Nu e omul potrivit, si a mai demonstrat acest lucru in 3 randuri. Pana cum a adus 0 trofee in Giulesti. Si il si maltrateaza pe saracul Robert Nita .
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •