Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 189

Thread: Suflati in vant

  1. #43
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Ce naiba? Chiar asa cald e acasa? Sau iti faci casa in Ibiza mai Nightwish?

  2. #44
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Nu, inca mai suntem in apartamentul din Cluj... Radiaza betoanele, da-le dracu

  3. #45
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Salutare la toti ciocoflenderii...cu vremea asta un tren catre Vama Veche chiar ca ar suna bine. Si ca tot vorbim de trenuri, nu pot sa nu imi aduc aminte de o scena care merita urmarita Euro-Trip si Mister Mi Scusi

    http://www.youtube.com/watch?v=jxiyRqniBJg

  4. #46
    manager gica's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    308
    Reputatie
    1
    Da stiu ca sunteti cam plangaciosi!Pai asta-i caldura de care sa te plangi?Acum putin timp ati fi fost in stare sa pariati pe caldura din focul Iadului ca CFR nu va fi niciodata campioana.
    Acum la modul in care se munceste in deal cred ca va trebui sa va obisnuiti cu caldura....
    Ne asteapta o lunga toamna fierbinte!

  5. #47
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    spain
    Posts
    102
    Reputatie
    1
    Mai bine o RATA pana la Belis ca-i mai racoare....si intoarcerea pe inceputul campionatului!

  6. #48
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    o scalda la Belis nu suna rau...la cati suporteri suntem pe OLS ne inghesuie ess pe totii in motoru ala bengos

  7. #49
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Nu mai sufla nimeni pe aici? Ati ramas toti la Belis?

  8. #50
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Ca tot e un topic de offtopic , aveti careva idee cat de bine functioneaza conexiunile la internet oferite de vodafone sau orange? Nu prea stiu ce sa aleg intre astea doua... Ca cel putin o perioada, daca ne mutam, o sa trebuiasca sa renunt la fibra

  9. #51
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Eu am avut o perioada de la Vodafone, pana am reusit sa imi trag adsl. Daca ai nevoie de el pt verificat mail, stat pe forum, in general de navigat pe site-uri e ok. Insa daca vrei download, filme pe youtube... e un chin. Dar cred ca e un chin cu orice net din asta portabil, si depinde mult si de semnalul care il ai in diferite locuri. De mentionat ar mai fi ca eu am avut Vodafone aici in Madrid, insa cel putin in teorie, ar trebui sa ofere servicii la fel de bune si in Romania. Mai mult, am impresia ca intre timp au aparut la Vodafone modemurile usb care duc 7.2Mbps (eu am avut de 3.6Mbps), deci daca ai avea semnal bun, ar trebui sa te multumeasca pana iti pui fibra.

    In fine.. ca si o concluzie, as zice sa ii alegi pe cei care au semnal mai bun in zona respectiva. Banuiesc ca preturile sunt relativ apropiate.

  10. #52
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Mda, preturile sunt cam tot pe acolo.. Ce ma deranjeaza mult este ca am trafic limitat, parca e 5 gb maximum, si dupa aia imi coboara astia viteza

  11. #53
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Asa aveam si eu.. dar stai linistit ca iti ajung. Dupa ce faci cateva download-uri te saturi si mai cobori de pe net ceva doar daca ai foarte mare nevoie. Eu in general faceam 3.5-4 pe luna, iar dupa ce mi-am pus adsl cred ca am facut atata in primele 2 zile.

  12. #54
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    salutari ciocoflenderilor...2008/2009 a inceput cum nu se poate mai bine...
    ce parere aveti de primu meci? plusuri, minusuri?

  13. #55
    The One PerVersion's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Madrid
    Posts
    1,571
    Reputatie
    1
    Echipa nu a aratat rau, insa am jucat cu un adversar modest. Apararea nu mi s-a parut in regula... a fost prinsa de cateva ori pe picior gresit, alteori in incercarea de a iesi din aparare cu mingea jos am dat pase direct la adversar. Pereira urca foarte mult, insa nu coboara nimeni in locul lui, si cu un adversar mai valoros vom avea probleme mari. A fost bulevard pe partea stanga in repriza secunda, noroc ca adversarul a fost slab si nu a reusit sa profite.

    De placut mi-a placut mijlocul, mai ales cei doi mijlocasi centrali. Dani a recuperat foarte multe mingi, in timp ce Peralta a ajutat atat la recuparare cat si la constructie. Atacul a mers binisor, cu exceptia lui Ruiz care a ratat din toate pozitiile. Fabbiani a fost genial la faza golului, pacat ca pleaca.

  14. #56
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    ca tot vorbiti de vant, cam bate vantu' pe aceasta sectiune

    unde au disparut suporterii cfr-ului?
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  15. #57
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    inca sarbatoresc

  16. #58
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    merita

  17. #59
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    E da, dar problema e ca ei inca sarbatoresc eventul. Sa vezi cand or ajunge si la victoria cu Roma...
    Am draci! Caut exorcist.

  18. #60
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    problema de fapt e alta: asta e threadul lor de offtopic, dar numai clujeni nu vorbesc pe aici

  19. #61
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Pai tu esti pe-acolo pe-aproape, mie mi-s dragi de mor... eu cred ca vorbim ca de la egal la egal aici.
    Am draci! Caut exorcist.

  20. #62
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Ca tot e un topic de offtopic , aveti careva idee cat de bine functioneaza conexiunile la internet oferite de vodafone sau orange? Nu prea stiu ce sa aleg intre astea doua... Ca cel putin o perioada, daca ne mutam, o sa trebuiasca sa renunt la fibra
    Orange fara urma de indoiala. Am avut vdf, e praf. Daca nu ai semnal plangi langa el. Orange e mult mai bun.

    Ma scuzati ca am "invadat" threadul, dar m-am gandit sa "ajut" un frate ceferist cu vasta experienta
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  21. #63
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    respectati sectiunea ceferistilor ! nu postati daca nu sunteti suporteri ai cefereului!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •