Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 122

Thread: Magazinul F.C. Farul !

  1. #64
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    din cate stiu eu, nu

  2. #65
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    ( ... si alta metoda de a cumpara un fular nu exista?

  3. #66
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    de la magazin.. la Dorally

  4. #67
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    as cumpara da pacat ca magazinu e la 300 km distanta .. si aveam nevoie acu pt ca sa fac un cadou de 1 ianuarie

  5. #68
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    rogi pe cineva sa ti cumpere si sa ti l trimita prin fan courier..ti ajunge a doua zi
    Cu Farul pana la moarte!!!

  6. #69
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    farul are magazin de prezentare? super tare nu stiam foarte misto

  7. #70
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    http://www.delfin-sport.ro/ si de aici poti sa cumperi fular cu farul
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  8. #71
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    la mine nu merge

  9. #72
    incepator Suporter-Shop's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Am citit niste rinduri mai sus in care il criticati pe Sorin ca vinde produse cu Steaua,Dinamo sau alte echipe alaturi de cele cu FARUL.Fratilor,nu trebuie sa va deranjeze din moment ce "clubul" nu misca o iota.Este o afacere pe care o face din dragoste pentru FARUL.RESPECT Sorine.Sti bine cine sint si de citi ani ne cunoastem.Am crezut ca bati campi cind am vorbit si mi-ai spus ca nu gasesc intelegere la club.De fapt Diaconescu(nu stiu daca este si in DIRECT)ala nu are nici o treaba,iar fiindca este director de imagine,imaginea FARULUI se reflacta prin el.De fapt nu are ce sa reflecte.Este varza.Si varza este si imaginea FARULUI.Ne intrebam de ce nu vine lumea la stadion,de ce nu merge echipa si de ce sintem la un pas de retrogradare.Fiindca avem la club oameni precum Diaconescu.Treziti-va fratilor pina nu e prea tirziu.De curind Craiova si-a deschis propriul magazin iar intr-o luna a vindut produse de 1.000.000.000 lei vechi.Oameni aia sint disperati sa-si vinda emblema.Noi stim s-o tinem pe pictata pe pereti de la club.

  10. #73
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Suporter-Shop View Post
    Am citit niste rinduri mai sus in care il criticati pe Sorin ca vinde produse cu Steaua,Dinamo sau alte echipe alaturi de cele cu FARUL.Fratilor,nu trebuie sa va deranjeze din moment ce "clubul" nu misca o iota.Este o afacere pe care o face din dragoste pentru FARUL.RESPECT Sorine.Sti bine cine sint si de citi ani ne cunoastem.Am crezut ca bati campi cind am vorbit si mi-ai spus ca nu gasesc intelegere la club.De fapt Diaconescu(nu stiu daca este si in DIRECT)ala nu are nici o treaba,iar fiindca este director de imagine,imaginea FARULUI se reflacta prin el.De fapt nu are ce sa reflecte.Este varza.Si varza este si imaginea FARULUI.Ne intrebam de ce nu vine lumea la stadion,de ce nu merge echipa si de ce sintem la un pas de retrogradare.Fiindca avem la club oameni precum Diaconescu.Treziti-va fratilor pina nu e prea tirziu.De curind Craiova si-a deschis propriul magazin iar intr-o luna a vindut produse de 1.000.000.000 lei vechi.Oameni aia sint disperati sa-si vinda emblema.Noi stim s-o tinem pe pictata pe pereti de la club.
    Poate citeste si Bruno ce ai scris, si intelege si el mai multe!

  11. #74
    incepator Suporter-Shop's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Trebuie sa intelegi fenomenul si sa traiesti in el ca sa-l intelegi.De afara pare totul roz.De fapt afara e vopsit gardul si inauntru e leopardu`.

  12. #75
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Corect!

  13. #76
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    Da,e adevarat ca avem la club oameni de 2 lei carora nu le pasa.Dar,de ce ii mai tine bosancescu? pentru ca ii convine situatia ...deci bosancescu e cel mai mare vinovat ! Cand va veni cineva in locul lui bosancescu atunci sigur vor fi dati afara cei care stau degeaba si atunci incet incet ne vom ridica..pana atunci,am mai zis... nu avem viitor!
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  14. #77
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dunker_Farul View Post
    ( ... si alta metoda de a cumpara un fular nu exista?
    trimite-mi adresa pe pm si te ajut eu sa ai in "dotare" un fular cu Farul !
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  15. #78
    incepator Suporter-Shop's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dorryn View Post
    Da,e adevarat ca avem la club oameni de 2 lei carora nu le pasa.Dar,de ce ii mai tine bosancescu? pentru ca ii convine situatia ...deci bosancescu e cel mai mare vinovat ! Cand va veni cineva in locul lui bosancescu atunci sigur vor fi dati afara cei care stau degeaba si atunci incet incet ne vom ridica..pana atunci,am mai zis... nu avem viitor!
    Astept sa-si dea demisia in gasca.Lumea nu mai vine la stadion si din cauza lor.Statistic vorbind cred ca avem cei mai putini spectatori din tur.Stie cineva ca spatiul din centru(Piata Unirii linga Toni`s)este al clubului Farul si ca acolo s-ar putea deschide un magazin oficial al clubului care ar aduce profit?Exemplu il dau Domnului Bosinceanu pe mititelu` ala mic de la Craiova,care se razboieste cu galeria dar le deschide magazin de unde sa-si poata cumpara un fular,un tricou sau o esarfa.Iar bani aia intra in buzunarul clubului.Poate Bosinceanu nu-l duce capul sa faca asa ceva,dar cind pui un Diaconescu care trebuie sa se ocupe de treaba asta.Ceva se intimpla.Altfel nu-mi explic...

  16. #79
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    Am zis si eu de multe ori acelasi lucru... "ceva se intampla" ..
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  17. #80
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    voi chiar credeti ca sta Bosanceanu in profitul unui magazin cu articole Farul?.. asa ceva se face din pasiune si daca vrei sa obtii profit trebuie sa mergi pana la capat sa ajungi Europa.. de acolo vin banii adevarati, dar cu jucatori din Liga a doua nu ajungem noi in Europa ci mai repede acolo de unde facem transferurile

  18. #81
    incepator Suporter-Shop's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    "tchibos",aici nu e vorba doar de profit.Conteaza imaginea firmei.Suporterul ar trebui sa gaseasca tot felul de materiale,iar Farul este o echipa destul de iubita.Am vorbit cu Diaconescu si mi-a promis ca incearca sa faca ceva.Sper sa se tina de cuvant.Mi se pare ca omul vrea dar nu are"cu ce"..Mi s-a parut si bine intentionat si cu asta mi-a spus totul.In schimb totul pleaca de la jucatori.Daca echipa nu merge,atunci nu merge nimic.

  19. #82
    junior Simp4ticul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    58
    Reputatie
    1
    mah eu nu inteleg dc tot va plangeti ca nu gasiti produse cu Farul ... la doraly la sorin la magazin sunt produse destule , acum sunt si online , la magazinul de la stadion ( fata in fata cu tribuna oficiala ) poti gasi fulare , esarfe si alte diferite produse ... in tomis3 langa alfa beta e un stand cu produse sportive ale diferitelor echipe din divizia a continand si produse ale farului ... in cta mai gasesti diferite magazine de unde poti cumpara astfel de produse ( ex marvimex ... ) plm daca chiar te int ai de unde gasi ... dar daca stai si te plangi pe internet ca obosesti sa faci putin efort cautand mai bine nu mai vb ...
    [CENTER][IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h108/simp4ticul/avatarforum.jpg[/IMG][/CENTER]

  20. #83
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    pai gasesti un model de fular,un model de esarfa si cam atat...care sunt celalate diferite produse??
    Cu Farul pana la moarte!!!

  21. #84
    incepator Suporter-Shop's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Romania
    Posts
    20
    Reputatie
    1
    Esti chiar Simp4tic.Maine ma duc la Dorally.La magazinul de la stadion vreau sa mergi cu mine.Vrei?Dar cel mai bine ma apuc sa comand on-line.Ziceai ca merge???Incearca si tu...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •