Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 122

Thread: Magazinul F.C. Farul !

  1. #22
    Român*AllTime* Quartz@nu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    City of Peas
    Posts
    961
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by b3bito View Post
    aici gresesti,nu am vazut nici unul cu insemnele spurcate in peluza(galerie) la noi
    nu are rost sa ne contrazicem dar am vazut in imagini video ( chiar de pe site-ul farul) oameni din galerie imbracati rosu - albastru ..atata timp cat erau in galerie nu se cuvine sa fie in rosu albastru (nu pot spune ca scria steaua pe fulare sau tricouri dar cu siguranta erau rosu - albastre). nu este normal .
    ps.white - blue plss!
    [COLOR="Blue"][B]"Inteligența mă urmărește ...dar sunt mai rapid ca ea !"[/B][/COLOR]

  2. #23
    junior Simp4ticul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    58
    Reputatie
    1
    daca pastia ii ai cu astia faci treaba ... cu cine vrei sa canti ??? unii stau pe scaune si sparg seminte si alti canta si dupaia ii fac si sclavii ... vino si tu canta dai afara paia si ajuta la refacerea galeriei ... cu vb doar pe net nu o sa rezolvi nik ... asa ca Quartz@nu te astept in galerie la meciul cu otelul sa vedem cat de farist eshty ...
    [CENTER][IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h108/simp4ticul/avatarforum.jpg[/IMG][/CENTER]

  3. #24
    sports fan NY_giants05's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    563
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adi_cta View Post
    Azi am fost si eu la acel magazin sa-mi cumpar si eu niste produse marca Farul dar am fost cam dezamagit, in afara de niste tricouri de o calitate indoielnica si niste esarfe altceva....... mai nimic. Este oare lichidare de stoc? Sa mai astept poate apare colectia noua.
    Nici fulare nu erau ???
    Vreau sa trec si eu azi..poate cine stie, au primit marfa....

  4. #25
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    sunt mah si fulare,fanioane,tricouri cu farul,

    adi_cta : in primul rand,tu ce produse ai mai vrea sa gasesti cu farul?

    alta chestie,nu prea se gasesc multe produse cu farul pt k nu prea cumpara nimeni,
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  5. #26
    sport legend adi_cta's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    575
    Reputatie
    1
    Eu cautam un fel de esharfa dar ceva mai mare (1x1m) cu emblema Farului.

  6. #27
    incepator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adi_cta View Post
    Eu cautam un fel de esharfa dar ceva mai mare (1x1m) cu emblema Farului.
    SUNT ESARFE (2 MODELE) FULARE, MINIFULARE, TRICOURI ORIGIALE SI REPLICA ETC IAR TU VREI O ESARFA DE 1 X 1M ..... Baiatu` trebuie sa te controlezi la cap. Faci figuri si valuri doar de dragul de a face valuri, ca tricourile originale nu iti plac nu e vina nimanui, dar sa ceri ceva ce nu exista este deja prea mult. Prima esarfa de 1 x 1m care apare sa stii ca o cumpar eu cu 100 $ ( indiferent de echipa cu care este....)
    P.S. Ca sa nu patesti ceva cautind te anunt ca nu exista asemenea esarfe. Se fac steaguri pe material de esarfa, adevarat, dar alea sunt steaguri ! Iar daca erai intradevar farist cumparai ABSOLUT TOT CE GASEAI CU FARUL !

  7. #28
    sport legend adi_cta's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    575
    Reputatie
    1
    Nu m-am laudat eu ca sunt un farist adevarat, nu am mai fost la un meci cu Farul de vreo 4 ani, meseria nu-mi permite, sunt plecat din tara mai tot timpul anului. Vroiam o esarfa mai mare cu care sa-mi personalizez cabina cand sunt plecat, este grea viatza de marinar.
    Trec peste cele declarate de tine si o sa incerc sa mai trec odata pe acolo poate reusesc sa gasesc ceva.

  8. #29
    incepator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Relad View Post
    da " sefu " : am o esarfa de 10 ron , un stegulet de 6 ron pt masina si un breloc tot de 6 ron . e ok ? asta o data
    si a doua chestie eu nu sunt ULTRAS ! tin de cand ma stiu cu farul ,dar nu sunt ultras ! iar de steaua ma doare in "cot" ca de alfel de toate echipele din capitala .
    uneori adevarul supara , asta este . iar ca limbaj sincer ma asteptam de la tine de aceea nu ma irita deloc .

    AI CUMPARAT CAM MULTE PRODUSE.... AI TOTUSI DREPTUL SA ITI DAI CU PAREREA. MAGAZIN OFICIAL F.C FARUL ? NU EXISTA IN REALITATE. ESTE UN SERVICIU PE CARE IL FAC DEOARECE F.C FARUL INCEARCA DE 2 ANI SA ISI FACA PROPIUL MAGAZIN IN FATA TRIBUNEI OFICIALE SI NU REUSESTE. MAGAZINUL ESTE AL MEU SI DACA AS DORI SA FAC CU STEAUA IN EL AS AVEA MAI MULT DE CISTIGAT PT CA ( RUSINOS ) SE VIND MAI BINE PRODUSELE CU STEAUA IN CONSTANTA. DAR HAI SA LUAM TOATE PROBLEMELE PUNCTUAL:
    1) NU SUNT STELIST. SUNT PRIETEN FFFF BUN CU MULTI STELISTI SI INTRE STEAUA SI dinamo ALEG CLAR STEAUA. IMI RESPECT PRIETENII SI ASA AR TREBUI SA FACETI TOTI CU CEI PE CARE II CONSIDERATI PRIETENI. DIN RESPECT PT OAMENII MEI CARE AU SCANDAT M..E STEAUA AM CINTAT SI EU. LA UN MOMENT DAT AM SI DAT TONUL. DIN RESPECT PT OAMENII MEI. NICIODATA NU AM CUM SA ALEG INTRE FARUL SI STEAUA, DAR, AM FACUT-O PT EI. FARUL ESTE VIATA MEA IAR STEAUA REPREZINTA PRIETENII. EU CIND AM AJUNS SEF DE GALERIE SE CINTA "CU FARUL SI STEAUA V-ATI GASIT BELEAUA" SI IN GHENCEA "FARUL SA TRAIESTI FRATE TU CU STEAUA ESTI " AM FOST ATITIA ANI PRIETENI SI EU UNUL ( CHIAR DACA PT AI MEI UNEORI A TREBUIT SA FAC SI ALTFEL ) VOI RAMINE PRIETEN CU CEI DIN GALERIA STELEI. IMI VOI RESPECTA INTOTDEAUNA PRIETENII CHIAR DACA PE UNII II DERANJEAZA.
    2) ULTRAS. UN CUVINT FOLOSIT GRESIT "si a doua chestie eu nu sunt ULTRAS ! " TE CITEZ PE TINE! PAI CE TREBUIE SA FI ULTRAS SA AI OBIECTE PROMOTIONALE CU ECHIPA FAVORITA ? NU INTELEGI DELOC FENOMENUL. DE OBICEI CEI CARE SE CONSIDERA A FI ULTRAS FAC PARTE DINTR-O GRUPARE SI TOT DE OBICEI NU PREA POARTA OBIECTE PROMOTIONALE ALE CLUBULUI. AU INSEMNE PROPRII DAR IN CULORILE ECHIPEI FAVORITE. ATIT. OBIECTELE PROMOTIONALE SUNT PENTRU VOI CEI MAI SANATOSI LA CAP !
    3) "CIND UNUL ITI SPUNE CA ESTI BEAT IL IGNORI, CIND ITI SPUN DOI DEJA ESTI AMETIT, DACA ITI SPUN MAI MULTI TE DUCI SA TE CULCI" VA INTREBATI CE LEGATURA ASTA CU DISCUTIA NOASTRA. VA DERANJAT PE TOTI CA SUNT ESARFE CU STEAUA LA MINE IN MAGAZIN ? LE VOI SCOATE DE LA VINZARE DE VINERI 05 AUGUST !
    4) CIND VA VETI HOTARI SA MA INJURATI VA DAU ADRESA DE MESS: sorin_farul . Asta pentru ca nu cred ca ma veti cauta in ideea de a participa la ceva constructiv. SI ORICUM NU GASESC SENSUL SA DISCUT ( ASA SE NUMESTE ? ... ) CU NISTE NICK NAME-URI ! ESTE ULTIMA OARA ( SPER ) CIND VOI POSTA PE SITE !
    P.S. LIMBAJUL MEU DERANJEAZA ? SI PE MINE MA DERANJEAZA CA NU INCERCATI SA VA IMPLICATI IN CEVA CONSTRUCTIV PENTRU FARUL DAR IN SCHIMB CRITICATI. E DREPTUL VOSTRU ? POSIBIL ! Dar trebuie sa faceti ceva sa fiti constructivi !
    CU FARUL PINA LA MOARTE SI DUPA EA !

  9. #30
    senior
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    229
    Reputatie
    1
    Sa lasam odata cearta asta , tinem toti cu Farul si ar trebui sa fim uniti .Cu ce ajutam echipa asta daca ne tot certam .Macar noi astia , care mergem la stadion meci de meci , (nu conteaza in ce sectoare ale stadionului) sa terminam cu disputele intre noi. De astanu prea vine lumea la stadion , ca ne tot jignim si ne certam.Bine macar ca avem un magazin de unde putem lua diferite materiale cu Farul.

  10. #31
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    De ce nu poate Farul sa deschida un magazin de prezentare?... e chiar asa de mare pierderea?... tu cum poti sa ai unul si ei nu?

  11. #32
    junior
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    96
    Reputatie
    1
    e sarac clubul

  12. #33
    senior
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    172
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    tin sa iti amintesc ca la meciul de acasa cu Auxerre s-a strigat m..e steaua, deci era fratia "Farul-Steaua" e pe sfarsite

    Vorbesti serios? Chiar s-a strigat? Atunci e bine... Chiar foarte bine ( se pare ca mai exista mandrie)
    Din pacate eu nu am putut ajunge la acel meci si nu stiu nimic

  13. #34
    junior Simp4ticul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    58
    Reputatie
    1
    [CENTER][IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h108/simp4ticul/avatarforum.jpg[/IMG][/CENTER]

  14. #35
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    asa e, sunt destule articole cu Farul, magazinul arata destul de bine si e de remarcat faptul ca macar stii, daca vrei cu adevarat sa cumperi articole sportive cu Farul, ca exista un loc unde sigur gasesti. Oricand exista loc de mai bine, iar celor care au idei si sunt nemultumiti de varietatea articolelor din magazin le spun ca pot veni cu sugestii in threadul deschis de b3bito aici pe forumul suporterului Farul http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=27565 .

  15. #36
    junior Simp4ticul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    58
    Reputatie
    1
    io sper ca v`ati lamurit ca aveti ce cumpara de la magazinul farului ...
    [CENTER][IMG]http://i62.photobucket.com/albums/h108/simp4ticul/avatarforum.jpg[/IMG][/CENTER]

  16. #37
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    wow unde e complexul doraly mall?........dupa atita timp plecat din tara cred ca chiar ma pierd in Constanta.
    anti Dinamo, anti oier

  17. #38
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    in zona km4-5,langa pod
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  18. #39
    sport legend adi_cta's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    575
    Reputatie
    1
    s-a primit marfa sau sunt tot aceleasi chestii?

  19. #40
    sport legend adi_cta's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    575
    Reputatie
    1
    Asta din Doraly Mall este singurul magazin cu produse Farul?

  20. #41
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    din cate stiu eu da. Mai exista la stadion un "magazin ambulant" insa magazinul de la doraly e singurul adevarat

  21. 26th August 2006, 20:16

  22. #42
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    din cate stiu eu da. Mai exista la stadion un "magazin ambulant" insa magazinul de la doraly e singurul adevarat
    mai e unu, sau era, la Metropol, acolo l-am vazut pe Sorin si mi=a vandut un fanion cu Farul!!!

    unde as putea gasi si eu tricouri Lotto cu Farul, dar nu de joc? l-am vazut pe gurita la tv cu un asemenea tricou, inaintea meciului cu Steaua...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •