Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 56 of 56

Thread: Curse de caini la Astra-Sport-Bets

  1. #43
    Psg = Ligue 2 ! bebesabie's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,071
    Reputatie
    1
    Lover am facut chestia asta acum 3 ani cand erau curse doar la Wett.
    A pus un prieten pe favorit de 15 ori si tot nu a iesit si s-a curatat .
    Parerea mea este NO BET . Mai bine ii bei sau ii dai pomana .
    Sau pui la live la fifa08 la bwin .
    Champion !

  2. #44
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bebesabie View Post
    Lover am facut chestia asta acum 3 ani cand erau curse doar la Wett.
    A pus un prieten pe favorit de 15 ori si tot nu a iesit si s-a curatat .
    Parerea mea este NO BET . Mai bine ii bei sau ii dai pomana .
    Sau pui la live la fifa08 la bwin .
    beau beau, dar iau antibiotice inca vreo 5 zile asa ca mai bine pe curse de caini

    bineinteles ca nu merita pariat pe favorit... eu am pus de cele mai multe ori pe favoritii 2,3 si 4... o singura data pe favoritul nr.1 ( si am castigat ).
    cealalta ocazie cand am castigat... pura inspiratie... am zis hai ca pun pe 6, ca n`a castigat de mult

  3. #45
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    am mai "experimentat" azi 15 lei si am mai ajuns la cateva concluzii:

    -NICIODATA nu pariati pe un favorit de pe culoarele exterioare; castiga rar
    -PARIATI pe favoritii de pe culoarele interioare ( 1 si 2 )
    -dupa ce un favorit a castigat, in urmatoarele 3 curse NU pariati pe favoriti

    Asadar, cred ca cel mai bine ar fi sa asteptati favoritii pe culoarele 1 si 2 si sa folositi eventual martingale. desigur, eu nu am timp pentru asa ceva deocamdata, avand in vedere ca astra de acolo e intr`un bar cam urat si plin de smecheri si niggaz iar celelalte agentii sunt cam departe si nici nu sunt baruri.

  4. #46
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    am pariat yo de 15 ori pe 1 si nu a iesit.....
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  5. #47
    incepator
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Cool curse de caini

    Cursele astae de caini sunt doar simplu noroc, joc app in fiecare si cel putin mie imi iese profit
    cel mai bine este sa alegi 3 caini care sa iasa pe 1 si al 2 loc.. ai seanse mai mari...

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    asa e curse sunt inregistrate pe un dvd mea zis vanzatoarea de acolo...
    dar qm ati zis k"angajati de la agentie jtiu dinainte cine castiga" nu e adevarat jti cine castiga imediat ce a inceput cursa..
    un mic ajutor poti sa te duci la caserie acolo si sai zici lu vanzatoarea sati arate ultimile meciuri e o evidenta a ultimilor 10 caini care au iesit pe locu 1 si 2..

  7. #49
    manager loretripp's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    312
    Reputatie
    1
    ma dau si eu cu parerea ca sunt cam maniac cu aceste curse....am si bagat bani,dar momentan sunt pe plus.
    un exemplu cum joc eu,si de 4din 5 iasa:
    cainele 1-cota 3.5
    2-cota 4
    3-cota 4
    4-cota 5
    5-cota 4
    6-cota 9.....aici de obicei iese 1-6 sau inversat.am mai prins curse de multe ori cand cainele 3 avea cota 9,iar cainele 5 cota 6.si a iesit 5-3,o cota de 54 in total.iar daca jucati destul de des,veti observa ca daca la X cursa au iesit cainii favoriti(2-4 de exemplu),urmatoarea cursa vorfi castigatori aceiasi caini(2-4).bafta si la multi bani
    Do not look back and ask why,
    look forward and ask, why not?!

  8. #50
    incepator
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    am fost zilnic la astra
    am notat cam 10 curse pe zi
    acum 2 sapt duminica au iesit niste curse.. le-am notat si m-am dus cu un tovaras duminica si cateva au iesit
    maine ma duc sa iau toti banii de la agentie))
    adica.. petnru fiecare zi cred ca au un dvd. zilnic sunt alte curse. de o saptamana notez rezultatele ptr fiecare zi.
    azi de exemplu am castigat pe 2-1
    si am pierdut pe 1-6 ca a iesit o cota de 43.


  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    610
    Reputatie
    1
    Serverul nu este conectat la internet, cel putin o data am fost cand era picat netu si alergau caini si puteai paria normal

  10. #52
    incepator
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    eu castig aproape zilnic cate ceva la cursele de caini jucati mult numerele 3si5 si 2cu4 sistem!!!! bafta

  11. #53
    incepator
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    paruiri

    din ce oras esti am vazut ca daca te uiti la culoarea iepurasului care alearga singur are un tricou cu nr care trebuie sa iese la cursa urmatoarea cursa . atsept un mesaj pe mesinger meu sry_zein incearca sa vezi daca merge ca mie mia mers 2 curse.

  12. #54
    incepator
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    nu pariati la caini

    e un alt aparat care scoate bani de pe urma prostilor care cred ca o sa castige,eu nu am bagat decat 20 de lei,dar am studiat treaba cu varf si indesat.
    Nu poti sa ii fraieresti,nu ai cum chiar daca iti notezi tabelu cu caini si sa zicem ca iese 2 cu 5 iar maine sau poimaine la acelasi tabel vor castiga alti caini,deci sunt niste inregistrari la care dau un tabel oarecare si la care pot sa bage orice cursa inregistrata vor ei,si drept urmare poti sa iti notezi tabelele si sa stai zi de zi in astra sa faci poze la tabele ca ei baga o inregistrare aleatorie,nu ai cum sa ii fraieresti,e studiata treaba am studiat eu timp de 3 zile am facut niste inregistrari de pe un canal tv global greyhounds care dau aceleasi curse ca la casa pariurilor de fapt de acolo cred ca copie cei de la c.p.Postul e pe satelitul sirius 4,doar ca cotele cainilor sunt fractionare in rest sunt aceleasi tabele si curse.Am inregistrat de pe un reciever cu usb.Nu bagati e o magarie

  13. #55
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Da ....
    Stiam si eu ca sunt inregistrate cursele ...
    Nu ai cum sa ii fraieresti

  14. #56
    incepator
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Am jucat si eu de cateva ori si pot sa spun ca am un profit de ~150ron.
    Joc de fiecare data pe cel cu cota cea mai mare.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •