View Poll Results: Pronostic

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    25 67.57%
  • X

    7 18.92%
  • 2

    5 13.51%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 79 of 79

Thread: Etapa 22: POLI TIMISOARA - OTELUL

  1. #64
    Strajer de otel Dariel's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Galati
    Posts
    56
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    shi o bulina neagra pentru portarul Otzelului. A tras de timp in nesimtzire.

    O bulina gri pentru Deaconu. Deshi a arbitrat in linii mari corect, a prea fluierat orice atingere. Pot spune ca arbitrat "excesiv de corect".
    Mai, ai dreptate...Desi ma bucur ca am obtinut un punct, sunt total impotriva tragerilor de timp, mai ales din partea portarilor. Tzin minte cat l-am injurat pe Dolha la Otelul-Rapid... As crea un precedent daca as fi arbitru prin acordarea a 2 galbene portarului... nu de alta dar poate se mai calmeaza dupa ce vad ca pot fi eliminati pe treaba asta.

  2. #65
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    E o rusine sa refuzi fotbalul. Inteleg sa te agati de orice tactica de-ati mentine rezultatul dar nu sa stai cu minutele sa-ti cureti crampoanele de bara portii in privirea a cateva mii bune de spectatori.
    Incearca sa tii mingea mai mult la tine sa joci mai precaut (chiar daca nici asta nu-mi prea place), dar nu sa lasi mingea la coltul de 6 si sa cureti firele de iarba din spatele ei ca sa sutezi mai confortabil.
    Asa s-a intamplat si cu portarul Argesului. La 1-1 abia cara mingea de trebuia s-o repuna, cand s-a facut 2-1 fugea cu ea de parca echipa lui era pe val. Ce rapid se schimba oamenii. De la un minut la altul.

  3. #66
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Acum sa fim serioshi , o fi tras portarul de timp dar cre`ca nu a jucat singur portarul 90 de minute shi a tzinut mingea la el de na putut sa dea gol Poli. E normal ca tragerile de timp sa fie sanctzionate dar in 90 de minute schimbi 3465347563 de portari daca ar fi sa ai eliminezi (precum meciu Otzelul - Rapid) .

  4. #67
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    tragerea de timp e o tactica de joc si s-a vazut si la echipe mai de soi decit alea romanesti. asta nu scuza impotenta atacului.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  5. #68
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    tragerea de timp e o tactica de joc si s-a vazut si la echipe mai de soi decit alea romanesti. asta nu scuza impotenta atacului.
    De acord. Nici n-am spus asta. Dar strica spectacolul fotbalistic.

  6. #69
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    asta e. nu ai ce sa-i faci. daca rezultatul ar fi la impresia artistica alta ar fi situatia.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  7. #70
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    POLI bate dinamo. STEAUA ia titlul.iar otelul......JOACA finala CUP. ROMANIEI.deci adio cup. UEFA.

  8. #71
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    sper sa luam 3 puncte la BACAU.si sa le platim polita.in B cu ei.

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    ..."samor03 "...Nu stiu la ce te referi , ...ce polita ???...daca e vorba de '96 , te inseli . Atunci la Bacau , toata lumea (din oras , tribune , teren ...stii care-i culmea , ca inclusiv arbitrii , au trecut cu vederea multe faze,... dar nimeni nu a vrut sa dea gol , mai ales Gusi-gol , ) vroia sa bata Poli , ...toti spuneau ca " Timisoara merita " , ...eu am fost atunci la meci , ..tu de unde stii ??? ...

  10. #73
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    102
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    8-1, 1-8. Ce preferatzi?! De fapt nici nu conteaza ce preferatzi.....conteaza cu ce va serveshte Cartzu!

    "Forza Steaua ! Campionii suntem noi !" striga stelistii pe forum,
    "imi pare rau" de ei ca mai trebuie sa astepte citiva ani BUNI pana la asa ceva

  11. #74
    junior florynus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by samor03
    sper sa luam 3 puncte la BACAU.si sa le platim polita.in B cu ei.
    Hehe pana sa ajunga Poli in B ajunge sigur Bacaul .

  12. #75
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    8-1, 1-8. Ce preferatzi?! De fapt nici nu conteaza ce preferatzi.....conteaza cu ce va serveshte Cartzu!
    AlPopa inca nu ti-a trecut euforia calificarii cotofenelor in semifinalele cupei Uefa si mai ales a parcursului ireprosabil al Stelutzei in acest campionat?

    Lasa tu pe Poli in pace si vezi-ti de ai tai ca in ritmul asta pierdeti titlul.....

    Revenind la meci,
    de acord cu violent ..... au tras de timp cat au putut, insa Cartu i-a asezat foarte bine in teren...
    Pana una alta un rezultat echitabil....cred eu.
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  13. #76
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Poli a vrut mai mult dar nu a putut. Chiar daca a atacat tot timpul, Poli nu a avut faze de poarta. Foarte putine suturi la poarta, mai mult centrari

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Mai baietzi! De ce va luatzi de mine?! Faza cu "8-1" era ca sa va mai stopez nitzel din entuziasm shi ca sa va aduc cu picioarele pe pamant. Inaintea acestui meci aveatzi acelashi optimism orbesc de care atzi dat dovada shi la meciul cu Steaua. Shi eu va avertizasem sa va trezitzi, va aducetzi aminte?! Pana la urma Cartzu v-a dat tzeapa, ca nu e el de oriunde.........Deci lasatzi-o mai ushor cu "Poli campioana" shi alte d-astea shi judecatzi shi voi mai la rece. Inca avetzi mult de muncit.
    ex-alpopa

  15. #78
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    La Poli pacat de public ca aia mai bine se apuca de pescuit!!!

  16. #79
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Mai AlPopa nu se ia nimeni de tine .... cel putin eu nu....si nici nu cred ca ne-ai auzit pe aici pe forum zicand ceva de faptul ca Poli va fi campiona...de data asta ai incurcat tabara...vorbeste cu Inter si cu Ady....

    Speedy pescari, nepescari sunt ai nostrii si ii luam asa cum sunt.....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •