Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 122 of 122

Thread: Magazinul F.C. Farul !

  1. #106
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    de unde pot cumpara un tricou cu fc farul cu pacuraru ? marimea L ?

  2. #107
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,106
    Reputatie
    1
    unde se mai gasesc tricouri originale lotto cu farul in constanta? am fost la doraly si n-aveau

  3. #108
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    nicaieri frate....eu mi am luat acum un an o replica amarata din aia la 500 de mii....si am avut noroc....de vreo 8 luni caut sa mi iau un tricou original si ma tot amana cica au datorii la lotto,ba ca nu se vinde emblema farul etc....
    Cu Farul pana la moarte!!!

  4. #109
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    nicaieri frate....eu mi am luat acum un an o replica amarata din aia la 500 de mii....si am avut noroc....de vreo 8 luni caut sa mi iau un tricou original si ma tot amana cica au datorii la lotto,ba ca nu se vinde emblema farul etc....
    probleme d-ale noastre...
    poate la anu`

  5. #110
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    pai da frate dar la anul o sa fim in B...si apropo de asta,ieri am fost la mag oficial umbro si surpriza! tipa de acolo mi a spus ca e f suparata pe cei de la Farul cu care s au certat sambata din cauza faptului ca cei de acolo refuza sa puna la vanzare tricourile originale in magazin pe motiv ca acestea se gasesc deja la mag de la club...care magazin ??? in plus de asta,era revoltata pt k au cereri imense si peste asteptari pt materiale cu Farul,si nu intelegea de ce cei din conducere au o astfel de atitudine...o citez : "rea vointa"... la dorally mall zilnic trec mii de oameni pe cand la stadion trec mii de oameni doar cand joaca echipa nationala...si echipele mari...mari manageri astia de la Farul,jos palaria..jegosilor..
    Cu Farul pana la moarte!!!

  6. #111
    sport legend Blitz.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    stie cineva daca au aparut tricouri originale la magazinul Umbro ???
    am auzit ca magazinul e pe Bd Mamaia..puteti sa-mi spuneti mai exact pe unde e ???

    la meciul cu Steaua, am vazut ca se vindeau tricouri la stadion...era 1.200.000, cik original !..n-am pus mana pe el sa vad din ce material era, dar cred ca tot plastic d'ala de 2 lei era.... oricum, cam scump tricoul...un 700.000 ar fi mai acceptabil...
    [B][SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"]only FARUL...[/COLOR][/SIZE][/B]

  7. #112
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,106
    Reputatie
    1
    si tricourile de joc sunt tot supraelastice..

  8. #113
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1

    Angry

    Quote Originally Posted by Blitz. View Post
    stie cineva daca au aparut tricouri originale la magazinul Umbro ???
    am auzit ca magazinul e pe Bd Mamaia..puteti sa-mi spuneti mai exact pe unde e ???

    la meciul cu Steaua, am vazut ca se vindeau tricouri la stadion...era 1.200.000, cik original !..n-am pus mana pe el sa vad din ce material era, dar cred ca tot plastic d'ala de 2 lei era.... oricum, cam scump tricoul...un 700.000 ar fi mai acceptabil...
    citeste mai sus si vezi ce am scris....
    Cu Farul pana la moarte!!!

  9. #114
    sport legend Blitz.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    am citit...dar m-am gandit ca intre timp au adus tricouri...
    [B][SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"]only FARUL...[/COLOR][/SIZE][/B]

  10. #115
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    am trecut azi iar,si aceiasi poveste
    Cu Farul pana la moarte!!!

  11. #116
    sport legend Blitz.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    hmm...deci sa inteleg ca tricou cu Farul nu e nicaieri in ORASHU asta ???
    [B][SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"]only FARUL...[/COLOR][/SIZE][/B]

  12. #117
    sport legend Blitz.'s Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Constanta
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    mda...am trecut si eu azi pe la magazinul Umbro ( in sf l-am gasit... ) si intr-adevar, nu au tricouri !

    a inceput vanzatoru sa mi-l injure pe directoru' de marketing de la Farul ( il inteleg...si yo as fi facut la fel ) si mi-a spus ca tricouri exista, doar ca aia d la Farul nu vor sa le puna in vanzare...si ca trcourile alea ajung doar la pretenii si rudele "boshilor" de la Farul

    mi-a spus ca vor aparea replici ( 700.000 ) si originale ( 1.300.000 )abia in octombrie + esarfe, fulare, brichete si alte chestii q Farul.

    in magazin era deja spatiu amenajat pentru produsele cu Farul....pacat ca ele nu exista

    la naiba !!! cred ca suntem singurul orash in care nu gasesti tricorui cu echipa locala de fotbal ...bat la pariu ca si urziceniu' are

    app : eram al 3-lea pe ziua de azi care venise sa intrebe de tricouri cu Farul !! imi dau seama ca cererea e mare, insa "boshii" in loc sa profite de chestia asta....LOOSERI !!!

    aaa, si ink o chestie...in noul "regulament" scrie ca este interzisa vanzarea de materiale cu Farul in incinta stadionului !!! ...in curand o sa fie interzisa intrarea ECHIPEI in incinta stadionului !!!...deja vad ca nici galeria nu prea mai are acces !!!
    [B][SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"]only FARUL...[/COLOR][/SIZE][/B]

  13. #118
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    niste mizerii
    Cu Farul pana la moarte!!!

  14. #119
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    ba nu,niste gunoaie!(parerea mea)
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  15. #120
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blitz. View Post
    mda...am trecut si eu azi pe la magazinul Umbro ( in sf l-am gasit... ) si intr-adevar, nu au tricouri !

    a inceput vanzatoru sa mi-l injure pe directoru' de marketing de la Farul ( il inteleg...si yo as fi facut la fel ) si mi-a spus ca tricouri exista, doar ca aia d la Farul nu vor sa le puna in vanzare...si ca trcourile alea ajung doar la pretenii si rudele "boshilor" de la Farul

    mi-a spus ca vor aparea replici ( 700.000 ) si originale ( 1.300.000 )abia in octombrie + esarfe, fulare, brichete si alte chestii q Farul.

    in magazin era deja spatiu amenajat pentru produsele cu Farul....pacat ca ele nu exista

    la naiba !!! cred ca suntem singurul orash in care nu gasesti tricorui cu echipa locala de fotbal ...bat la pariu ca si urziceniu' are

    app : eram al 3-lea pe ziua de azi care venise sa intrebe de tricouri cu Farul !! imi dau seama ca cererea e mare, insa "boshii" in loc sa profite de chestia asta....LOOSERI !!!

    aaa, si ink o chestie...in noul "regulament" scrie ca este interzisa vanzarea de materiale cu Farul in incinta stadionului !!! ...in curand o sa fie interzisa intrarea ECHIPEI in incinta stadionului !!!...deja vad ca nici galeria nu prea mai are acces !!!
    am fost si eu sambata p acolo si aceiasi poveste,niste oameni retarzi..cica diaconescu ala are contractul pe masa dar nu l semneaza...din ce motive numai el stie,pt k banii pt tricouri cica oricum s au dat
    Cu Farul pana la moarte!!!

  16. #121
    incepator
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    16
    Reputatie
    1

    idiotienii

    ar putea foarte bine sa profite din vanzarea tricourilor cu Farul . Sunt multi care vor , foarte multi chiar .

  17. #122
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    pai numai eu stiu vreo 10 persoane...
    Cu Farul pana la moarte!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •