Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 130 of 130

Thread: fan K1

  1. #127
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli_vl View Post
    BA baiatule bob sapp la facut ko pe Cyril Abidi in 50 de secunde si tu zici ca sapp este mai slab decat abididaca te uiti bine ai sa vezi ca sapp are mai multe victori in k-1 de Cyril Abidi
    una dintre cele mai mari tampenii pe are le-am citit de ceva timp...

  2. #128
    sport legend iuli_vl's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Hala madrid
    Posts
    719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by condreacata View Post
    una dintre cele mai mari tampenii pe are le-am citit de ceva timp...
    Unul dintre cei mai josnici useri pe care i-am vazut in ultimul timp

  3. #129
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    faci pe desteptul degeaba se vede de la o posta ca esti doar un mucos de 14-15 ani cu probleme hormonale
    habar nu ai de K1 te uiti la televizor si cu mentalitatea ta de necopt iti dai cu parerea despre ceva ce nu ai cunostiinte nici cat am eu negru sub unghie

  4. #130
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Daniel Ghita a castigat gala de la Tokyo si s-a calificat in Final Elimination


    Luptatorul roman Daniel Ghita a castigat, marti, gala K1 de la Tokyo, dupa ce l-a invins pe ucraineanul Sergei Lascenko in finala piramidei de 8 printr-un KO si a reusit sa se califice pentru Final Elimination, turneu decisiv pentru a obtine un loc pentru marea finala de la Yokohama.

    Romanul a dominat clar disputa in special datorita loviturilor de picior si l-a invins pe Lascenko prin KO dupa numai doua minute, reusind astfel sa castige toate meciurile din piramida inca din prima repriza.

    Ghita a trecut in sferturile de finala de britanicul John Love, prin KO, dupa numai un minut de lupta, gratie unei lovituri de stanga la cap. In penultimul act al competitiei, romanul ar fi trebuit sa il intalneasca pe olandezul Malvin Manhoef, insa acesta a abandonat din cauza problemelor medicale de la meciul din sferturi, iar locul sau a fost luat de rezerva Yuki. Luptatorul din Bucuresti nu a avut probleme nici in fata acestuia, reusind un nou KO in mai putin de un minut si jumatate.

    Daniel Ghita a reusit sa se califice astfel pentru Final Elimination, turneu decisiv pentru obtinerea unui loc la gala finala de la Yokohama de la finalul anului. Final Elimination va avea loc pe 26 septembrie, la Seul, in timp ce marea gala a anului se va disputa pe 5 decembrie.

    In varsta de 28 de ani, Daniel Ghita a mai disputat inainte de aceasta gala 28 de lupte, dintre care 25 au fost victorii si trei esecuri. 20 dintre victorii au fost obtinute prin KO, in timp ce infrangerile au fost inregistrate in fata lui Gregory Tony, Dzevad Poturak si Roman Kleibl.

    NewsIn
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •